Záložky

Pôvod MU 2

Alternatívne názvy: Pôvod MU 2, MU Origin 2

MU Origin 2 - senzačný MMORPG zhromažďuje všetky obrazovky telefónov

Game MU Origin 2 zo štúdia Webzen, ktoré vytvorilo mobilnú verziu slávnej počítačovej hry. Teraz si môžete tento proces naplno vychutnať zo smartfónu. V našom prípade budete hrať pomocou emulátora Android Bluestacks. Samotná hra bude zaujímavá pre tých, ktorí milujú bitky a hromadné bitky. Budete musieť prevziať velenie nad novo vyrobeným hrdinom, načerpať ho a viesť ho k boju s ostatnými hráčmi na globálnej mape.

Začnite

Pri prvom spustení musíte stiahnuť ďalšie herné súbory, veľkosť 1600 MB. Ďalej nás hra zavedie na bojisko, kde s hrdinmi bojujú traja statoční hrdinovia. Zrazu sa meteorická sprcha začína z neba, ale meteority nie sú jednoduché, sú to démoni padajúci z neba. Naši hrdinovia nezúfajú v duchu a zohrievajú sa bitkou, ktorá sa ponáhľa do boja. A tak začína naša cesta do sveta pôvodu MU 2.

Na začiatok si vyberte postavu pre seba:

  • Temný rytier je majstrom vzájomného boja. Kombinuje majstrovstvo meča a brutálnu silu, aby zničil nepriateľov.
  • The Dark Sorcerer je čarodejník, ktorý sa špecializuje na elementály. Ovládame mystické kúzla, ktoré prekvapia nepriateľov.
  • Elf - Vynútenie každej strely spôsobí maximálne poškodenie. Natáča smrtiace šípy, vďaka ktorým aj démoni utekajú zo strachu.
  • Posvätný mág je prívrženec magického umenia a povolania asistentov. Používa silné kúzla a predvolanie stvorenia z iných svetov.

Každý z hrdinov má ukazovateľ zložitosti hry a vlastností, takže pri výbere zohľadnite tieto informácie.

Hra sa začína, vaša postava sa objaví v krčme a prijíma prvú úlohu. Musíte sa zbaviť banda pavúkov v okolí mesta. Pohyb sa vykonáva pomocou joysticku vľavo, vpravo máte rozloženie bojových schopností a tlačidlo útoku. Upozorňujeme, že táto hra má automatický režim pohybu a bitky. Takže sa nemusíte báť, že musíte neustále monitorovať svoju postavu, môže so svojimi nepriateľmi robiť pokutu bez toho, aby ste vycestovali do ďalšieho bodu na trase.

Začnite prejsť questovou líniou a tým získate prvé mince, získate prvé vybavenie a zvýšite pôvodnú úroveň. Zvyšovaním úrovne objavíte nové vlastnosti hry a svoju postavu. Ako postupujete dejom, dozviete sa zložitosti hry, takže si pozorne prečítajte, čo vám herné znaky píšu. Tak ako postupujete o úroveň vyššie, rozšíri sa aj rozsah útočných a liečivých schopností. Starostlivo ich preštudujte a použite v bitke a nezabudnite zvýšiť ich úroveň.

Podzemelya

Hra

MU Origin 2 má svoju vlastnú funkciu žalára, v ktorej musíte bojovať s monštrami a šéfmi. Môžete ich vziať buď samostatne alebo v skupine s ostatnými hráčmi. Na konci dobrodružstva na vás čaká odmena. Každý dungeon má úroveň obtiažnosti v závislosti od celkovej sily hráča. Celkom je 15 kobiek, všetky sa otvoria, keď postava dosiahne určitú úroveň. Každý deň je uvedených až 5 pokusov o návštevu týchto miest. Takže ich utrácajte múdro, pretože ich odmena je hodná. Ak ste objavili nový, pokročilejší dungeon, ale pokusy už boli použité, budete musieť počkať na ďalší deň.

Level Up & Equipment

Hlavnou zárukou víťazstva v akejkoľvek bitke je vaša úroveň a sila. Zvýšenie úrovne vám v podstate umožňuje dokončiť úlohy, za ktoré získate skúsenosti, peniaze a niekedy aj artefakty. Skúsenosti môžete získať aj zničením príšer na mape na rôznych miestach, z ktorých sa môžu stratiť aj cenné ceny. Vaša sila je tiež ovplyvnená zariadením, jeho vzácnosťou a úrovňou zaostrenia. Typy vzácnosti:

  • magic - green
  • Zriedkavo - modrá
  • jedinečný - fialový
  • Epic - Orange
  • legendárny - červený

Červená výstroj je najsilnejšia a najchladnejšia, je veľmi ťažké ju nájsť, ale ak zostavíte súpravu, zvážte, že ste sa stali neporaziteľní.

Stiahnutie MU Origin 2 do počítača je jednoduché. Najprv si musíme stiahnuť a nainštalovať emulátor Bluestacks android a potom v ňom hrať.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more