Záložky

Mortal Kombat Komplete Edition

Alternatívne názvy: Mortal Kombat Komplete Edition

Hra Mortal Kombat Komplete Edition - je nové stvorenie od spoločnosti faytingovy - High Voltage Software. Vydavatelia tejto hry boli dve spoločnosti, a Warner Bros Interactive Entertainment. Hra Mortal Kombat Komplete Edition pc okamžite rozšírila po celom svete a získal celosvetovú popularitu ihneď po zverejnení. V Mortal Kombat Komplete Edition je radosť hrať! Koniec koncov, tu strávil významné inovácie: bojový systém bol rafinovaný (combo systém, štrajku stále zadarmo) a najdôležitejšie inováciu - Super Meter. Táto stupnica sa skladá z troch divízií, ktoré sa postupne môžu byť vyplnené v závislosti na tom, ako rozšírenie arzenál techník hrdinu. Každý, kto v hre postavy sú odlišné od seba navzájom unikátnych metód a nárazy combo-série. Je potrebné poznamenať, že verzia Komplete Edition pre PC, každý hráč môže hrať s klávesnicou, jednoducho upravené, aby vyhovovali vašej riadenia preferencie. Po bojovníci v hre zbiehajú v bitke, v ktorej neexistujú žiadne pravidlá a je tam jeden cieľ - vyhrať za každú cenu! Na dosiahnutie tohto cieľa, sa používajú všetky druhy zbraní a kúziel. Niet divu, že v roku hrať PC verziu, že bol uznaný ako najlepší faytingovy hry.

Hovorme trochu o systémových požiadavkách hre, a ktorý by mal mať svoj osobný počítač. Mortal Kombat bol prepustený na rôznych platformách. On - Xbox 360 a PlayStation 3, výstup sa konal na jar roku 2011. Je potrebné poznamenať, že len reštart hry išiel v prospech projektu, pretože mnohé chyby boli opravené v hre, aj keď chyba nebola moc, ale je to dobré znamenie! Samozrejme, že po vydaní tohto herných vývojárov má veľké plus - je neuveriteľné predaja hry a s rovnakými neuveriteľné nadšené ovácie kritikov z celého sveta - nebude pochybovať hráči. Digitálna verzia hry Komplete Edition pre osobné počítače mal vyjsť 03.7.2011 ročne. Ale poklad box s kotúčovými hry, šiel do regálov a políc na tretine augusta. Verte mi, že hra Mortal Kombat Kompletné Edishn byť váš veľmi dobrý kamarát a spolupracovníci v boji proti nude. Teraz sa musí znieť požiadavky na systém, ktoré budú potrebné k účasti v tejto hre:

Aby váš počítač schopný "vytiahnuť túto hru, musí spĺňať nasledujúce požiadavky na systém.

- OS: 32-ke, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Procesor v nie nasledujúcimi charakteristikami: Intel Core Duo, 2. 4 GHz alebo AMD Athlon X2, 2. 8 GHz.

- RAM minimum: 2 GB

- Video alebo NVIDIA GeForce 8800 GTS, alebo AMD Radeon 3850;

- DX 10.

Ak chcete získať ďalšie funkcie v hre a teraz plnú verziu hry, musí váš počítač mať nasledujúcu konfiguráciu.

- OS-64-bit, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- V procesora - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz alebo AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4 GB.

- Video úroveň - NVIDIA GeForce GTX 560 alebo AMD Radeon HD 6950,

- DX 11.

V hre tiež sú k dispozícii Mortal Kombat Komplete Edition bludisko a je potrebné sa s nimi vysporiadať. Navyše, v prípade, že znaky sú zranení, ale naozaj krvácať odevy striedali do handier. Zároveň je hra vykonaná vynikajúci zvukový sprievod: Hudba na pozadí je tu a ostré výkriky, pôvodné výraz.

Pred stiahnutím hry pozorne pozerať, Mortal Kombat Komplete Edition video, po zhliadnutí si môžete stiahnuť Mortal Kombat Komplete Edition.

Prajeme Vám veľa šťastia! A nenechávajte úspech!

 

Mortal Kombat Komplete Edition