Záložky

Čarovný svet

Alternatívne názvy: Čarovný svet, Mira Magia, Magic World

By sa ocitnete v krásnej, malej, malý svet plný úžasu, ktorý je ponorený v mágii a čarodejníctve, kde sa dejú zázraky po celú dobu, kedy je teplý a útulný, a chcem tam zostať navždy? Potom nový prehliadač hru Magic World on-line - to je presne to, čo potrebujete, aby. Zaujímavý príbeh, krásne rozhranie a nádherné prevedenie vás nenechá ľahostajným. Zostaňte trochu kúzelník, šaman, druid alebo čarodejníka, cítiť moc a silu vo svojich rukách, vytvoriť zázraky, len jeden úder jeho kúzelnou paličkou. Čarovný svet online hra vám pomôže znovu získať dôveru v tom, že existujú zázraky.

Aby bolo možné prehrávať na svete kúziel nepotrebuje veľa počítačom a prístupom na internet. Ak máte prístup, čo znamená, že môžete hrať hry on-line čarovný svet, pretože hra neukladá žiadne osobitné požiadavky na systém. Tiež začal hrať, musíte sa zaregistrovať. Pripojte sa do hry Magic World sa skladá z niekoľkých položiek. Budete potrebovať:

· Ak chcete zahrnúť vaše meno hráča,

· E-mailová adresa

· Heslo.

Registrácia čarovný svet je teraz kompletný.

To je kúzlo sveta on-line registráciu viedol k začiatku hry. Pred vami bude veľmi zaujímavý spôsob. V hre stojíte poľnohospodár-mága, ktorý rastie veľmi úžasné a neuveriteľné rastliny, ako napríklad:

· Mushroom-valec

· Magické oči,

· Snake tráva,

· Amanita

· Ranné rosou a mnoho ďalších.

Všetko, čo zostavil dobrý môžete predať na vaše susedov alebo len ostatných hráčov, vynášať tomu. Ale nielen ťažké poľnohospodárske práce na vás čaká v hre. Magic World Online hra, ktorú pripravila veľa prekvapení. Wheel of Fortune - jedným z nich. To je miesto, kde môžete dávať dary, ktoré budú užitočné pre vás na farme. Tiež zistí prominentnú v hre sa sociálne zložku, ako je to možné:

· Rozprávať s hráčmi

· Ak chcete predať a kúpiť tovar

· Ak chcete prijímať dary od susedov

· Prezentujte o ne so svojimi unikátnymi rastlinami.

Svet ukrytý on-line kúzlo pre vás na 12. úrovni herných misií alchymistu. Jedná sa o úlohy, ktoré budete musieť prejsť, aby sa pohár. Tie čakajú na skúšky, a až po ich kapituláciu, môžete sa presunúť na vyššiu úroveň. Okrem toho, obec sa veľmi často konajú rôzne súťaže, a môžete sa ich zúčastniť a extrahuje víťazstvo. Hra je tiež posvätný strom, ktorý nájdete v nebesiach. Tu si budete môcť prejsť konverzie Rituálne mágia, rovnako ako zoznámenie sa s hodnotením na množstvo magických látok prenášaných posvätný strom na svete. A to nie je všetko prekvapenie, že sa schoval pre vás on-line herný svet mágie. Môžete použiť celý rad kúziel, aby sa váš svet lepším miestom. Koniec koncov, vaša farma bude potrebovať starostlivosť a pozornosť, a jediný spôsob, ako sa môžete obrátiť jednoduchý záhradu do rozprávková, kde je mágia a zázraky. Tiež v hre na Vás čaká malý drak, ktorý bude verne slúžiť vám a vám umožní lietať, ak ste poctivo starať sa o neho a starať sa o neho.

Už chcete hrať on-line hry World of mágie? Tak nečakajte a začnite do sveta kúziel hrať hneď teraz, nenechajte si ujsť to potešenie navštíviť magické krajine, mávnuť kúzelnou paličkou a vytvárať zázraky. Nápoveda čarovný svet, pretože on potrebuje dobrý a skúsený farmár, druh a šikovný kúzelník alebo čarodejník, a susedia potrebujú asistenta, pretože bez nich nemôžete zvládnuť. Naučte sa kúzla a prekonať všetky prekážky, ktoré vzniknú v ceste. Vychutnajte si bezkonkurenčné svet mágie a čarodejníctva a získať z mnohých pozitívnych emócií. Vytvorte si svoj vlastný kus raja a relaxovať, pretože tu nikto nebude rušiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more