Záložky

Monsters vs

Alternatívne názvy: Monsters vs

Hra Monsters vs on-line - je bezplatná hra na hrdinov, ktorý bojuje sa na taktickom systému.

Aby sme pochopili, čo je online hra Monsters vs predstaviť, ako monštrum. Veľmi tmavé a blíži sa mŕtvolu, s obrovským úst, krvou podliate oči? Zaujalo, potom registrovaná a ponorný spolu s ostatnými hráčmi na Monsters vs on-line.

Pripojte sa do hry Monsters vs jednoduché a nebude trvať dlho. Prvá vec, ktorú budete potrebovať, aby sa monštrá ponuky vs registráciu je vybrať si postavu z jedného zo štyroch závodov, kde by jeho rasa okamžite vedieť, aké monštrum vaša maska ​​bude napríklad Zavriev, maska, Daphne Fury (každá postava má svoju vlastnú špecializáciu ), a až potom sa tvorí meno. Po súhlasíte s pravidlami hry, budete musieť nastaviť heslo, ktoré príde zasahovať do života svojho monštrum. Ďalej si priniesť svoj platný e-mail, a blahoželáme, registračné Monsters vs prešiel. Teraz si môžete zahrať svoju postavu Monsters Vs.

Nespoliehajte na to, že keď sa objaví, si všetky živé bytosti v úzkosti a šoku utiecť. Život a krv tohto monštra je plná nadprirodzených problémov.

Hrať online hru Monsters vs vás nebude ľahké, pretože je ťažké udržať na uzde všetky, keď všetky sú rovnaké ako vy monštrá! Napájanie zvierat a vyjasniť vzťahy so svojimi pazúrmi a zuby boli v dávnej stredoveku a novoveku moderné monštrum v arzenálu najnovšími poznatkami vedy: sú šialené a vražedné výbušniny, lasery, a tam je dokonca aj UFO! Môžete spravovať všetky to bude ľahké, stačí dodržiavať pravidlá: jednoducho skočiť a narazil priamo na cieľ. Dosiahnutie ozajstné majstrovstvo, ste presvedčení, že toto všetko je len začiatok, a neexistuje žiadna hranica pre dokonalosť.

Hrať hru Monsters vs on-line je veľmi vzrušujúce, pretože je teraz k dispozícii varianty vývoja postavy.

V príšer môžete hrať proti trom typom profesií: pyrotechnika strelec a Energizer. Aby však bolo možné začať používať zručnosti vybraté pole, budete musieť použiť konkrétnu zbraň v boji. Keď otvoríte zručnosti, ktoré potrebujete, aby sa to naučiť, môže byť vykonané pre body zručnosti, ktoré budú mať len vtedy, keď nová úroveň vašej postavy.

Monsters vs on-line hra má taký graf ako tón. Tone určuje výdrž vašej postavy. Úplne v každom boji si použiť časť tónu. Ale ak vaše monštrum úplne vybehol z tónu, potom by ste mali okamžite kúpiť kokteil alebo hviezdu za Real. Tiež vďaka hviezd v hre môžete získať ďalšie bonusy, ale prakticky nemajú vplyv na silu svojho charakteru, tak jednoduché a realschiki hráči sú takmer rovnaké, pokiaľ ide o pevnosť.

Ak dávate prednosť masívne súboja, táto hra je vytvorená pre vás. Budete mať možnosť sa pripojiť k klanov ostatných hráčov, a pre tých, ktorí dávajú prednosť bojovať sám v obchode veľké množstvo zaujímavých úloh a úloh pre každý vkus. Je potrebné poznamenať, že v tejto hre je oceňovaná nielen silu, silu a strach z obvodového háve, ale tiež vynaliezavý, mazaný a dobré logické myslenie.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more