Záložky

Millidor

Alternatívne názvy: Millidor

Milidor Online (Millidor prihlásený) - multiplayer online hra žánru možno definovať ako globálnej stratégie. Okrem toho, on-line hra Milidor obsahuje ďalšie prvky a ekonomické simulátor, a dokonca krok RPG. Váš hrdina je majster rastúce a sľubujúci perspektívne impéria, jeho povinnosti zahŕňajú rozšírenie svojich hraníc, posilňuje svoju pozíciu na svetovej mape herného sveta. Online hra Milidor je do istej miery prielom v oblasti hier pre prehliadač.

Registrácia Milidor hra je veľmi jednoduchá a veľa času budete musieť vziať ju preč. Budete musieť zadať názov účtu, e-mailovú adresu a heslo pre prístup k vášmu účtu. Potom sa na váš mail bude zaslaná informácia, ktoré Milidor dokončení registrácie, a váš účet je aktívny.

Zaujímavosťou vývojárov herných potešil nás. Teraz hrať hry on-line Millidor môžete buď prostredníctvom webovej stránky v prehliadači, alebo stiahnuť špeciálny klienta. To všetko znamená, že Millidor online hra hra, v ktorej budete môcť všade tam, kde chcete, a všetko, čo je potrebné - počítač s pripojením na internet. Lákavé, že?

Dynamika vývoja a celkovej veľkosti herný vesmír šialeného potešenie každému, kto sa rozhodne ponoriť sa do sveta dobrodružstiev na túto hru. Tu je všetko usporiadané tak, že herný svet je v neustálom pohybe, všetky prvky od najmenších až kolosálny neustále mení a vyvíja, a znehodnotené. Veľmi zaujímavý herný systém implementovaný v vyrovnania. Vo Každý hráč má určitú sadu vývojových charakteristických bodov, ktoré potrebujú distribuovať od začiatku.

Tiež, každá postava má územie, ktoré je potrebné mať vybaviť a rozvíjať, bude to na vlastný hrad, ktorý možno právom nazývať sa tvojím útočiskom. Millidor online hra určená pre pacienta a silné zmýšľajúcich hráčov, pretože okolo územia pretiahol desiatky alebo dokonca stovky ďalších. A zakaždým, keď majiteľ nie je myšlienka zasahovať na svoj majetok, alebo dokonca sa snažil urobiť to. Brániť proti nepriateľom je možné len vtedy, keď máte v tú vlastné silné a mocné armády. V zásade platí, že armáda - to je celá populácia vášho štátu. Vojaci by sa tie jednotky, ktoré bude stačiť munície a zbraní vo vašom arzenálu. V skutočnosti, ako dynamický systém odvodu zaručuje relatívnu bezpečnosť štátu. Zahrajte si hru on-line Millidor byť zaujímavé, ak sa pripojíte svoje verné spoločníkmi, a tu je dôvod, prečo.

Jednou z hlavných predností hry - to je aliancia, ktorá by sa mohla stať súčasťou Vášho stavu. Ak súčasný spôsob vládnuca klany nie ste spokojní, môžete vždy stať pravdou a právoplatný vodca jeho vlastné. Navyše, hra môže pôsobiť ako žoldnier. To znamená, že druhý hráč dostane do podriadenosti svoj majetok, a vy na oplátku mu zaplatili určitú sumu ako cenu nájmu.

Pre každého, kto niekedy sníval o tom stať sa múdry čarodejník, hra zastúpenie šiestich rôznych druhov mágie. Ich použitie v boji, dostanete pomerne značné bonusy a vaše šance na výhru zvýšiť výrazne nad nepriateľom. Alebo na konci, ich finančná situácia môže byť vždy lepší predajom páru tri zvitky a lektvary, ktoré ste vykonali. Oni sú, mimochodom, celkom slušné peniaze.

V skutočnosti, veľmi veľa v tejto hre viazaná na mágiu a čarodejníctvo, a toto vedomie pochádza takmer od prvej minúty, kedy začnete hrať Millidor. Tu, napríklad, niektoré jednotky majú určitú sadu parametrov odolnosti voči rôznym druhom mágie, dobre, hra sama o sebe je len naplnené až na vrchol rôznych mystických artefaktov, ktorá zúri vo vnútri obrovské staroveké magické moci. Všeobecne platí, že v hernom svete Millidora päť hrateľné rasy: elfovia orkovia, ľudia, trpaslíci a Druids. Každá rasa vo výzbroji sú o dve desiatky druhov stavieb a niekoľko druhov vojsk, ktoré môžu byť vyvinuté a zlepšenie ich úrovne.

Smäd Prepustenie dobrodružstvo číha v tebe! Zaregistrujte sa a začnite hrať Millidor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more