Záložky

Metro: Last Light

Alternatívne názvy: Metro: Last Light

Metro: Last Light hra, ktorú vytvoril v žánri strelca prvej osoby. Jedná sa o pokračovanie hry Metro 2033. Vývojári Metro: Last Light odmietol jej boli založené na udalostiach druhej knihe D. Glukhovsky. Bolo rozhodnuté vytvoriť hru, ktorá bude priamym pokračovaním prvého dielu.

Pokiaľ sa rozhodnete stiahnuť Metro: Last Light, sa dozviete, že protagonista druhej časti je tiež Artem. V tej dobe jeho hlavnou úlohou - zabrániť občianskej vojne medzi obyvateľmi rôznych stanice metra. Pri vývoji pokračovanie boli identifikované tri základné princípy:

1. Uloženie atmosférický horor Metro 2033.

2. Diverzifikovať typy zbraní.

3. Zlepšenie technológie Metro 2033.

Všetky úlohy boli dokončené a teraz sú v Metro: Last Light ks Artem bude musieť vyriešiť chaos, ktorý je založený na opatreniach a akciách, ktoré sa konajú v Metro2033. Vari už mutanti sú tiež bojovať proti nacistom a červená so sebou. A všetci musíme bojovať.

Boevki v Metro: Last Light ponúkame schématicky rozdeliť do dvoch typov: streľbách a bojuje s ľuďmi a loviť všetky druhy monštier. Streľby začal v najlepšom prípade, že k objavil vývojári sľubujú skutočnú fyziku objektov, rovnako ako lepšie AI. Vyzeráš, a Tom je teraz len tri "kufor", každý z nich môže byť čerpaná, alebo sa zvýšil palebnú silu alebo abgreydiv jeho strmší zrak.

Pre zvýšenie dosahu boja s metrom oponenti zbraní: Last Light je tiež prezentovaný oveľa širší. Zbrane niekedy prešiel radikálnu revíziu. Teraz je tu možnosť získať exkluzívne zbrane: guľomet RPK 45 kolies, úprava Kalash AKSU puška sniper VSSK "výfuk", šesť-barreled automatická brokovnica Velopal.

Ako možno vidieť, zostal najlepší samopaly, brokovnice a revolvery, ale dodal, pušky a miniguns. A to sa nerobí nadarmo. Pre túto chvíľu, keď sa stanete Metro: Last Light play, potom stretnúť s veľmi desivý mutant bludisko

OMedveditsa - niesť mutanta.

OGigantskaya krevety.

Orino-a tela vlkolaci.

Je potrebné poznamenať, že Metro: Last Light je vo všeobecnosti dobrá. Je veľmi profesionálne svieti jaskyne a tunely, perfektný tvar vyrobený znaky. Príďte na povrch, všetky zrážky, hmla, bahno je veľmi prirodzený. Dokonale vykonané hlas: kvílivý mutanty výkriky a iné zvuky veľmi malebné a uveriteľné.

Ale ak ste ešte rozhodnutý, či chcete hrať v Metro: Last Light, mali by ste požiadať internet Metro: Last Light videá a vidieť všetko, čo bolo povedané na vlastnej koži. a vidieť všetko, čo bolo povedané na vlastnej koži. Nič sa do hry oficiálnych stránkach http://store. steampowered. com/agecheck/app/43160 /, zaregistrujte sa a dostať sa do ducha hry. A potom nainštalovať Metro: Last Light na vašom PC, aby pochopili, čo emócie vám spôsobiť túto hru. Skúste! Choď do toho!

 

Metro: Last Light