Záložky

Mission Against Terror

Alternatívne názvy: Mission Against Terror

Mission Against Terror Online - multiplayer sci-fi akcia s klientskym voľného modelu. Táto ohromujúca first-person strieľačka, ktorá dáva veľa vzrušenia. Pracoval na vývoji projektu spoločnosti Kingsoft. A v roku 2010, MAT hra objavila na internete vďaka vydavateľa - spoločnosti CIB Net stanice. Vzhľadom k takej rysy ako obrovský arzenál, rôzne herné režimy, použitie unikátnych predmetov zariadení, Mission Against Terror hrať naozaj zaujímavé. Počet užívateľov rastie každým dňom, a dnes sa môžete stať jedným z nich. Aby sa pridal do dobrodružných aktivít, stačí stiahnuť misie proti terorizmu. Multifunkčné hra chatu vám prinesie radosť, a že tiež otvára prístup k sociálnej oblasti - ďalšie plus. Vitajte na virtuálnom svete, ktorý nie je nikdy nuda!

Predtým, než začnete hrať misie proti terorizmu, by bolo pekné, aby zistili, čo sa deje v tejto fantastickej svete. Vývoj sa vyskytujú vo vzdialenej budúcnosti. Proti sebe stoja dve strany. Jeden z nich sa snaží získať svetovú nadvládu nad ľudstvom prežitie a ďalšie obhajuje právo na slobodu a chce obnoviť poriadok vo svete. Tím bojovníkov za slobodu infiltroval "nezvládol" a teraz sa stal veľmi ťažké rozlíšiť medzi ich vlastné. A napriek tomu ľudia nemajú tendenciu ísť na provokáciu. Čo je to koniec príbehu? Ak sa chcete naučiť rýchlo vstúpiť do hernej komunity.

Ak chcete dostať do hry, musíte najprv vytvoriť účet a nainštalovať herný klient na vašom PC. Mission Against Terror registrácia nebude trvať dlho, a proces sťahovania je pomerne jednoduchý. Žiadne čkanie by mohli vzniknúť. Akonáhle prvýkrát sa ocitnete v neznámom svete, mali by sme definovať vzhľad vašej postavy. Avatar systém umožňuje prispôsobiť vzhľad hrdinu tak, ako chcete. Ale nesmiete zabúdať, že pre víťazstvo v bitkách zovňajšku dosť. Je potrebné dbať na dobré oblečenie. Mission Against Terror hra vám umožní používať rôzne zbrane. K dispozícii 18 typov primárnych zbraní, 3 druhy sekundárnych zbraní, 3 druhy chladných zbraní a 5 typov granátov. To všetko budete získať v špeciálnej predajni. Hlavná vec je, že finančné prostriedky boli k dispozícii, ale majú vykonať v priebehu hry, hrať celý rad úloh. Ale prekvapenie nekončí. V MAT-line môžete obrátiť nepriateľa do zvieraťa (napr. prasa alebo korytnačka), pomocou špeciálnych prvkov. To je miesto, kde sa budete baviť naplno!

Možno prehrávať v rôznych režimoch. Vyberte si, čo sa vám páči: Režim jeden tréning režim Team bitky, režim prežitie tím, prežitie režime single mode, Conquest režim zombie. A tak ďalej, až kým tankové bitky. Skúste všetky režimy a medzi nimi existujú určite to bude najviac miloval. No, choďte do toho! Veľa šťastia! V tejto vojne bez šťastia to môže urobiť!

 

Mission Against Terror on-line registráciu