Záložky

Metro: Exodus

Alternatívne názvy: Metro Exodus

Metro Hra: Exodus časť vesmíru Metro 2033.

ukrajinských vývojárov 4A Games, senzačná séria hier "Metro 2033", ktorú inšpirovali romány D. Glukhovsky, naďalej poteší fanúšikov nových verzií. Pre rok 2018 sa plánuje prepustenie epického strelec od vedúceho, v ktorom budú všetky prvky hrôzy a tajomstva. Metro: Exodus je plný temných krajiniek otvoreného priestoru a žalárov. Môžete ju prehrávať na platformách:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Russia po jadrovej vojne.

Jadrová katastrofa sa stala v roku 2013 a viedla k katastrofálnym následkom, aj keď sa očakávalo. Teraz je rok 2036 a celé územie Ruskej federácie je divokou pustatinou obývanou strašnými mutantmi.

Hlavná postava je ešte Artem, ale teraz má ženu Annu, s ktorou ste už oboznámení s literárnou verziou, ako aj s predchádzajúcou sériou hier. Okrem nich ešte stále prežili a spoločne upravujú parnú lokomotívu Aurora, aby pripravili cestu na východ. Podľa ich názoru je možné, že život je ešte stále možné začať od začiatku, ale existuje veľa prekážok a nebezpečenstiev.

Keď sa na výstave ukázalo E3, oznámil, že bude možné hrať Metro: Exodus čoskoro, pre mnohých to bolo skutočné prekvapenie, a musím povedať, celkom príjemné. Samotné video priťahovalo pozornosť bežných hráčov, kritikov a novinárov. Bol nazývaný ako najvzrušujúcejšie a najlepšie zo všetkých prívesov, ktoré boli prezentované, a mnohí povedali, že pre nich bola táto hra najviac očakávaná. Inšpirovaný podporou výkonného výrobcu D. Bloch pripustil, že pre štúdiu je tento projekt najambicióznejším zo všetkého, čo kedy urobila.

Inšpirovaní vývojármi projektovej hry STALKER s ich post-apokalyptickým svetom. Na základe tejto myšlienky vytvorili lineárne úrovne a rozsiahle otvorené priestory. Tiež spolu s už známymi mechanikami akcie sa prejavia významné zmeny, ktoré tiež prinesú do hrateného prúdu nový pocit vnímania.

O čo je známe z jeho slov a oznámenia, možno vyvodiť záver, že výrobok sa ukázal naozaj cool, a Metro: Exodus download stojí za to. Predtým hrdinovia prechádzali zničeným moskovským metrom, ale teraz sa rozhodli dostať von, a preto dôjde k neustálej zmene scenérie. Výrazne diverzifikuje krajinu a skutočnosť, že udalosti pokrývajú rok, čo znamená zmenu počasia, ročných období, denného času a tiež zvierat. Pokúšajúc sa prežiť, hrdinovia musia byť vždy v pohotovosti a udržiavať svet okolo nás pri pohľade. Zároveň starostlivo študovať objekty okolo, aby sa nestratol nič užitočné. Dokonca aj pár kaziet pre stroj môže zachrániť životy a nemalo by sa zanedbávať.

Začatie v metre: Exodus hrať, pripravte sa, aby sa udalosti rýchlo pohybovali a hráči potrebujú dobrú reakciu, schopnosť robiť rýchle rozhodnutia. Hlavnými nepriateľmi sú zvieratá, ktoré stratili svoj pôvodný šarm. Teraz je to strašné stvorenie, žízní po krvi. Budú ďalšími nepriateľmi skupiny ľudí, ktorí sa podieľajú na krádeži a ľahko si to môžu vyžiť, ak to okolnosti vyžadujú.

V dobe Metro: Exodus hráči budú musieť dokončiť veľa questov, vyriešiť hádanky, bojovať proti nepriateľovi. Výber položiek je možné použiť v určitých situáciách, je to však prirodzená prax. Prišiel čas ísť na prieskum pozemkov zničených strašnou katastrofou a pokúsiť sa nájsť miesto, kde život ožije. Budú ho hrdinovia schopní nájsť? určite áno, pretože potom sú hrdinami. To je len za akú cenu im podarí a kedy sa to stane ...

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more