Záložky

Master of Orion

Alternatívne názvy: Master of Orion

Igra Master of Orion. Conquer hviezdami vládu nad vesmírom.

Master Orion Wargaming fantastické masívne multiplayer stratégie s krásnou grafiku a skvelý dej spracovaný. Potom, čo prešiel niekoľkými generácií vylepšenia a stal sa populárny od prvého vydania, autori najnovšej verzii prekonaný sami vytvárať 3D vesmír a mnoho jej obyvateľov. Potom, čo bola v poradí, celá planéta, hráči budú mať možnosť rozšíriť svoj vplyv v mnohých iných, integrovať ich do ich galaxie. Rozvoj vedy a techniky umožní vybudovať nepremožiteľným priestor flotily, rozvíjať priemysel a priviesť ekonomiku na najvyššej úrovni. Víťazný dostane odbory zničiť iné národy, stáva jediný závod vo vesmíre, alebo dostane tak veľký dopad, ktorý bude zvrchovanými pánmi.

Razrabotchiki ponúkajú hráčom výber z jedenástich rás, sa líšia nielen vo vzhľade, ale aj kultúra, história a civilizácie. Každý národ má svoje vlastné ústavu, silné a slabé stránky, ale bez pochýb o tom, všetky z nich bude musieť bojovať o nadvládu vo vesmíre. Vstúpiť do fantastický svet Master of Orion je potreba stiahnuť program, pretože to je klient hru. Až po inštalácii programu na pevný disk PC hráči budú môcť vybrať ľudí, pre ktorých budú bojovať a kto zveriť svoje životy ako múdry vládca.

Novshestva v Master of Orion hry.

Minimalnye systémové požiadavky pre počítač by mal byť najmenej dva gigabajty pamäte RAM, 15 GB voľného miesta na pevnom disku a dual-core procesor, len na takéto zariadenie si môžete stiahnuť hru Master of Orion. Vindovs operačný systém, zo siedmeho prevedenie a vyššie. Vývojári ponúknuť fanúšikom vesmírne bitky niekoľko verzií hry, verzia zberateľskú, začať vytvárať vlastné galaxie môžu existovať dnes, dáva právo na predčasné prístupu a dokonca aj niektoré výhody, napríklad:

  • Vse verzia pôvodnej hry,
  • Edinstvennuyu závod neprístupné ostatným hráčom pomenované Terran;
  • Rezhim, transformuje moderné kozmickej lode vymodelované v 3D grafike v podobe pixelu, pre fanúšikov retro štýlu,
  • Grafichesky album;
  • Originalny soundtrack orchestrálne výkon.

Igrokam ochotní čakať na štandardnej edícii Master of Orion hier v roku 2016 bude musieť ustúpiť vo vývoji prvých hráčov čakať určitý čas pred začatím projektu vo verejnej doméne. Len vybudovať silnú ekonomiku vlastnej galaxie, používateľ spustí vytvoriť priestor flotilu a dobyť inej planéty, rozšírenie sféry vplyvu. Ak chcete rozšíriť kolónii môže nielen prevzatie kontroly a robiť to obývateľných inej planéty majú satelity umožňuje vybudovať silnú obranu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more