Záložky

Might and Magic: Heroes. Kráľovstvo

Alternatívne názvy: Might and Magic, Heroes of Might and Magic

Might and Magic: Heroes. Británia - stelesnenie svetoznámeho on-line stratégie

Dedičstvo krok kultovej stratégie na sieti rozlohu pridal zadarmo online hry Might and Magic: Heroes. Kráľovstva. Avšak, teraz je - real-time stratégia hra. Pôvodne Might and Magic: Heroes Kingdoms on-line na konci roka 2011 bola hra kompletne lokalizovaná do ruštiny.

Pripojte sa do hry Might and Magic: Heroes. Británia nie je žiadna ťažkosť. K tomu budete musieť ísť na oficiálnych stránkach hry, kde budete musieť stlačiť červené tlačidlo, ktoré hovorí, že "PLAY". Potom vám bude ponúknuté, aby sa zaviazali zmluvné strany (tam sú 4). Might and Magic: Heroes. Británia po registrácii je potrebné uviesť názov a znak, ktorý bude originálny kartu pre ostatných vojakov. Nezabudnite, že vaše vybrané symboly sa objaví na všetkých správ, ktoré zverejníte. Ďalší krok: musíte vymyslieť meno pre svoje meno a vzhľad hrdinu, kde jedinečnosť mesta - to je "plus" pre svoje budúce herných činností. Potom stlačte na tlačidlo "Create kráľovstvo," a fáza Registrácia Might and Magic: Heroes. Británia - bola úspešne dokončená!

Tak, Might and Magic: Heroes. Kráľovstvo online hra, kde hlavným nástrojom kontroly nad kráľovstve sú hrdinovia. Môžete si najímajú v taverne. Každá postava bude mať jeho priebeh, ktorý závisí od podielu mesta. Maximálny počet pre obchody hráča - 3, každý z nich môže byť tri až päť zručností. Hrať hru Might and Magic: Heroes. Británia on-line prostriedky - veľa cestovania a boja. Počas týchto stretnutí sa stretnete s radom artefaktov, ale iba osem z nich s vami môže mať každý znak.

Armáda v Might and Magic: Heroes Kingdoms Online - základom vojenskej sily, ktorá sa skladá zo skupiny - skupina tvorov rovnakého typu, bojujú spolu. Pre bitka je ovplyvnená ako vlastnosťami hrdinu a obrany v regióne a mesta, kúziel a artefaktov. Aké úžasné hry Might and Magic: Heroes. Británia on-line, je to skutočnosť, že bez ohľadu na výsledok bitky, strata vojakov bude iba 30%. To znamená, že aj keď boj bol zničený celý svoj armádu, nakoniec sa "vrátiť" 70% z pôvodného počtu vojakov.

Ak chcete úspešne hrať online hry Might and Magic: Heroes. Británia je potrebné venovať značnú pozornosť rozvoju mesta. Koniec koncov, tam sa chystáte zdrojov najal armádu a hrdinu. Mesto sa nachádza v centre regiónu, ktorý sa skladá z 24 štvorcov, ľudských monštier. Víťazstvo nad nimi zabezpečiť prístup k artefaktov, 4 min alebo len voľný priestor pre výstavbu. Štruktúry poskytujú bonus k obrane a pomáhajú rozvíjať svoje hospodárstvo.

Keď začnete hrať Might and Magic: Heroes. Kráľovstvo, je dôležité vedieť, že máte zaručenú pätnásť ochranu pred útokmi na vývoji hry a opevnenia mesta. Tiež nie je na škodu vedieť, že môžete vytvoriť alianciu s až 20 účastníkmi. Ich krajina je tiež súčasťou aliancie, čo zaisťuje zvýšenú ochranu pre vaše webové stránky. Výmena zdrojov medzi členmi aliancie zvyčajne nesie obojstranne výhodné, pretože každé mesto má celkom 4 vlastných dole, aj keď môže a Magic: Heroes. Británia má 7 on-line zdrojov (rovnako ako pôvodný zdroj).

V Might and Magic: Heroes. Kráľovstvo užívateľov bude hrať vo svete Ashan rozorvané vojnou medzi štyrmi národmi:

• Knights

• Demons

• nekromanti

• Sorcerer

Hlavným cieľom každého hráča - obnoviť poriadok a dať svetu nádej na prosperitu a mierovú budúcnosť. Preto ... choď do toho, užite si všetky výhody hry a vyhrať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more