Záložky

Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Alternatívne názvy: Mortal Kombat x

Mortal Kombat X: smrtiaci boj.

V apríli, a to 14. októbra 2015, vyšla ďalšia séria legendárnej bojovej hry štúdia Studios NetherRealm - Mortal Kombat X. Boli tam súčasné výstupy na rôznych platformách: Microsoft Windows, rovnako ako jeden Xbox a PlayStation 4. Mnoho fanúšikov sa už podarilo stiahnuť Mortal Kombat X, aby pokračovali so starými známymi postavami a novými, aby vytvorili ďalší príbeh.

Znovu sa stretnete s Sub-Zero a Scorpio. Zem sa ešte nevrátila od poslednej invázie Shao Kahna, pretože nový útok strašných tvorov Dolného sveta začal pod vedením Bratstva tieňa. Cage nahradil herecké remeslo pre službu v špeciálnych jednotkách a spoločne so slepým samurajom s mimoriadnym talentom Kenshiho, rovnako ako Sonya Blade ako major a operačný tím išiel na portál slúžiaci ako vstup do Raidenovho chrámu, aby zistil zdroj pozemskej sily - Jin Toto je.

But Sub-Zero, ktorý sa znova stal mužom, a Škorpión zaútočil na tím. SWAT zomrie, vrtuľník padá. Napriek tomu hrdinovia mali to šťastie, aby prežili a dostali sa na portál. Raz v chráme, Raiden a Fujin čelia nekromancovi Kuang Chi, najstaršiemu zbúranému Bohu Shinnokovi a armáde démonov so zombíkmi, ktoré sa stali bývalými obrancami Zeme. Zachovávajúc harmonicky, Cage a Raiden dokázali zachytiť Shinnokov vlastný amulet, ale eliminovali len časť najnovšej hrozby - Quan Chi zostal voľný.

Kotal Kahn je novým pánom vonkajšieho sveta, s ktorým Zem uzavrela dohodu o neutralite a naďalej bojuje s Dolným svetom a rebelmi Miliny. Ako sa budú udalosti ďalej rozvíjať, hráči sa naučia, ak si stiahnete Mortal Kombat X.

Personál a realita sveta Mortal Kombat.

Bez vedúcich postáv - Skorpilna a Sub-Zero, hra by sa stala úplne inou. Ale stretnutie s novými tvárami je tiež zaujímavé a autori predstavili nové zaujímavé a nezvyčajné postavy:

  • Di Zlodej - hmyz žena
  • Nezvyčajný pár - Torr (obrie v maske) a Ferrat (trpaslík)
  • Cage Cassie - dcéra Blade Sonya a Cage Johnny
  • Kotal Kahn - má vonkajšiu podobnosť s bohom vojny Aztékov a je opísaný ako novozvaný cisár vonkajšieho sveta.

27 Februári, ktorí sledovali novinky, mohli vidieť vo videu nových hrdinov spolu s krajinami, napríklad Jacqueline Briggs, Kun Jin, Takahashi, Sindel, Milin, Rein, Herron Black a ďalší. V marci sa Sonya Blade, Kenshi, Cage Johnny a Jax objavili v podobe zombie na screenshotoch. A v roku 2016 sa očakáva objav nových tvárí: Bo Rai Cho, tvár koža, tri borg a Xenomorph. Sú už oznámené v druhom Kombat Pack.

Vyrážky v Mortal Kombat X na počítačoch sú vyvinuté podľa žánru bojových hier, ale vývojári ich zriedili novými doplnkami. Sprisahanie sa stalo originálnejším a bojovníci môžu s situáciou vzájomne ovplyvňovať a obracajú okolité objekty na zbrane. Sú tiež vybavené tromi možnosťami pre vedenie súboja, ktoré sú vybavené kombináciou unikátnych techník. Škorpión má napríklad štýl Ninjutsu, v ktorom je ovládaný dvomi mečmi: techniky požiaru Hellfire a peklo - čo spôsobuje, že obyvatelia ďalšieho sveta mu pomáhajú v boji.

Inštalačné charakteristiky.

Mortal Kombat X je možné zakúpiť v rôznych verziách od štandardných po exkluzívne. Každý má vlastnú sadu znakov a herných zón, čo spôsobuje odlišnú cenu. Hra je preložená do hlavných jazykov, vrátane ruštiny, a aby Mortal Kombat 10 začal a nebol spomaľovať, potrebné CT:

  • OS: 64-bit pre systém Windows Vista / 8/8. 1
  • Voľný priestor: 36 GB
  • OP: 3 ГБ
  • Procesor: Intel Core i5-750 2. 67 GHz alebo AMD Phenom II X4 965 3. 4 GHz
  • Grafická karta: 512 MB s podporou DX11 (NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 5850)
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more