Záložky

Majster vetrov

Alternatívne názvy: Majster F.

MasteroftheWindsOnline - bezplatná multiplayerová online hra, zadarmo, vyrobený v favoritom mnohých hráčov má žáner fantasy. Online hra MasteroftheWinds pozoruhodné nielen pre svoje príslušnosti k tomuto žánru. Za zmienku stojí jej totožnosť, pretože udržať ju na dnešnom trhu je veľmi ťažké herné produkty.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds veľmi jednoduché a neberie moc času. Ak chcete začať, budete musieť prísť s názvom hry, pod ktorým bude podpísaná v hre, a potom zadajte heslo pre prístup k svojmu účtu a e-mailovú adresu, na ktorú budete upozornení, že registrácia MasteroftheWinds dokončená.
MasteroftheWinds on-line hra, ktorá už má všetky štandardné známy mnohých fantasy rás - ľudia, orkov, škriatkami, trpaslíkmi, elfov a trollov. Vývojári rozhodla, že nebude filozofovať ľstivo a použiť už milovalo mnoho postáv.

Väčšina oslobodený od všetkých závodov sú ľudia - najviac flexibilné, adaptabilné a vznešené postavy patrí do kmeňa ľudí presne. Je zaujímavé, že každá rasa má svoj vlastný jedinečný jazyk hovorený jeho zástupcovi, hoci univerzálny dialekt, s ktorými komunikácia prebieha medzi rasami, je tiež prítomný. Pretože toto, hrať MasteroftheWinds sa stáva oveľa zaujímavejšie.
V hre sú dosť veľké množstvo profesií, ktoré možno zhruba rozdeliť do boja a non-boj. Čoskoro v hre si môžete vybrať jednu z troch základných tried, ktoré budú určovať vývoj pobočku vašej postavy: Rookie - boj trieda ľudového - výber z tých, ktorí dávajú prednosť neľútostná bitka cestu obchodníka a študentov kúzelník - základná trieda pre všetkých, ktorí snívajú pochopiť všetky záhady mágie a múdrosti.

Každá postava má základnú sadu funkcií, ktoré sa v priebehu vývoja môže byť lepší: agility, silu, inteligenciu, vytrvalosť, čaro a múdrosť. Tiež v hre existujú rôzne druhy mágie, ako je mágia vody, ohňa, vzduchu, zeme, dobro a zlo, rovnako ako tieto jedinečné druhy mágie, ako mávnutím čarovného prútika tela a ducha mágie.

Ak ste unavení z nekonečných bojov a vojnového života nie je obraciam na vás - sa začína hrať hru MasteroftheWinds on-line, môžete si vždy vybrať cestu mieru, zapojiť sa do výskumu nových krajín, štúdium cudzích jazykov, rozmanitosť koristi zdrojov a vytváranie unikátnych predmetov . Táto cesta môže byť skvelým zdrojom dodatočných finančných prostriedkov a odborných znalostí, ale nezabudnite, že dej v tejto hre si vyžaduje väčšie odhodlanie a ochotu bojovať chrániť ich dôstojnosť a kvôli boju za spravodlivú vec. V MasteroftheWinds hra bude zaujímavé pre všetkých milovníkov zložité a epických príbehov.

Ak je už hovoriť o príbehu, situácia bola takto.
Syn elfské boh Loteriana, Alkabadur rozhodol, že má tiež právo vytvárať bytosti, ktorí verili, že ich deti. Ale jeho myšlienky boli čierne a mágie - slabá, a tak magický svet plný hordy strašných tvorov. Alka-Baďura bol prenasledovaný z Najvyššej rady bohov a našiel útočisko v neprístupných horách, kde on pokračoval experimentovať s čiernou mágiou.

Vyvrcholením jeho pokusov bol závod je presne opačný elfské kmeň - Orcs skľučujúca a dojíma so svojou škaredosťou. Tak zlé, pomaly, ale iste, a triumfoval po chvíli starý spôsob svete padlého. To znamená, že sa každý môže stať bohom. A vypukla vojna.

Zahrajte si hru on-line MasteroftheWinds by bolo pekné tiež kvôli kvalite dizajnérsku výzdobou. Grafika v hre príjemne spokojní s ich pravosť a originalitu. Všetky boli získané vo veľmi zdravo a jasné otázky o tom, čo užívateľ nemá vzniknúť podivná vec sa skrýva pod názvom "strom".

Všeobecne, on-line igraMasteroftheWinds iba zanecháva príjemný zážitok, a to nielen preto, že je dôstojným nástupcom tradícií žánru fantasy, nie preto, že má dobrý dej, dynamickú komunitu hráčov, nie preto, že vývojári sú vynaložiť všetko úsilie, aby že ich produkt je vyvinutý a vždy bol na slušnej úrovni. Nie je to jedno. A pretože táto hra má "krútenie" - príjemné a uvoľnenej atmosfére, čo má zabezpečiť, aby zostali v hre dlhšie. A verte mi, že to urobíte, nebudete ľutovať jeden bit.
Zaregistrujte sa a dokázať, že ste hodní toho, aby sa stal skutočným bohom!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more