Záložky

BELLOWS. Krajiny

Alternatívne názvy: BELLOWS. Krajiny

Mechy. Land on-line hry - MMORPG hra postapokapsticheskaya zákazníkov fantastické motívy. Táto jedinečná kombinácia neuveriteľných udalostí, s nádychom fantázie a neuveriteľných technológií budúcnosti. BELLOWS. Zápis do katastra nehnuteľností sa dostanete do budúcnosti, kde môžete na vlastné oči sledovať, čo sa deje vo svete, ktorý sa tak zmenilo jadrovú vojnu. Katastrofa riadil ľudí do rozľahlosti priestoru a viedlo k mutácie bytosti, ktoré zostali na tejto planéte. Hmyz a zvieratá sa obrátil do nebezpečných monštier a mutantov prezývaný krtkovia kvôli žijú v podzemí, a to brutálne. Ľudia vracajúci sa po mnohých rokoch na Zemi, bude musieť bojovať proti všetkom tom zlom. Treba zničiť krvilačných tvorov norovyaschih útok vo väčšine nečakané chvíľu. Ľudstvo sa na budovanie databáz a vytvorenie ochranných opatrení za účelom získania motory pre úkryt pred nebezpečenstvom všetkého druhu. A pokiaľ ide o potrebe opustiť úkryt a ísť von do otvorený, musíme použiť veľké kožušiny. V skutočnosti, v zemskej atmosfére, dokonca aj vzduch je otrávený! Tak, že tí, ktorí budú hrať v BELLOWS. Krajina bude musieť naučiť prispôsobiť a prispôsobiť sa rôznym podmienkam.

Tak, že si môžete stiahnuť hru bez problémov BELLOWS. Krajiny, uistite sa, že váš počítač spĺňa nasledujúce zoznam požadovaných parametrov:

- Operačný systém Windows XP / Vista / 7;

- Procesor 1000 MHz

- 64 MB grafická karta s podporou OpenGL 1. 2,

- 256 MB pamäte RAM.

Dátum mechy v hre. Krajina prechádza v klientovi. Musíte zadať svoje prihlasovacie meno a heslo, a prísť s prezývkou. Tiež potvrdiť súlad s pravidlami hry. To je všetko, teraz nie je prekážkou na ceste k vzrušujúce dobrodružstvo!

Hrať hru mechy. Tie pristane na strane jednej z existujúcich národov. Sú len tri

1 . Opara bol raz použitý sa odkazovať na vojakov v najteplejšom mieste bojov. Okrem väzňov z iných krajín aj sem poslali. Môžete si predstaviť, len taký kontingent! Ale za nejakú dobu sa stal nezávislým národom, a v súčasnosti vedie svoju politiku.

2 . Krada veľmi samostatne stojaci národ. To sa skladá z nezávislých pilotov, ktorí v zásade ďalší život nepredstavuje.

3 . Vyžaduje - národ, kde vládne poriadok, a obyvatelia úzkostlivo luk pred zákonom. Piloti a učenci tohto národa milujú spravodlivosť a sú ochotní sa obetovať, len v prípade, že kraľovať na veky.

Každý národ má svoje vlastné mesto, v ktorom sú všetky potrebné zariadenia. Tu je zoznam objektov, ktoré môžu byť vykonávané obyvateľov: srsť shop, internetový obchod, vybavenie skladu, výskumná stanica, modifikácie rastlín mechy, opravy stanica, továrenské zariadenia, výrobné zručnosti. Každé miesto je pre určité herné funkcie.

Hráči majú postavenie, ktoré je určené na akcie, ktoré sa vykonávajú vo vzťahu k inej znaky. Môžete mať štatút neutrálny, žoldnier, alebo rebel. Ale kto ste a ktorá strana by nebojovali, musíte sa starať o ich vlastný rozvoj. Máte k čerpaniu hlavné vlastnosti - schopnosť (schopnosť vlastniť zbraň, používajte ochranu, a tak ), Rovnako ako ďalšie informácie, tzv skill. Zručnosti sú rozdelené do kategórií, ako Sniper, výroba, špecialista obchodu.

Vlnovce. Pozemok sa pohodlne hrať, musíte sa postarať o dobre ozbrojený a ďalšie užitočné vybavenie. Arzenál zbraní v hre je impozantný. Tu sú zbrane a delá, a phaser, a granotomety a lasery a energetické zbrane a ďalšie smrteľné veci. Okrem toho je nutné zakúpiť strelivo, ktoré obsahujú škrupiny, kazety, plazmy, raketové poplatkov Phaser diely. Pokiaľ ide o zvyšok zariadení k dispozícii v safari, reaktory (napájacie zariadenie), čipy (ďalšie jednotky, ktoré umožňujú zvýšiť niektoré z vlastností znaku), opravné sady, tlmiče pruženia, teleportatory stacionárne ťažbu moduly (používa moduly) a ďalšie moduly pre baníkov a prepravy. No, samozrejme, hlavný herný prvok - roboty, prezývaný kožušiny. Sú to bojovníci, prieskum, doprava, getter. Ako je vidieť zo samotných názvov, roboti plniť rôzne funkcie.

Game mechy. Land pripravil veľa zaujímavých questov. Úlohy sa učia typu, a tie, ktoré vyžadujú zabíjanie monštier a zbieranie koristi. Monsters seba obrovské množstvo tu. Tento chrobáky a slimáky a pavúky a slimáky a medveďmi a horseflies a iných nečistôt. V rovnakom koristi, napríklad, odkazuje Venom Sac Spider, Scorpion kliešťový, fúzy Mantis, Worm segmente, Crystal Green, Magma nádobu a ďalšie. Všetko, čo človek môže získať pri plnení úloh, ktoré môžu byť uložené v nákladovom priestore. Stojí za zmienku, že držať strachu, že podporuje bezpečnostné položky.

Hra má všetko, čo pre úspešné propagáciu na vrchole, hlavná vec - nie je lenivý úsilie. Zapojte sa do virtuálneho sveta a ukázať všetkým svoj talent! Kiež vždy s úsmevom šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more