Záložky

Merc Elite

Alternatívne názvy: Merc Elite

Merc Elite-line - bez taktická hra na hrdinu, ktorá je dynamická akcia, udalosti, ktoré sa vyvíjali v budúcnosti. Táto spoločnosť Bigpoint strelec navrhnutý v štýle MOBA. Hráči sú vyzvaní, aby cestovať späť v tej dávnej dobe, kedy partizánskej vojny zúrila a súťažiť na rôznych arénach. Budete schopní aplikovať najmodernejšie bojové taktiky. Byť v hlavnej úlohe zabijakov, stanete sa misia plniť rôzne úrovne zložitosti. Pred mnohými krvavých udalostí predbehnúť, pretože úspech iba tí, ktorí patria k nepriateľovi bez kvapky súcitu. Zničte protivníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé spojencov, zlepšiť svoje zbrane, Suck zručnosti a byť schopný cítiť zaslúži čestný titul elitnej vraha. Samozrejme, že aj tak profesionálne, pretože netrvalo dlho a bol vojak, ale to neznamená, že sa môžete spoľahnúť na skúsenosti z minulých rokov. Musíte sa držať krok s dobou. Napríklad, ak je to možné použiť zbraň budúcnosti, prečo vynechať túto možnosť? Zarovnajte predchádzajúce skúsenosti s novými objavmi a viesť svoje armády k víťazstvu!

Merc Elite odolnosť hra sa líšia od požiadaviek na systém. Herné budú môcť prejsť nikoho. Budete sa podieľať na krvavých dobrodružstiev, je vlastník počítača parametrov média. Všetko, čo potrebujete ísť späť do herného sveta - to Merc Elite registrácia. Vytvorenie účtu znamená vyplniť formulár s týchto oblastiach: užívateľské meno, heslo, zopakujte heslo, e-mailovú adresu, dátum narodenia. Ak chcete prijať podmienky a naše prehlásenie o súkromí jednoducho zaškrtnite a noviniek - Automatic. Po vykonaní potrebné informácie ľahko stlačiť "Play zadarmo hneď."

Tak si pustiť Merc Elite hrať, a teraz je čas, aby zvážila návrh podrobnejšie. Uveďte výhody: vysoko kvalitné 3D grafiky vo formáte, realistické zorné pole, napätie pozemku, postupné posilnenie postavenia, zaujímavá práca, zvýšenie adrenalínu, premyslený systém boja, rôzne režimy a prekvapivo veľký počet použitých metód. Navyše, tam sú niektoré funkcie, ktoré uspokoja hráčom tohto druhu. Počas boja sa môžete schovať v útulkoch, riadenie paľby, použite kopec, ktorý nemá právo byť vo výhodnej pozícii, ako nepriateľ neuvidíte od zdola nahor, tak dlho, ako to nie je otvorený oheň. Odporúčaná zachytiť viac dôležitých bodov. Ak sa to podarí, potom sa nie byť zmätený tým, čo nepriateľ vyzerá silný a nezničiteľný. Kontrolné body vo vašich rukách, čo znamená, že môžete ovládať! Môžete si dať jednu radu. Nenechajte si ujsť okamih, kedy môžete vykonávať túto snímanie - zručnosti a ostražitosť z najlepších asistentov vo vojne!

Vyberte si pre seba predajné triedu a vpred - papuľa vojna absorbovať okamžite a nebudete mať čas na premýšľanie. Vziať do rúk zbrane a zničiť všetkých okolo! Keď už hovoríme o zbraniach. Arsenal naozaj bohatý. Ale pre každú triedu k dispozícii určité zbrane. Výpočet nejaké smrtiace veci, ktoré vám umožnia používať Merc Elite on-line hra, ktorá máte predstavu o tom, čo to znamená. K dispozícii sú predajné automaty a zbrane a pohybovala zbrane a samurajské meče, a ďalšie. Nie je to žiť bez vysoko kvalitných dosiek určených k ochrane. To všetko dohromady - zbrane, zručnosti, podpora spojencov, osobné túžba získať späť šampionát - je kľúčom k budúcemu úspechu. Hra je naozaj univerzálny a zmocní vašej pozornosti od prvej minúty. S takou bohatou hrateľnosť nie je nuda! Pridaj sa - nebudete ľutovať!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more