Záložky

Mobilný kráľovský

Alternatívne názvy: Mobile Royal

Mobile Royal na PC - strategické bitky vo fantasy svete

Hra Mobile Royal zo štúdia IGG sa už dlho etablovala ako vysoko kvalitná stratégia s prvkami aktívnych bitiek. Staňte sa jedným z vládcov mocného kráľovstva. Bojujte s hordy beštie útočiace zo všetkých strán. Použite svoje strategické a taktické plánovacie schopnosti na porazenie nepriateľa. Pamätajte, že každé kráľovstvo na mape bojuje o svoje miesto na slnku. Poponáhľajte si, hrdina, každý na vás čaká!

Mobile Royal Start

Váš hrad horí, útočím na Beastmenov. Očakávajte pomoc od Branora - toto je paladin, v boji je iný. Vezmite ho do služby a pripojte sa k bitke. Bitka sa koná na malom pozemku, kde vaše jednotky vedené hrdinom bojujú s jednotkami a hrdinom nepriateľa. Ak chcete vyhrať, musíte ich poraziť. Na tento účel môžete použiť aj jedinečné schopnosti. Vyhráte, ale nepriateľ zavádza do hry Ifrit - mocné stvorenie, ktoré chrlí oheň. Rýchlo využite silu svojho draka na porážku.

Po bitke začnite s obnovou mesta a hradu, pretože hrad je kľúčom k úspechu a moci. Ďalej prejdite na kameň vysídlenia. Tam nájdete sériu bitiek, v ktorých môžete vyhrať tým, že vyhráte kamene a privoláte nových mocných hrdinov. Vstúpime do našej prvej bitky. Vyberte si svoju hlavnú postavu a jedinečné schopnosti, v tomto prípade volanie ohňovej sily draka a kliknite na „bitka“. Boj proti trpaslíkom očividne chceli vrátiť svoje veci a zmiasť nás s lupičmi - sú horšie! Náš hrdina sa opäť dokonale ukázal. Pamätajte, že hrdinovia vedú vašich vojakov do bitky, ako aj pomoc so zásobami a posilňujú armádu. Pokúste sa zhromaždiť čo najviac hrdinov, aby ste získali výhodu v mnohých situáciách.

Skúste zvolať svojho druhého saoriho hrdinu. Je kňazkou a bude skvelou liečiteľkou pre vašich vojakov. Celkovo je možné do boja vziať až štyroch hrdinov a v hre ich je 30. Najzaujímavejšie z nich:

  • Skarliss, nekromancer, velí strelcom - snažil sa za každú cenu zabrániť občianskej vojne. Keď jej pokusy zlyhali, obrátila sa k nekromancii, aby dala svojmu ľudu spoločného nepriateľa, čím ho zjednotila.
  • Reginald, rytier veliaci kavalérii - člen kráľovskej rodiny, strávil svoje detstvo v nádhernom hrade. Študoval s najlepšími mentormi v krajine, prejavil mimoriadny záujem o konflikty minulosti. Snaží sa dokázať, že je hodným dedičom svojho kráľa.
  • Balthazar, arcidémon, velí kavalérii - nikto nevie, prečo sa polovičný démon Balthazar zobudil zo sna, ale faktom zostáva: pán konfliktu medzi ľuďmi a beštiami je teraz zapojený.
  • Žoldnierka Isabelle, ktorá prikazuje šípky - keď démoni v detstve zabili démonov, prisľúbila sa pomstiť a učinila z nej cieľ svojho života. Preto od nej môžete počuť iba jednu vetu: „Zabijem démonov.“
  • Atlas, golem, prikazuje jazdectvu - jedinečný golem, ktorý sa zamiloval do piesní bardov o hrdinských činoch hrdinov. Chápe, že jeho povinnosťou je ochrana a spravodlivosť. Má na to viac ako dosť sily.
  • Tanaka, ronin, velí pechote - neporovnateľný bojovník, ktorý nepozná strach, je pokorný a pozná cenu cti. Jej skutočné úmysly sú stále záhadou. Existujú však návrhy, že hľadá hodného vodcu.

Každý z hrdinov je vo svojej histórii a vo svojich schopnostiach jedinečný. Každý je užitočný v jednotlivých prípadoch. Múdro ich skombinujte a v boji nebudete mať ničoho iného.

mobilných Royale Construction

Okrem bitiek musíte znovu vybudovať svoje vlastné mesto s hradom na horách. A musíte to postaviť:

  • Lazareth - potrebné na ošetrenie vojakov. Upgradujte ho, aby sa zvýšil počet vojakov, ktorí môžu byť súčasne uzdravení;
  • academy - Uskutočňuje sa výskum, ktorý umožní vášmu mestu rásť. Jeho vylepšením zvyšujete rýchlosť výskumu; 1 00015 úložiska - chráni vaše zdroje pred nepriateľmi. Vylepšením tohto programu zvýšite počet chránených zdrojov;
  • pokladnica - umožňuje vkladať kryštály. Ak chcete zvýšiť maximálnu veľkosť vkladu, inovujte ho
  • kasární - potrebné na výcvik rôznych typov vojakov. Vylepšujte ich, aby ste zvýšili počet vojakov, ktorí môžu byť súčasne trénovaní.

Toto sú hlavné budovy, ostatné sa otvoria počas hry a dosiahnu určité úrovne.

Stiahnutie aplikácie Mobile Royal na PC je veľmi jednoduché. Dosť na to, aby ste mohli začať inštalovať Bluestacky na váš počítač, potom si hru nainštalujte a hrajte priamo z emulátora.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more