Záložky

MonstersArmy

Alternatívne názvy: MonstersArmy

MonstersArmy Online - multiplayerový prehliadač založený na žánrovú stratégiu hraných žánrov. Nájdete sa vo svete, kde nezastavíte boj medzi upírmi a vlkolakmi. Spojením jedného z nich budete musieť vziať otroky do vlastných rúk a vytvoriť silnú kolóniu. Váš hrad a bude útočiskom medzi hazardnými kampaňami proti lovu. Samozrejme, že nikto iný nie je obyčajný človek, a nemyslí si, že sa s ním stalo. Ale tak ako tak, a keď začnete hrať MonstersArmy s vami, už sa to stalo. Akonáhle ste boli napadnutí v tmavej lese, keď sa budete držať svojej vlastnej cesty, mať prácu, prebudil sa úplne iný. Teraz - máte smädnú krvavú dužinu. Večný hlad sa bude snažiť o akcie, ktoré sa nedávno zdalo hrozné a odporné. Ale čo môžete urobiť? Nakoniec sa dokonca začne pýtať sami seba - a možno lepšie, že sa to všetko stalo?

Hrajský svet je naplnený vyhrievanými bojmi medzi bojujúcimi stranami, neuveriteľné udalosti, bláznivé dobrodružstvá a dokonca aj veľa problémov s poľnohospodárstvom v jeho vlastnej pevnosti a dobre sa stará o to, ako pumpovať svoju postavu a urobiť ju tak neporaziteľnou. A toto všetko vám bude k dispozícii hneď, ako prejdete registráciou MonstersArmy. Vytvorte účet - pomerne jednoduchý proces. Vyžaduje sa vyplnenie polí, ako je e-mailová adresa, používateľské meno, heslo (potvrdenie), potom začiarknite políčko a tým prijmite dohodu a vyjadrite túžbu dostávať správy a potom sa pozrite do svojej pošty a otvorte list, ktorý ste poslali. Písmeno je odkaz na aktiváciu vášho účtu. To je všetko. Je načase vychutnať MonstersArmy Online. Mimochodom, nízke požiadavky na systém umožňujú prakticky každému. Tak choď!

Na začiatku sa musíte rozhodnúť, komu chcete byť súčasťou. Upír - s jedinečnými schopnosťami tvorov noci, vlkolak - superman zvýšené inštinkty, ktoré sú obdarené veľkou silou a rýchlosťou. Tí upíri a vlkolaci bojujú v tomto mimoriadnom svete kvôli svojej nadradenosti. Vašou úlohou - urobiť ich majetok nedobytným, vytvorí silnú armádu, ktorá sa nebojí vstúpiť do konfliktu, ale tiež sa neustále zapája do výskumu, výstavby, rozvoja nových zručností. Vaše právomoci sa nakoniec stanú čoraz viac pôsobivé a cítite, že ste pripravení riešiť. Len hra MonstersArmy ponúka príležitosť zažiť nezabudnuteľný pocit!

Takže ste prežili a stal sa reinkarnáciou jeho vrahov. Tak veľa myšlienok o tom, ako nie, mali by ste okamžite prijať naliehavé záležitosti. Samozrejme, nie všetci naraz. Postupne však budú všetky tieto objekty postavené na vašom území. A ľudia a zlato sú zase jedným z najcennejších zdrojov. Ak sa cítite dostatočne silno a myslíte si, že máte dostatok bohatstva, tak nikto prestane útočiť na susedov s lúpežou. A zdroje sú cennými zdrojmi neutrálnych miest. Takže nesedzte.

A, aby mali nejakú šancu na úspech, zozbierajte impozantnú armádu. Monster Army hra vám umožňuje vytvoriť skupiny jednotiek, ako sú špeciálne jednotky, palubné jednotky, jednotky pechoty a jazdy. Pôsobivé? To je pravda, hlavná vec, ktorá má múdrosť zvládnuť to všetko!

Je dôležitou súčasťou gameplay - výskumu. Pomáhajú odhaliť špeciálne schopnosti. Znižuje to upírov Bloodlust, Vylepšená schopnosť lietať, Riadenie mysle a lepšie uzdravenie a schopnosť vlkodlakov zoradiť Zníženie hladoviek Lupin, Howling Wolf a Tactics Pack. Snažte sa získať tieto príležitosti, pretože v budúcnosti! Pokračujte v hre práve teraz, aby ste zabezpečili bohatý voľný čas! Veľa štastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more