Záložky

Might & Magic Duel of Champions

Alternatívne názvy: Might & Magic Duel of Champions

Might & Magic Duel of Champions Online hry - zadarmo prehliadač kartová hra, vyžaduje použitie stratégie. Tie sú prepravované do vzrušujúceho fantasy sveta, kde budete bojovať s hráčmi, ako vy sami, alebo nastúpi s umelou inteligenciou. S sadu kariet sa skladá z týchto typov, ako jednotky, udalostí, postáv, kúziel a šťastie, môžete si robiť veľké veci. Porážka pomôže opraviť taktiku, bojovej sily lojálne usporiadanie, obratné použitie kúziel a schopnosť vytvárať udalosti, ktoré sa budú po ruke. Pravdepodobný príbeh Might & Magic Duel of Champions Online bude zdať povedomý. Vzhľadom k tomu, projektová spoločnosť Ubisoft Quebec vytvorený v najlepších tradíciách internete je zábava. Avšak si nemyslím, že hra Might & Magic Duel of Champions je plagiátorstvo prebytok témy. Má mnoho funkcií, ktoré môžu potešiť aj tých najnáročnejších užívateľov.

Prvá vec, ktorú musíte preniknúť do mimoriadneho sveta - to je Might & Magic Duel registrácia majstrov. Po vytvorení účtu budete môcť stiahnuť klienta. Stojí za zmienku, že vám bude zaslaný e-mail s aktivačným kľúčom pre služby Uplay. Pomocou odkazu, zistíte, prístup k virtuálnej realite. Pripojte sa do hry Might & Magic Duel of Champions - proces je pomerne jednoduchý. Opatrne vyplnenie povinných polí (užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo, dátum narodenia), a kontrola, potvrdenie dodržiavanie pravidiel, môžete si byť istí, že správa bezodkladne zašle uvedený list. Pokiaľ ide o požiadavky na systém, aj keď tento problém netrápi vás. DuelofChampions hra v tomto ohľade nie je rozmarná a teraz hrateľnosť je celkom možné, pri použití priemerných nastavení PC.

Tak, kde začať prvýkrát do nového sveta? Vzhľadom k tomu, budete hrať na strane jedného z existujúcich frakcií, na začiatku, aby sa voľby. Might & Magic Duel of Champions môžete hrať ako súčasť Rádu Rádu, alebo Peklo Nekropole. Záleží na tom, frakcie štartovacie sady kariet, ktoré máte k dispozícii. Ale to neznamená, že nemôžete rozšíriť súčasný rozsah pôsobnosti kariet. V priebehu času, budete zarábať peniaze (zlato, alebo tesnenie), ktorý môžete stráviť podľa svojho uváženia. Napríklad na získanie celej paluby alebo jednotlivých súborov kariet. V prípade potreby vlazhivat reálnom znamená, že nikto sa dostanete priamo k nemu. Takže, ak nechcete tráviť čas na hromadenie herné menu, kúpiť nové bojové jednotky za skutočné peniaze.

Ako sa stalo boja? Dej sa odohráva na poli, rozdelený do 16 pozícií pre karty. Ste čakajú, až k radom vojakov, s prihliadnutím na to, že rôzne jednotky výkonu svojich funkcií. Lukostrelci, anjeli, zombie, Griffins, Hellhounds, paladinovia, démoni, kostlivci vytvorené útok. Za vojakmi je protagonista. Ak znížite životnosť bar hrdinu na nulu, zostane bezbranný. Tie by mali urobiť všetko pre to, aby dosiahnutie tohto cieľa. Ale nezabudnite, že tu sny a váš súper tak rýchlo, ako je to možné, aby sa na vás. Na výsledku bitky vplyv na používanie máp jednotiek nielen to. Čo sa deje môže dramaticky zmeniť, ak sa v priebehu sú karty šťastie udalosti alebo kúzla. Spôsobí kúzla, ktoré sa neočakáva, rovnako ako pomôcť zvýšiť svoju silu bojovníkmi, alebo liek, ak je to nutné, postihnutú jednotku. A hrať karty šťastie a udalostí, ktoré je nutné odvzdušniť hrdina postavu s názvom "osud". S pomocou Fortune karty dostanete príležitosť na vytvorenie prostredia, ktoré je nijako zvlášť ocenia súpera. Naozaj, v tomto prípade, môžete zmeniť to, čo sa deje v ich prospech. No, karty udalostí povoliť alebo mať dve nové karty z balíčka, alebo prejsť zbytočné pokúšať sa nakresliť dobrú mapu. To je obzvlášť dôležité v kritických situáciách, kedy to začne vyzerať, že ste nič zachrániť.

V parametri "osud" a znak je obdarený rôznymi charakteristikami: sila, mágie a zdravie. Postarajte sa o ich rast, objavovať nové možnosti. Musíte tiež vziať do úvahy, že všetky karty spotrebúvajú energiu. Takže, musíme sledovať tok a stará sa o akumuláciu. Všeobecne platí, že hra Might & Magic Duel of Champions sa musí veľmi starostlivo. Koniec koncov, jeden zlý pohyb by vás uvrhnúť do priepasti, a správne rozhodnutia bližšie zrúteniu nenávidel súpera.

Samozrejme, vaše miesto v rebríčku svetového systému je teda ukazovateľom úspechu. Takže všetci tu sa snažia získať svoje miesto na slnku. Samozrejme, že veľa záleží na šťastie, ale tvrdá práca môže urobiť zázraky! Áno, aký to má zmysel sa hádať dlho? Začnite hrať hru Might & Magic Duel of Champions hneď a ukázať všetkým, čo sú schopní! Veľa šťastia!

 

Might & Magic Duel of Champions on-line registráciu