Záložky

Metal Gear Rising: Revengeance

Alternatívne názvy: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance hru, ktorá vyšla 19.. 02. 2013 A vydanie hry na PC sa skoro rok na 09.. 01. 2014 pri Steam. Nový Metal Gear hra, ktorá bola vyvinutá firmy Platinum Games, ktorá je autorom jednej z najlepších Slashers dnes. Okrem toho, že bol vytvorený v spolupráci s Kojima Productions. Výsledkom je, že získame počítačovú hru, ktorá ničí všetky známe kánony Slashers a zavádza novú viacvrstvovú bojový systém. Ak si chcete prečítať on-line Metal Gear Rising: Revengeance recenzia, to nie je len vidieť pohľad na kritiky, že Metal Gear Rising: Revengeance - je nielen neuveriteľne strmé akcie vo fantastickom vesmíre, ale pokračovanie v duchu všetkých uložených hrách Spôsob a dlhé dialógy kodek, ako aj známe znaky a náznaky originálne série. Len Revengeance - je spin-off, ak nie ste v konkrétnych podmienkach - napríklad, čo to znamená pre odbočenie z hlavného deje s jeho jedinečný štýl.

Herná mechanika je postavená na dvoch pilieroch. "Prvý veľryba" - príbeh a výrobu, "druhá veľryba" - to Slashers štýl Bayonetta. Hlavná postava má obvyklú sériu útokov, a to, čo sa nazýva režim ostrie. Spúšť, hráč má svoj charakter v tomto režime, a okamžite sa okolo neho spomaľuje čas, a Raiden sa objaví priestor pre manévrovanie.

Povedz mi, v akomkoľvek inom počítačovú hru, môžete spustiť voľne na zvislých stenách obrovských mrakodrapov a rúti sa priamo na vás rakety, a dokonca aj krájať nepriateľov, vrtuľníky a obrie roboty na kúsky? Koniec koncov, ako zbraň v hre tam kibermechi, katany a všetky druhy rôznych čepeľou. Len Metal Gear Rising: Revengeance pc

Možno použiť tucet zbraní. Každá zbraň hrdina našej hry nevšimol.

Okrem obvyklého režimu útokov má meč, ktorý môže byť ovládaný vďaka štrajku pravej tyče. V tomto režime útoku je oveľa deštruktívne. Ak vobodnom režim s účtami s nepriateľmi, budete mať bodov "zandatsu", ktorá v japonských prostriedky "vybrať a vziať." Tieto body sú veľmi dôležité, pretože umožňujú obnoviť nielen zdravie, ale aj rozsah meča zadarmo, odstránenie tekutiny z mŕtvych kyborgové ostne. Okrem Metal Gear Rising: Revengeance PC má dvojaký mačetu, ktoré sú spojené s typom nožníc. Takže, môžu byť účtované, a oni sa odstráni brnenie s veľkými nepriateľmi. Tam sú tiež pomerne vzácne pre herné zbraň s názvom sai, ktorý vyzerá ako malý trojzubec dýky a je schopný vytiahnuť na nepriateľa, a potom znehybniť nepriateľa elektrický výboj. Okrem toho, zbrane, ktorý odkazuje na sekundárne, majú rad kombo útokov s radom užitočných funkcií.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či ste alebo nie ste Metal Gear Rising: Revengeance k stiahnutiu, potom by sme vám odporúčame požiadať o on-line Metal Gear Rising: Revengeance Video, videl, že bude jednoduchšie, aby sa rozhodol. V mnohých videí uvidíte boss bitky. A Metal Gear Rising: Revengeance šéfovia tiež neuveriteľne kvalitatívne Platinum Games. Navyše, po boji s šéfom Raiden dostane novú zbraň obrovskej ničivej sily a neuveriteľnou rýchlosťou, ako aj ďalšie jedinečné vlastnosti.

Navštívte oficiálne stránky hry, stiahnuť hry a získať potešenie z toho. Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more