Záložky

Hmotnostný efekt

Alternatívne názvy: Hmotnostný efekt

Mass Effect - hra, ktorá bola odsúdená na úspech. Je vyrobený v najlepších tradíciách fantasy žánru. Aj napriek určitým podobnostiam s KOTORom je projekt populárny. Okrem toho, vývojári majstrovsky zamaskované plagiátorstvo pod novým vynikajúcim motorom. Grafika v hre je vynikajúca, boj a streľba sú realistické, všetky základné prvky žánru sú plne zastúpené v jednom slove, nie je nič, na čo by sa hráči mohli sťažovať. Vpredu sa stretne s hlavnou postavou, ktorá spolu s dvojicou spolubojovníkov putuje cez rozlohy medzigalaktického priestoru. K dispozícii pre vašu postavu bude moderná hviezdna loď s názvom Normandia.

B Mass Effect RS budete musieť stretnúť so známymi dilemami, hrdina si bude musieť vybrať, ktorá strana, dobrá alebo zlá, sa pripojiť. Na medzigalaktických konferenciách sa rozhoduje o osudoch planét a celých galaxií. Áno, všetko je príliš vážne, ale čo si si myslel?

Na to, aby bol príbeh vášho hrdinu považovaný za začatý, bude potrebné najprv stiahnuť Mass Effect. Na to stačí nájsť rozloženie hry na jednom z vašich obľúbených torrentov. Ďalej, všetko na palec - najprv vyberte osobnosť vašej postavy, urobte jeho jedinečnú biografiu a môžete bezpečne ísť na cestu. V závislosti od toho, ktorý životopis uprednostňujete, sa herné dialógy zmenia, ako aj počet úloh. V Mass Effect môžu znaky patriť do rôznych tried.

  • Psionik
  • Soldat
  • Tehnik

Okrem toho existuje niekoľko zmiešaných tried na výber. Editor znakov trvá najmenej pol hodiny od vás, ale je navrhnutý tak dobre, že strávený čas zostane bez povšimnutia.

B misie Mass Effect sa objavujú odkiaľkoľvek. Vývojárom sa podarilo urobiť projekt zaujímavým, keď sa zdá, že o všetkom bude musieť byť zviazaný s hráčom, dej získa takú hybnú silu, že nie je možné odtrhnúť oči hry. Jednoducho nemôžeme mlčať o tom, že na konci nájdete skutočný hollywoodsky akčný thriller, o nič menej. No, všeobecne ste si uvedomili, že musíte stiahnuť hru, nemôžete nechať ujsť, nie?

B zbrane hromadného efektu hrdinov najmodernejších a najsilnejších. Takže riešenie mimozemských nepriateľov bude jednoduché. Nemali by ste však relaxovať v predstihu, pokúsiť sa prejsť niekoľko misií na začiatok. Postavy si budú môcť vychutnať všetky technické výhody civilizácie, ktorá hru výrazne diverzifikuje a robí ju dynamickejšou. Medzi bitkami môžete dať rozkazy svojim spojencom, ako aj určiť ciele. S pravdou to bude najdôležitejšie len vtedy, keď budete konfrontovaní so skutočnými, skúsenými šéfmi, ktorí sa vám otvoria pri vysokých úrovniach obtiažnosti.

No, ešte nie ste pripravení naplniť zbierku vašich obľúbených hier novou kópiou? Pre prehľadnosť odporúčame zoznámiť sa s videom, ktorý bol natočený pre prezentáciu Mass Effect, ktorý detailne popisuje všetky výhody projektu.

 

Hmotnostný efekt