Záložky

Metro 2033

Alternatívne názvy: Metro 2033

Metro 2033 - je počítačová hra od ukrajinského štúdia 4A Games, vytvoril túto hru v žánri first-person strieľačka v roku 2010 na rovnomennom románe D. Glukhovsky "Metro 2033". Vývojári celkom kreatívny prístup k procesu spracovania scény. Rozhodli sa rozšíriť počet epizód a pridať alternatívu v izolácii.

Pokiaľ sa rozhodnete stiahnuť hru Metro 2033, potom začal hrať, sa dozviete, že akcia sa koná po tretej svetovej nukleárnej vojny, po ktorom všetci prežili, zostúpili do stanice metra, ktorá sa stala nezávislé mestské štáty, ktoré je nabité s vojnou Komunisti a fašisti obchodníci. Tu sa zoznámi s hlavnou postavou Andrew jednoduchý chlapík žijúci v stanici metra "ENEA" a náhodou spadol do podivných okolností. Stalker Hunter mu pokyn, veľmi dôležité poslanie ... Nebudeme líčiť príbeh na Metro 2033 hra odvíjala pre vás nepredvídateľné.

Metro 2033 hra, v ktorej veľa postáv. Okrem tohto Artem

• Alexander "Dry" Sukhov - Artem nevlastný otec.

• Hunter - člen Rádu "Sparta".

• Jack - jeden z Artem.

A Bourbon, Han, Andrew "Majster", Sasha, Ullman, Paul Maxim Komarov, Miller, Daniel, Vladimír, Boris a Štěpán.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či k stiahnutiu Metro 2033, odporúčame vám požiadať o Internet Video Metro 2033, keď videl, že sa uistite, že hra má krásnu grafiku a PhysX efekty. V mnohých videí môžete vidieť, ako nádherné osvetlenie v hre je spustený malé objekty, vytvára atmosféru žil-in svete.

Keď začnete hrať Metro 2033, a potom ju okolo budete nevyhnutne stretávajú rôzne druhy nepriateľov. Tento mutant upíri, vždy útočiace skupiny, to teploš, ktorý tiež zoskupené do útoku. Len Tie budú menšie a veľmi rýchlo. Príďte k povrchu, sa môžete stretnúť lietajúce démonmi, a napriek tomu je veľmi nebezpečné mutantov - Guardians. Tam je ďalší typ mutantov - Librarian, veľmi veľký a vytvára značné škody. Tam Nosach, že útočia na vás, na rozdiel od bežných fyzických útokov a dokonca použiť špeciálne akustické vlny. A my sme neuvedené všetky mutanty sú len 15 druhov.

V monštier veľké problémy možno očakávať od všetkých druhov zločincov a členov rôznych skupín, v ktorých Metro 2033 štyri gangstri, komunisti, fašisti, a rangers. Aj spomínané nepriatelia sa môžete stretnúť v tuneloch abnormálne prejavy.

Bývali sme na opis nepriateľov a je jasné, že bude musieť bojovať. Hra je k dispozícii pre ich vyhladenie, ako zbrane a vybavenie. V závislosti na tom, aký štýl si vyberiete, z a bude závisieť na výbere kostýmov. Sú rozdelené do štandardných Stormtrooper kostýmov (s vážnou brnenie, ale sám o sebe je veľmi hlučný, a preto, nápadné) a stelsovye kostýmy (nízka hlučnosť, ale so slabou brnenie).

V hre Metro 2033, prítomné v dostatočnom množstve zbraní. Konvenčné zbrane, je ich tam 14 druhov: nôž, pištoľ, hajzel (low-power stroje ručné práce), Kalash, NIE (tichý výkonný stroj vybavený laserovým zameriavačom), dublet brokovnice, vzduchové pušky Tihar, šesť-shot brokovnica Uboynik, iglomet Helsing (výhonky šípky) avtodrobovik, elektrická pištoľ Rail a dynamit. Ak chcete pomôcť hrdinovia sú ďalšie dva typy zbraní stojan, deväť druhy zariadení a dva druhy brnenia.

Chcem povedať, že hra Metro 2033 - je dokonalým predstaviteľom svojho žánru, a odporúčame vám osobne overiť. Veľa šťastia!

 

Metro 2033