Záložky

Ministerstvo vojny

Alternatívne názvy: Ministerstvo vojny

Ministerstvo z vojna on-line - multiplayer browser-based stratégie, hra zadarmo modelu. Udalosti vnútri hernom svete vyvíjať v reálnom čase, takže budete mať vždy možnosť zasiahnuť do situácie. Chytený v stredoveku, sa vydáte svoju vlastnú ríšu a vziať na seba úlohu robiť všetko pre to, aby sa to darí. Už aby k obrovskému prácu transformovať svoj vzhľad a stať sa múdry veliteľ tak, aby odrážali všetky nebezpečenstvá, a vyhrať sa od ostatných, čo je zlé.

Pre krok späť v čase, budete potrebovať Ministerstvo z vojna registrácia. Akonáhle bude váš účet bude okamžite schopný vytvoriť postavu a ísť na schôdzku s neznámou virtuálny život.

Opýtajte sa, prečo by ste mali hrať hru Ministerstvo z vojna ? Veľa dôvodov. Po prvé preto, že budete mať jedinečnú príležitosť, aby sa toľko ako päť období vývoja, a to Savage Vek , Dark Vek , Feudálny Vek , Castle Vek [ _39_] a Empire Vek . S každým krokom sa dostanete všetci silnejšie a istejšie. Po druhé, máte na výber z toho, čo sa stane. Môžete rozhodnúť, aký najvhodnejší kultúru. Rím, Egypt, Perzie, alebo možno Čína? Všetky tieto civilizácie ich špeciálne bonusy, niektoré životný štýl, špeciálne jednotky. Civilizácie, ktorá bude riadiť, musíte viesť k ovládnutiu sveta. Ak sa mu to podarí - a potom dosiahol najvyššieho cieľa. Po tretie, držanie Ministerstvo z vojna hrať, budete nikdy nebudete nudiť. Existuje toľko široká škála tried jednoducho nedávajú chvíľku pokoja! Budete potrebovať, aby sa zapojili a stavebníctvo, a vyberte vojakmi pre jeho armádu, a starať sa o domáce zvieratá, ktorá sa nakoniec stala veľkým pomocníkom v boji, a napriek tomu neustále v suchu cez hlavu, akú stratégiu zvoliť rovnaký pre budúci bitku. Pokiaľ ide o zvieratá, sú požehnaní (tri druhy) a šťastný domácnosť (tiež tri druhy). Relatívne vojaci by mali vedieť, že je potrebné starostlivo vybrané, a to, že je najať bojovníka, môžete v miestnej krčme. No, štvrtý, hra Ministerstvo z vojna ponúka tak širokú škálu rôznych zariadení, ktoré odolávajú pokušeniu vyskúšať v akcii môže oklamať len. Zariadenie je rozdelené do štyroch úrovní kvality. Každá úroveň je indikovaná jeho farba - biela, zelená, modrá, fialová - z najvýkonnejších zariadení na slabej, resp. Ach jo, a to nie je všetko! Počas hry, môžete nájsť spojencov a robiť nepredstaviteľné veci. Vstup do cechu - správne rozhodnutie. Čím viac, že ​​ Ministerstvo z vojna ponúka to zadarmo prínos.

Malo by byť povedané o ďalších výhodách projektu. V hre je veľa herných prvkov, ktoré sa vám bude páčiť s chuťou. Naučíte sa používať architektonické umenie klenutý, kamenný renesančný rukopis šalvia, kobalt ruda, kniha vznešeného pôvodu, pas Arcadia, úderné jednotky, rafinované zlato. Prekonanie jeden po ďalších piatich rôznych vekových kategórií, zažijete veľké množstvo vzrušujúcich dobrodružstiev. Táto cesta od začiatku až do konca umožní vlak ako duševné schopnosti a fyzickej. Buďte aktívny a všetko, čo sa podarí! Nechajte svoje zábava s touto hrou bude príjemný a nezabudnuteľný!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more