Záložky

Mass Effect 3

Alternatívne názvy: Mass Effect 3

Bohužiaľ, fascinujúce a zaujímavá sci-fi žáner dnes možno bezpečne skladovať v Červenej knihe. A aj keď je určité množstvo fantasy príbehov o kozmických lodiach a hrozivé mimozemšťanmi pravidelne, ich radí do pôvodného žánru sci-fi byť úsek. Pripomeňme, že science fiction je považovaný ten, ktorý nie je v rozpore s úspechmi modernej vedy, ktoré rozhodne nemožno povedať o tomto filme, nie o hrách, najmä. Avšak, Mass Effect 3 - hra, ktorá sa snaží oživiť skutočný fantáziu. Zrejmé, že vývojári dôkladne študoval všetky funkcie a vlastnosti žánru, ako ste začali pracovať na trilógiu. Dokonca aj tie najzložitejšie báječné momenty v hre vyzerať prirodzene samy o sebe zákonov logiky a vysvetlenie (dobre, samozrejme, ak nie ste kritik, a nebude kopať príliš hlboko, sa snaží nájsť rozpor v okamihu reality). Dobré a správne sci-fi hra - to je najvhodnejšia odpoveď Mass Effect 3 ks.

Základom vedeckých myšlienok projektu vziať takú "nulový prvok", ktorý umožňuje zmeniť veľa rôznych objektov v ľubovoľných medziach. Herné vývojári sa nechali predpokladať, že čím bližšie k XXII storočia táto položka, je - Mass Effect - budú použité kdekoľvek a všade (v Mass Effectu 3 misie v nejakým spôsobom preukázať v akcii, ak chcete byť schopní pochopiť! ). A to bude mať význam vo všetkých oblastiach ľudského života a činnosti: v motoroch lietadiel a kozmických lodí, zbraní, predmetov pre domácnosť. Na prvý pohľad sa môže zdať trochu mätúce a nereálne, ale pochopiť vážnejšie, môžete nájsť vysvetlenie pre všetkých ľudí bez výnimky. Navyše má neskutočný prvok v Mass Effect 3 - zbraň, ktorá funguje zmenou chladič, a to má vedecký základ. Ako môžete vidieť, že herný tvorcovia do vlastnej tvorby prišiel s maximálnou zodpovednosťou. A to bez ohľadu na to, ako je kombináciou kvalitnou hrateľnosť a viac či menej realistický príbeh kľúčom k úspechu?

Než si chcete stiahnuť Mass Effect 3, premýšľať o tom, či ste oboznámení s predchádzajúcimi časťami projektu. Ak nie, bude skutočným potešením hry nebude môcť dostať. Dôrazne odporúčame, aby urýchlene dohnať. Okrem toho, že prvá a druhá časť hromadného účinku nie je horšie, než je konečný návrh trilógie. Chystáte sa do hry, budete vedieť, že legendárny hrdina Shepard bol vyhodený z organizácie, ale po dlhú dobu bez práce aj naďalej, samozrejme, nemohol. Už známe Mass Effect 3 znaky a nováčikovia pomôže protagonistu opäť zachrániť Zem od invázie ženci. Konečne, fanúšikovia čakali na výsledok projektu - všetky dejové línie sa zbiehajú v tretej časti. Živo si predstaviť všetko, čo ste pripravení na hru môže byť díval sa na Mass Effect 3 prívesu videa. Verte mi, že nemôžete zostať ľahostajní!

 

Mass Effect 3