Záložky

Medal of Honor Warfighter

Alternatívne názvy: Medal of Honor Warfighter

Hra Medal of Honor Warfighter - bol prepustený v roku 2012, rok. Hra je neuveriteľne premyslená hrateľnosť. Hra je veľmi príjemné hrať, všetci si do tej doby, ktorá bude držať tu. Hra Medal of Honor Warfighter PC je ďalší krásny majstrovské dielo, ktoré je v žánri 3D-akcie.

Plot zdanlivo banálne nikde. Valiant a statoční vojaci Spojených štátov amerických hľadá ďalšie osamubinladena. Ešte by nebolo na škodu pomôcť súdom, ktorí trpia somálskych pirátov, ktorí behajú a cez more pri hľadaní. Dialógy často vyvolávala situácie - v rukách džihádských ideológov dostal hroznú skratka PETN!

V Medal of Honor Warfighter misie je tiež veľmi rozmanitá, to je veľmi zaujímavá časť hry, aj keď v skutočnosti jedna a tá istá, hra sa opakuje niekoľkokrát - je to depresívne, a hra sama o sebe stáva veľmi nudné.

Potom, čo ste si stiahli hru, budete rozumieť, prečo to hra Medal of Honor Warfighter neuveriteľne vzrušujúce a zaujímavé.

Vývojár tejto hry preslávil firmu - Danger Close Games. Developers priniesol neuveriteľné množstvo zaujímavých aspektov v príbehu, veľa fascinujúci materiál k tomuto projektu. Tu je hlavné vás vojaci a len vy môžete vytvoriť prostredie, ktoré sa ohrieva na teplotu varu ocele. Vaša postava sa bude môcť v priebehu hry niekoľkokrát zmeniť tvar, pretože sa bude pohybovať na kariérnom rebríčku, a preto - zmeniť svoj vzhľad.

Pred začatím procesu hry, musíte ju nainštalovať na vašom osobnom počítači. Po prvé, ísť na oficiálnych stránkach tejto hry (http://www. ea. com / medal-of-honor-Warfighter), z tohto webu, stiahnuť súbor hry nastavení. Teraz je potrebné skontrolovať, ako ste stiahli súbor bol skontrolovaný antivírusovým a škodlivých zložiek po antivírus ukazujú, že je detekovaný vírus, môžete si nainštalovať tento súbor na vašom osobnom počítači. Ale skôr, než budete chcieť toto všetko sa stalo, dôrazne odporúčame, aby ste sa pozrieť na internet - Medal of Honor Warfighter videa, pomôže vám to pochopiť trochu v hre, pretože môžete vidieť, čo hra "akcie", ako sa bude situácia vyvíjať . Sme si istí, že chcete ďalej ponoriť sa do tejto atmosféry.

Urobte si čas na prevzatie Medal of Honor Warfighter, veľmi zaujímavý projekt, veľmi vzrušujúce. Budete radi, ponoriť sa do príbehu a pocit, že až do konca. Je to neuveriteľne atraktívny projekt, v ktorom si chcete zahrať úplne každého, kto oceňuje a rešpektuje žáner - akcia.

No, prajeme Vám príjemné chvíle s touto hrou. Verte mi, že si každý môže nájsť niečo vlastné v tomto projekte. Pre každého, bude táto hra otvorí svoje dvere. Umožní ich verné hráčov a budúce obyvateľov herného priestoru pre jeho vlastné neuveriteľné svete! Užite si to! Budete sa mi páči! Prajeme vám len víťazstvo! Musíte uspieť! Veľa šťastia v hre!

 

Medal of Honor Warfighter