Záložky

MicroVolts

Alternatívne názvy: MicroVolts

MicroVolts online - bezplatná multiplayerová dynamická hra, ktorá je 3 D strieľačka s treťou stranou. Používanie rôznych režimov, si môžete vychutnať nádherný bitky, ktoré sa vyskytujú na miestach, realistické farebné hry. Musíte sa opakovane zaoberať, vykonávať mnoho zaujímavých miest, postarať sa zbraní, čerpadlo svoju postavu, pokúste sa zarobiť viac, než je mena v hre, aby bolo možné vizuálne nastaviť hrdinu v ich vlastným spôsobom. Veľa rôznych vecí, priestranných máp, širokú škálu režimov a skvelých postáv - to všetko nájdete v mikrovolty online, projektu, ktorý bol vytvorený podľa NQ hry v roku 2010 a objavil sa na internete vďaka chalani z RockHippo Productions . Zapojte sa do hernej komunity a užite si nezabudnuteľné dobrodružstvo!

Predtým, než si môžete stiahnuť mikrovolty, musíte si vytvoriť účet. Účet je zapísaná takto:

- Vyplnenie povinných polí (užívateľské meno, heslo, potvrďte heslo, Nick, e - email , potvrdenie e-mailovej adresy)

- Vyberte si bezpečnostnú otázku, ktorá sa hodí v nasledujúcej reakcii riadku,

- Zadajte kód z obrázku;

- Dajte začiarknutie, čo potvrdzuje túžbu prijímať newsletter.

Majte na pamäti, že podmienky služby a zásady ochrany osobných údajov prijíma vás, samotný fakt registrácia, takže aj potvrdenie nič. Vytvorte si účet zadarmo a môžete si teraz hru, ak požadované konfiguráciu svojho počítača. Aj keď treba povedať, že odporúčané požiadavky na systém úplne nízka

- Operačný systém WindowsXPSP2/Vista/Windows 7;

- Procesor Pentium 4 2. 0 GHz / Dual Core 2. 4GHz;

- Grafika GeForce 5600 / Radeon 9600

- 512 MB RAM;

-2 GB voľného miesta na pevnom disku.

Akonáhle sú všetky formality budú vyhodnotené a klient je nainštalovaný na počítači, môžete začať hrať mikrovolty. Po prvé si vybrať postavu. K dispozícii sú triedy:

- Knox tuhý exteriér, ale láskavú dušu. Vtipy pre neho na prvom mieste. A vie, a vie, ako používať zákony na ulici.

- Naomi - samica obraz s výskytom bábiky. Priateľský, roztomilý, usmievavý, mohli tancovať krásne tento očarujúce človek vie, ako zaviesť nepriateľov do zmätku.

- C . H . I . P . - Humanoid s výmennými časťami tela. Tento mechanizované bábika, ktorá vyberá z dielov nájdených na skládkach. Rôzne netrpezlivosť a nedočkavosť vo večnom boji.

- Pandora - záves, zvodný bábika pomocou diabolských trikov. Rival Naomi a nenávidiaci muža celý život robiť s extrémnou hnev.

No, kto sa vám najviac sympatický?

Ako už bolo spomenuté, hra sa môže pochváliť Mikrovolts široký výber režimov. Tie, samozrejme, premýšľal, čo presne režimy k dispozícii pre užívateľov, ktorí majú radi virtuálne zábavu. V závislosti na režime, hráči sú rozdelené do červených a modrých tímov. Ale na koho strane by ste sa mala vynaložiť veľké úsilie. Vždy by ste sa mali starať o výhodách a ušetrite mikrobodom, ktoré sú udeľované za zabíjanie nepriateľov. Rozširuje svoje schopnosti Suck charakter a pracovať viac a viac závratné výkony! Nech sa každý utlmený úroveň bude radosť, a denné nálada - len dúha! Potom, čo MicroVolts hry a vytvorili pre vás zabudnúť na nudu navždy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more