Záložky

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Alternatívne názvy: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 Phantom Pain: Had sa vracia.

Keď v roku 2012 bola hra Metal Gear Solid 5 Phantom Pain prvýkrát oznámená, reprezentoval ho Dick Moby Studio, ktorý bol ešte neznámy. Fanúšikovia však rýchlo zachytili spojenie s predchádzajúcou sériou Metal Gear a Joakim Mogren (Joakim - z Kojima anagram) - riaditeľ ateliéru, potvrdil, že nová časť je prirodzeným pokračovaním predchádzajúcich príbehov.

1. 03 2015, spoločnosť Kojima Productions spustila na svojom webe časovač a 4. marca sa objavilo informačné video so správou, že Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain sa dá stiahnuť. 09 2015 pre populárne platformy:

  • PC (Windows)
  • PS3
  • On Xbox
  • PS4
  • Xbox 360

Hra sa hrá v trochu zabudnutom žánri tajných akcií, kde akcie spočívajú v nepostrehnuteľnom pohybe postavy v priestore. Jeho úloha nesmie byť odhalená a skrýva sa, tiene sa tiahnu od krytia k obálke, zároveň ticho, ako je to možné, zničiť nepriateľov, snažiť sa ich objaviť, aby nedošlo k neúspechu misie.

Pretože teraz vo hrách často radšej pôsobia arogantnejšie, otvorene a vzdornejšie, nútia hrdinu, aby sa postavil proti pravidlám realismu a vykonával neuveriteľné kúsky počas prestrelky. Na tento žáner možno pripísať len málo výrobkov a Metal Gear je jedným z mála, ktoré ho úspešne rozvíjajú.

Charakteristika sveta kovového zariadenia.

Kom sa podarilo stiahnuť Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, dozvedeli sa, že akcia sa rozvíjala v období, keď občianska vojna na hraniciach so Zairom v Angole vyrazila, a v Afganistane sa sovietskych vojakov zúčastnil nepriateľstva.

Desiatou epizódou Metal Gear bola prvá s otvoreným svetom, v ktorom sa hrdina môže voľne pohybovať, keď sa mu páči hráč. Je pravda, že je určité obmedzenie, keď je postava obsadená dokončením misie.

Snake lead charakter, sa zrazu prebudil z deviatich rokov kómy na britskej vojenskej základni na Cypre. Z tohto okamihu Metal Gear Solid 5 Phantom Pain na PC pošle ho na nové testy, veľkoryso odovzdáva údery z osudov a vylieva pichľavé guľky, akoby náročné vrátiť láskavosť pre toľko darovaných rokov nerušeného spánku.

Zdá sa, že asi

obchodníkov XOF o tom vedel a čakalo dva týždne, čo Snakeovi poskytlo čas na zotavenie a potom napadlo nemocnicu a zabili nielen zamestnancov, ale aj pacientov. Had tiež chcel šiť za spoločnosť, ale prežil aj prežívajúci pacient, Ishmael. Spoločne sa pokúšajú uniknúť z nemocnice, sú napadnutí horiacim mužom, riadeným treťou detskou psychikou. Zbavujú sanitku, ale dostanú sa do nehody a keď sa zobudí, Snake vidí, že Ishmael zmizol, ale prenasledovatelia sa vrátili. Potom sa stretne s Ocelotom, pomôže Snake uniknúť, ale je to len začiatok a ešte stále je veľa prenasledovaní a stretnutí.

Hra je extrémne realistická a krásna, s vyváženým kontrolným systémom a ktorá sa rozhodla kúpiť Metal Gear Solid 5 Phantom Pain určite nebude ľutovať akvizíciu, a to najmä preto, že obsahuje ruskú verziu.

systémových požiadaviek.

Site MGS5 fiktívna bolesť zverejnila informácie s minimálnymi a odporúčanými systémovými požiadavkami, ktoré zjednodušujú herný proces. Je dostatočne minimálny na spustenie hry, ale čím vyšší je výkon, tým lepšie.

  • ОС: iba 64-bit / Windows 7/8/10
  • Procesor: Intel Core i5-4460 (3. 40 GHz). Ale lepšie: Core i7-4790 (3. 60GHz)
  • OP: 4 GB RAM (lepšia 4 GB RAM a vyššia)
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 650 (2 GB). Lepšie: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
  • Miesto: 28 GB.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more