Záložky

Mezolit

Alternatívne názvy: mezolit, mezzo

Mezolit on-line - je shareware multiplayer role-playing game, ponorí do primitívneho sveta. Môžete sa pozrieť na svet očami človeka, tam bolo asi pred 15 000 rokmi.

Zahrajte si hru on-line mezolit veľmi zaujímavé, pretože tvorcovia sa snažili znovu zvierací svet, ktorý existoval po mnoho tisíc rokov pred naším letopočtom. Ak chcete byť v koži primitívneho človeka, je na čase sa registrovať na účet, ale pred tým sa pozrime, čo systémové požiadavky predloženej vývojárov.

Prihlásený hra je prehliadač-mezolitika, tj aby sa hrať to, nemusíte sťahovať a inštalovať do počítača, ďalší softvér. Potrebujete len pripojenie k internetu a Adobe Flash Player verzie 9 alebo. 0. najlepší prehliadač pre hru je Google Chrome.

Registrácia v mezolitika hry je veľmi jednoduchý, a nemusí byť potrebné, ak budete mať kontá v sociálnych sieťach, ako je Facebook, Mail. Roux alebo Spolužiaci. Ak nie, alebo ak chcete vytvoriť účet, ktorý nie je v súvislosti so sociálnymi sieťami, registrácia mezolit tešiť. Pred vami na kus pergamenu budú vypracované dva znaky - budete musieť vybrať pohlavie malého človeka a pomenovať. Potom mezolit on-line registrácia budete vyzvaní na zadanie vášho hesla a Vášho e-mailovej schránky. Budete tiež musieť súhlasiť s podmienkami zmluvy o užívateľa a kliknite na hru.

Mezolit online hra začína s tým, že budete musieť zložiť prvú skúšku, pretože vy, ľudia z pokolenia detí Tufa 15 rokov, a ak to bude prejsť testom, sa stal pre dospelých. Takže, ste v "oddanosť lovci" - prvý z mnohých herných úloh (zvláštne úlohy). Pre úspešné plnením úloh obdržíte skúsenosti, rôzne trofeje a odmeny.

Postavy, keď budete hrať mezolit, bude mať také zaujímavé osobnosti ako

- Fed

Od vyčerpania v plnej miere. Pri plnom nasýtení aditívny charakter získava skúsenosti čoraz viac zubov a menej pravdepodobné, že je zranený. Sýtosti znižuje, keď ste off-line. Znak je možné podávať jedlo kúpil na Powwow.

- Cestovný ruch

Tento parameter sa zvyšuje, ak nechcete hrať. Odpočinul charakter dáva podporu, aby získali skúsenosti.

Ak chcete hrať hru on-line mezolit, postava musí mať jednu z ťažobného povolania

  • Odizolovanie
  • Zhromaždenie

A jedna z producentských

  • Remeslá
  • Spracovanie
  • Sorcery

V závislosti od zložitosti práce, porastie aj vaše pracovné zručnosti, ktoré využívajú obaja hrajú peniaze - zuby.

Ak chcete chrániť svoj majetok a blízki budú k dispozícii tri typy zbraní:

  • Easy: sekera, klub, pre ochranu - štít
  • Heavy: K dispozícii s 6 úrovní charakter, kopije a budzogáň
  • Thrown: bolas a jeho rakety - Bolas

Okrem toho, budete mať rôzne bojové zručnosti, ktoré možno zakúpiť buď od trénera alebo na bojovom poli, a postupne rozvíjať ich. S 6 úrovní sú k dispozícii špeciálne talenty, ktoré vám pomôžu zvládnuť špeciálnej bojovej techniky.

Počas bitky s iným hráčom, môžete použiť rôzne triky, aby vyhral

  • War Horn vám pomôžu zaútočiť na nepriateľa v oblasti, v ktorej sa bojuje zakázané
  • Označenie liehoviny a veľkí duchovia úschovy vás chrániť pred nepriateľmi

Keď hráte v mezolitika, budete spokojní s rozvinutými obchodnými vzťahmi. Môžu aukcie zúčastniť aj zuby, kúpiť iný typ meny - kryštály.

Tiež môžete kúpiť rôzne druhy oblečenia, ktoré bude mať špeciálne vlastnosti.

Hra dáva možnosť pripojiť sa k skupine, napríklad, alebo mamut lov pre viac zábavy odovzdávanie úloh. Hráči skupiny sa môžu medzi sebou komunikovať v špeciálnom chatu.

Ak sa chcete ponoriť do pravekého sveta, cítiť v koži primitívneho človeka lovu na mamuta vosmitonnogo, potom ste na adresu, a, samozrejme, užiť si hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more