Záložky

Mount & Blade

Alternatívne názvy: Mount & Blade

Hra Mount & Blade - veľký zástupca žánru RPG sa "sovietskym" kavalérie skreslenie. Žiadne tajomstvo svojho stvorenia, vývojári, rodina Yavuz urobil. Hráči môžu zoznámiť s projektom vo všetkých fázach testovania. Mimochodom, jeho vonkajšie etapa začala v roku 2005 z V rovnakej tvorcovia ani na okamih zabudnúť na hru, neustále sa vyvíja jej dodatky a aktualizácie. Fanúšikovia tohto žánru okamžite všimol, že sa niečo chystá meradle - vhodné pre oficiálne prezentáciu hry, schopný otočiť herný svet. Interakcie s hráčmi - to je, snáď, najmúdrejší riešenie pre vývojárov, ktorí chcú, aby sa projekt pre ľudí!

Začiatok v Mount & blade hry, a síce, vytvára vzhľad vašej postavy a robiť priechod testu, ktorého výsledky bude aj naďalej závisieť na osude a hlavných vlastností hrdinu, môžete nájsť niektoré podobnosti s projektom zabudnutia. V skutočnosti, je situácia oveľa vážnejšia. Tento projekt predstavuje viac než obyčajné RPG hračka. A ak budeme porovnávať hru s inými projektmi, bude to oveľa vhodnejšie vytvoriť analógiu s Corsair alebo piráti. Čo je pravda, na rozdiel od vyššie uvedených, M & B všetkých hlavných udalostí odohrávajúcich sa na pevnej zemi.

V Mount & Blade histórie udalostí sa vyskytuje na území fiktívneho sveta nazýva Calradia. Krajiny trochu pripomínajúce stredovek. Avšak, tu nebudete musieť schovávať pred zvedavými monštier a bojovať proti strašné zlo. Celková kartová hra sa skladá z piatich kráľovstvo, v ktorom, ak je správne pozriete pozorne, môžete rozpoznať Škandinávie, niektoré krajiny v západnej a južnej Európe, Rusku, Mongolsku. Protagonista bude cestovať na území Calradia sprievodom. A tento príbeh je len menšie prvkom veľkého a zložitého systému. Všetko, čo sa nezastaví ani minútu. Je pozoruhodné, že v Mount & Blade znaky (aspoň väčšina z nich), sú nesmrteľní. Môžu sa zamerať na rôzne zmeny, zmizne za chvíľu pôjde do väzenia, ale hráči by mali vedieť, že skôr alebo neskôr sa vráti do hry, bez úhony. Mohlo by sa zdať, že takýto cyklus postavy nudné a nezaujímavé, ale to nie je tak, naopak - pomáha lepšie sa prispôsobiť hry, stáva súčasťou (všetky niečo tvár na obrazovke zoznámiť!

Herný začína potom, čo si môžete stiahnuť Mount & Blade. V rôznych miestach na váš hrdina bude mať úlohy a úlohy. Misie môže byť veľmi rôzne úrovne obtiažnosti - či odovzdať list, alebo zabiť človeka ako šťastie. Keď k objednávkam iných ľudí vás nudiť, môžete skúsiť svoje šťastie v obchode. S týmto sledom udalostí, nemusíte tráviť hodiny skúmanie značiek a predovšetkým obchodu, vybrať si smer činnosti, a potom hra sama o sebe vás na správnu cestu.

Objav všetky funkcie, ktoré sa v hre môže byť viac, vidieť opisný video, montáž čepele.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more