Záložky

MechRage

Alternatívne názvy: Mechrage

Realita planéty po jadrovom výbuchu, dominancie umelej inteligencie, brutálny konfrontácia kolonizátori v boji o každý meter štvorcový a bojové obrích robotov - MechRage on-line svet bol vytvorený pre tých, ktorí majú vášeň pre sci-fi a cyberpunk štýl. Online browser hra MechRage - je masívne multiplayer stratégie v prvej osobe, v ktorej stojí mocný Mech robota a vytvorí si vlastnú kolóniu, aby ju ochránil a získavanie nových území.

Ak chcete hrať hru MechRage hodí takmer do akéhokoľvek počítača s operačným systémom Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, Procesor Intel Pentium III 800 MHz alebo vyšší, 256 MB RAM a grafická karta aspoň 64 Mb. Pre vás hrať okrem pripojenia k internetu, budete potrebovať plugin vo vašom prehliadači nainštalovanú verziu Adobe Flash Player nie je nižší ako 10. 0. Môžete použiť Internet Explorer si vybrať aspoň verzie 8. 0, FireFox nie je pod 6. 0 verzie, Google Chrome alebo Opera.

Pripojte sa do hry MechRage k dispozícii v niekoľkými spôsobmi:

 • Autorizácia pomocou look-účtu
 • Použite svoj účet Facebook pre registráciu
 • Pre registrovaných užívateľov Google

Ak žiadna z metód nevyhovuje, potom prejsť štandardným postupom (registrácia MechRage) na ofsayte hry.

MechRage on-line registrácia na tejto fáze je u konca.

MechRage on-line hra nemá výberové charakter postup, ale jednoducho vám priradí kožušiny, ktorá sa stane rozšírenie svojho v tejto cyberpunk skutočnosti.

Ďalej, MechRage on-line hra, v ktorej neexistuje delení do frakcií, ako taký, a systém hodností skôr konvenčné.

Existuje len špecializácie - v závislosti na výskyte špecifických taktických akcií robota, môže to byť

 • Bojovník
 • Destroyer
 • Spy
 • Shooter
 • Straz
 • Tank
 • Výbušný
 • Transporter

Pokiaľ budeme hovoriť o osobné úspechy svojho hrdinu robota, bolo by pekné zdvihnúť do hodnosti vojenského veliteľa - najvýznamnejšie hra hodnosť. S týmto stavom váš hrdina bude viac príležitostí v hre. Môžete sa zúčastniť demonštrácie bitky, ktoré budú zarábať viac a zbierať body a skúsenosti.

Arsenal bojovník kožušina je celkom dobrý:

 • Plameňomety
 • Laserová zbraň so štítom
 • Rocket

No, samozrejme, hrať MechRage by bolo ťažké, bez toho, aby jej armáda robotov. Umiestnenie ju bezpečne vstúpiť do veľkých bitiek a získať nové územia, rozšíriť svoje kolónie. Môžete sa tiež pripojiť k jednej z aliancií a koloniálnej vojny s silnejší súpera. Ďalším dôležitým faktorom pre kožušiny a vojenskú povestí - napríklad, keď sa pozriete na ľahkú korisť a zaútočiť na slabé súpera, stratil rešpekt pre spojencov. Stručne povedané, ak budete hrať v MechRage aktívny, dôstojný a podľa pravidiel, si môžete urobiť slušnú vojenskú kariéru.

Ale tí, ktorým to nie je zvlášť dôležité, môžete hrať hry on-line MechRage v opačnom smere a plne vyjadriť pri riešení strategických úloh. Najmä na hry - vybudovať základňu a rozvíjať infraštruktúru - najvyššiu prioritu pre vášho hrdinu. Ak chcete vytvoriť vlastnú databázu, budete musieť začať montáž obchod, ktorý bude vytvárať pracovné roboty. Ak dostatočný počet z nich, potom pokračovať s výstavbou ďalších zariadení. Ťaží stavebné zdrojov, ako sú zlaté, kremíka a titánu, vyhľadávačov. Môžete tiež vybaviť ťažobné šachty a získať prostriedky od tam.

Jeden hráč smie postaviť až päť databáz. Každý z nich by mal byť jeho osud - základňa pre útočné operácie, defenzívne, alebo univerzálne (záleží na tom, aký typ budovy bude postavená na jeho území). S nevyhnutnými zdrojmi, môžete vytvoriť databázu všetkých typov, ktoré výrazne posilní svoju pozíciu v hre.

Z vyššie uvedeného, ​​môžeme konštatovať, že hrať hry on-line MechRage bude rovnako vzrušujúce, ako ventilátory stratégií, a tí, ktorí majú záujem v podloubí vojnové kozmického charakteru. No, zdravo a vyrovnaný game!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more