Záložky

Svet Oksaroy

Alternatívne názvy: Oxsar World, World Oxsar

Svet Oxsar on-line - je multiplayer prehliadač založený na on-line priestoru stratégie, v ktorej bude hráč musieť rozšíriť svoje impérium a zvýšiť vplyv iných galaxií v mene hlavného cieľa - stať sa významným vo vesmíre!

Oxsar Svet on-line nemusí inštalovať hru klienta a je k dispozícii v ľubovoľnom prehliadači, s výnimkou v tejto hre môžete hrať na iPad2, iPad, iPhone, iOS a Android.
Ak chcete začať hru, World Oxsar on-line registráciu. To možno vykonať dvoma spôsobmi:
1) Použite konta sociálnej siete, ako je Facebook, Mail. ru, VK a Spolužiaci. Kliknutím na jedno z tlačidiel sociálnych sietí (lisovanie potrebu zabezpečiť, aby tam, kde je registered účtu) a postupujte podľa pokynov prejsť registračného procesu v hre;
2) priamo z hry tým, že kliknete na "Registrácia" v nové okno, ktoré sa otvorí, zadajte do príslušných polí užívateľské meno, e-mail, heslo a prijať zmluvu s pravidlami hry. Potom kliknite na tlačidlo "Registrovať" na tejto hre Registrovať Oxsar celom svete.

A teraz môžete vidieť, čo hra ponúka Oxsar World Online. Chystáte sa po registrácii do hry, voľbou menu "Planet", vymenovať jeho planétu. A ísť do "Nastavenia", môžete nastaviť herné rozhranie (skin game, pozadia štýlu, tabuľky štýlu, sada obrázkov jednotiek, a tak

V tejto hre sa hráč môže vybrať jednu z týchto profesií: univerzálna (nemá špecializáciu), Šachťor Doneck (špecializuje na ťažbu zdrojov) Útočník (špecializuje na útoky), obranného priemyslu (špecializujúca sa na obranu) a Tankman (špecializujúca sa na dierovacie výkon) .

Systém úspech, najprv prejsť základným školením. Okrem toho, že je potrebné vybudovať solárnu elektráreň na výrobu tepla a elektrickej energie našu planétu.

Hra má prostriedky, ako je kov, kremík, vodík a energie kreditov (môžete si ich kúpiť za skutočné peniaze). S každou novou úroveň rozvoja dole, a zvyšuje množstvo zdrojov.
Metal - to je najlacnejšie suroviny, ale, ale to potrebuje viac ako čokoľvek iného. Hlavným prvkom podporných štruktúr pre výstavbu budov a lodí.
Silicon - tento zdroj je vyžadované pre všetky vozidlá a budovy. Základným materiálom pre stavbu elektronických prvkov a zliatin.
Hydrogen - tento zdroj je potreba ako palivo pre lode, takmer vo všetkých štúdiách, prezeranie galaxií, rovnako ako pre použitie senzorov falanxov.
Energy - je potreba na zabezpečenie energie pre bane a syntetizátory.

Prihlásený hra World Oxsar má Galactic výmenník - je miesto, kde si môžete vymieňať zdroje, ktoré sú k dispozícii v hojnosti na naliehavo potrebných zdrojov.
Zahrajte si online hru World Oxsar sa predovšetkým zaoberá v najrôznejších konštrukcií budov, a zvýšiť rýchlosť výstavby budov, je nutné vybudovať továreň na roboty, ktoré ponúka jednoduchý prácu, a ktoré môžu byť použité pri konštrukcii planetárneho infraštruktúry.

Skladovanie kovov a kremíka, vodíkových nádrží, výskumné laboratóriá, raketových síl, lodenice, obrany závod ... a mnoho ďalších, nie menej ako požadovaných objektov, ktoré majú byť postavené pre rozvoj svojej ríše.

Okrem budov, Svetová Oxsar on-line hra má obrovský arzenál kozmických lodí, ktoré ovplyvňujú ich schopnosti. Tento malý nákladné automobily a veľké nákladné automobily, Fighters a motorovej lode, Death Star Destroyer ... a, všeobecne, výber je ohromujúci! Obrana arzenál je tiež na nadmorskej výške. Tu a laserové inštalácie, a Rocket, Plasma a Ion kanón, rôzne štíty, atď

Prihlásený hra World Oxsar využíva unikátny bojový systém a vlastný simulátor bitky. Hry Marketplace umožní obchodovať zdroje, lode a artefakty od ostatných hráčov. A robí výskum, ktorý v hre je v súčasnej dobe 20 druhov, môže otvoriť nové technológie a viac pokročilé zbraňové systémy.

Zahrajte si hru on-line svet Oxsar možné, zúčastniť sa systému postúpenia, prilákať nových hráčov do hry a za to získať bonusy. Môžete sa tiež pripojiť do klanu (čo bude dať nejaké výhody), alebo si vytvoriť vlastné. Chystáte sa do chatu, môžete chatovať s ostatnými hráčmi.

Aby sme to zhrnuli, chcem povedať: Play World Oxsar bude veľmi vzrušujúce. Vytvorte ekonomickú a vojenskú infraštruktúru na svojej planéte, a ísť kolonizovať iné. Conquer nové hviezdne systémy a galaxie. Pripomínam vám všetko, čo potrebujete začať hrať World Oxsar ju Oxsar World Register. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more