Záložky

Medieval Total War

Alternatívne názvy: Medieval Total War

Medieval Total War - počítač ťahová hra, naznačuje stratégie. Hra Medieval: Total War je druhá séria Total War, druhé šplechnutie talent a inšpiráciu výrobcov. Nasleduje Shogun: Total War po dvoch rokoch. Hra Medieval Total War kráľovstvo, ako novú etapu vo vašom hernom svete. Toto je príležitosť, aby sa ako vizionársky vodca a vynikajúci taktik armády historických postáv.

Hovorí sa, že môžete hrať Medieval: Total War stiahnuť a vyskúšať si. Je to jediný spôsob, a za to budete potrebovať prítomnosť niektorých programov pre sťahovanie hier na počítači. Ale najskôr si prečítajte popis navrhol Medieval Total War hier a zobraziť všetky druhy Medieval: Total War screenshoty a videá o hrateľnosť.

Play Medieval: Total War si hore od osoby dôveru vo svoje schopnosti a schopnosti rytiera. Vaším hlavným a jediným cieľom hry je vytvoriť si vlastné impérium v ​​rámci určitých území - Európe, severnej Afrike a na Blízkom východe. Iba tu môžete ukázať svoje vedomosti a zručnosti v oblasti globálnej stratégie a krok v taktických bitiek, ktoré sa odohrávajú v reálnom čase. A potom by sme mali povedať, že existujú dva spôsoby hrania: jediný krok, ktorý zahŕňa zistenie znak na mape a vývoj armády a pre dobro ríše alebo frakcie bojov v reálnom čase vo formáte 3D.

Svetové hry Medieval: Total War je rozdelená do dvadsiatich frakcií, ale je k dispozícii len dvanásť. Tak, aby vyhovovali raných fázach frakcie sú tri možnosti:

• Almohads;

• Kingdom of England;

• Byzantská ríša,

• Egypt

• Svätú ríšu rímsku.

Almohads - majú vynikajúcu jazdu a technológie z neskorého obdobia.

Kráľovstvo Anglicko - zástupcovia najlepších lukostrelcov a silné ťažké pechoty. Ale nedostatok rozmanitosti kavalérie.

Byzantská ríša - má dobrú strategickú polohu, najlepšie skoré vojakov a nepriateľské armády, ale nemá veľa typov technológií a neskoré obdobie strelného prachu.

Egypt - Fatimidov dynastie s decentnou kavalériou, ale slabú pechotu.

Svätá ríša rímska - u všetkých možných parametrov jednotky spĺňajú najlepší výkon, ale v neskoršom období.

Tiež, v priebehu hry, že sú nové frakcie, napríklad ako Golden Horde - zástupcovia najsilnejšie kavalérie, pechotu, ale drobnosť.

Stredoveké Total War hra očakáva, že budete bojovať za svoje otvorené priestory, uvedených v jeho najlepšej kvality grafiky. Stredoveký svet nesie jeho farbisté a nezvyčajné. Tiež, hra je zaujímavá v tom, že používa i historické postavy, a majú lepšie vlastnosti, ako je napríklad Richard Levie srdce a El Cid. A veľa pozornosti venovaná náboženstva v zlomkoch, že pomáha budovať lojalitu obyvateľstva.

Všeobecne, my len stiahnuť Stredoveké Total War a ste pripravení k boju. Veľa šťastia hranie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more