Záložky

Medieval 2: Total War

Alternatívne názvy: Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War - počítačová hra ťahová bitka. Hra Medieval 2: Total War reprezentatívna následné hry cez jeden po Medieval: Total War. Rovnako ako u predchádzajúcej série hier, a táto možnosť nie je dosť fanúšikov na celom svete. Práve vývoj našich príbehov s tebou, sem rovnakú zmenu v akciách: objav strelného prachu, invázia z iných osád a všetky druhy iných veľkých udalostí.

O najväčšiu sériu hier, tak dokonale zladiť strategicky a ekonomicky dokonalá, môžete hovoriť a hovoriť donekonečna. Koniec koncov, je to naozaj dobrý projekt. Spoločnosť Creative Assembly nie je moc zmena podal rad predchádzajúca hra Rome: Total War a výsledkom bola hra Stredoveké 2 Total War. To je len ozajstní fanúšikovia, alebo tí, ktorí hrali v druhej sérii hier, pochopili, že významné zmeny, ktoré sa stalo.

Lepšia cena sa pokúsite hrať sami, a potom sa závery. Najprv je potrebné stiahnuť Medieval 2: Total War, so všetkými potrebnými počítačového programu na skok. Ale najprv, odporúčame vám prechádzať Medieval 2: Total War screenshoty a videá, a prečítajte si naše veci, aj keď tvorcovia premyslená voľba pre začiatočníkov - proces učenia. Možno, že ku zdesenie remeselníkov - vzdelávacie hra povinné pasáže.

Rovnako ako v predchádzajúcej sérii hrať Medieval 2: Total War, budete mať jednu z vládnucich strán. Tu sú dvadsať jedna frakcia, z ktorých ešte len sedemnásť hrajú, a len päť sú k dispozícii spočiatku pre začiatočníkov:

• Kingdom of England;

• Británia Francúzsko;

• Svätú ríšu rímsku,

• Benátska republika;

• Španielskemu kráľovstvu.

Kráľovstvo Anglicko - predstavitelia rôznych elitných lukostrelcov a silné pechoty. Pre malé JavaScript možnosťou kavalérie.

Kráľovstvo Francúzsko - má profesionálnu armádu, žandármi, ťažkú ​​jazdu.

Svätá ríša rímska - všetky charakteristiky silné armády, ale nie v neskoršom období.

Benátska republika - s prítomnosti slabé kavalérie a námorných jednotiek pechoty majú najsilnejšie a milíciu.

Španielske kráľovstvo - má silný a profesionálny kavalérie, pechoty, armádu a námorníctvo.

Pre ďalšie hry bol závislý na voľbe frakcie. Takže pozor na to. Vy ako najlepší vodca by mal investovať toľko úsilia a hrať na vojenských mapách mimo svoj domov a vybavenie a chrániť svoje panstvo.

Tu je hlavné ohnisko náboženstvo. Vynaloží všetko úsilie, ktoré by sa pápež vedel o vašich komplimentov. A že neveriaci rýchlo odstránený z hry.

Hra Medieval 2: Total War privíta ochotný a dychtivý vyhrať celý budovaní strategického a ekonomického hľadiska zmysel bojovú činnosť. Hra vás nenechá ľahostajným a budú priťahovať vysoko kvalitnú grafiku. Hudba sa zdá povedomý, pretože moc sa posunula od poslednej verzie mení pravidlá hry.

Stojí len nájsť miesto a hry Stredoveké 2 Total War stiahnuť. A vy budete musieť dobyť svet svoje silné stránky a talent. Hráte dobre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more