Záložky

Katalyzátor Mirror's Edge 2

Alternatívne názvy: Mirors Age 2 Catalyst

zrkadiel Katalyzátor Edge 2: Battle Parkour.

okrúhlych okrajov roku 2008 prešla plastická chirurgia a stelesňuje nový výrobok. Hra Mirrors Edge 2 Catalyst sa naďalej zlepšuje perom vývojárskeho štúdia DICE a vydavateľstva Arts Electronic, v čase oznámeného dátumu vydania 24. 05. 2016 a aby hráči boli spokojní na platformách:

  • PlayStation 4
  • Xbox One
  • PC

Mirrors Edge 2 Catalyst download ešte nie je možný, ale môžete predobjednať a stať sa jedným z prvých šťastných, ktorí sa ponorí do sterilného sveta zrkadiel.

Posúdenie videí a oficiálnych správ bude hra vrcholom herného sveta. Nie je to len hra o parkore, ale úplne nová myšlienka. Na E3 2015 sa od známeho prívesu stal známy nielen dátum vydania, ale aj herné prvky.

  • Otvorený, bezšvový svet s úplnou slobodou konania
  • "Vision of the Future" zvýrazňujúce možné predmety pre akciu
  • Neprítomnosť strelných zbraní od hlavnej postavy, všetky bitky sú ručne k
  • Prítomnosť dôležitých a menších úloh

Ponorenie do herného priestoru.

V zrkadle sa pozriete do očí dievčaťa Faith, ktorý dáva informácie priamo do rúk zákazníkov, pohybuje sa ponáhľa do mesta a robí závratné kúsky. Beží je meno dodávateľov služieb a jedného dňa sa chytia do sprisahania spoločnosti Elysium, ktorá vedie tajný vývoj.

Boss Faith sa pokúša zastaviť dievča, ale začne vyšetrovať svoju vlastnú a teraz jej úlohou nie je len používať mestskú architektúru na nájdenie nového spôsobu pohybu, ale na útek z jej prenasledovateľov, ktorí sa snažia vybrať artefakt, ktorý sa stalo v jej rukách.

Hlavné miesto pre parkour strechy, ale v rýchlo sa rozvíjajúcom závode, Faith využíva každú príležitosť na pohyb. Pomáha vzduchové potrubia, káble, rúry, rímsy, sieťovina. Zo striech sa dostane do budov a bude v dungeonoch, kde nie je taký krištáľ ako v hornej časti mesta.

Aj otvorený svet má do istej miery svoje obmedzenia. Pri vykonávaní misie bude hrdinka na mape postupne objavovať nové územia, ale v otvorených oblastiach si vyberte akýkoľvek smer.

Skoro si môžete stiahnuť Mirrors Edge 2 Catalyst a zistiť, že Faith je neozbrojená, hoci jej prenasledovatelia sú ozbrojení na zuby. Ale vďaka vynikajúcemu fyzickému tréningu to môže nielen rýchlo opustiť nebezpečnú zónu, ale aj, ak je to potrebné, vyhrať v boji ruka v ruke, čo sa rovná elitnej superhrdine.

Heroín sa vyvíja v priebehu misií, demonštruje jej živú povahu a emócie. Zrkadlá Katalyzátor Edge 2 na PC sľubuje, že bude dynamický, rýchly a jedinečný. Umiestnite nové trasy a preskúmajte schopnosti Faithu pomocou ťažených objektov na dokončenie misií.

Budete mať rôzne úlohy a hádanky a môžete si vybrať smer pozemku. Zapojte sa do masových šprinterových pretekov, v ktorých musíte dosiahnuť určitý bod z určitého miesta, čo ukazuje najlepší výsledok. A v hádke "Stand Breaking" je potrebné stúpať na samotný stánok, otvoriť ho a označiť jeho víťazstvo a opustiť vlastnú značku namiesto firemnej propagandy.

Zhrnutie.

Vyhlásené možnosti inšpirujú, ešte viac vzrušujúce túžbu kúpiť katalyzátor zrkadiel Edge 2. Streľby, prenasledovania, misie, korporácie s tajomným vývinom, špionáž na ľuďoch, trblietavé mesto a Mircors Age 2 triky parkour sú to, čo čakajú hráčov v novej verzii hračky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more