Záložky

Marvel Super Hero Squad

Alternatívne názvy: Marvel Super Hero Squad Marvel superhrdina tím

Marvel Super Hero Squad - hrdinský browser hra. Tvorcovia hry spoločnosti trilióny Entertainment. Hra je určená pre mladých (detské) generácie. Spoločnosť sa snažil vytvoriť útulný kútik pre milovníkov komiksov a fantsticheskih hrdinov, a priblížil tento prípad s humorom.

Zem je v nebezpečenstve! Môžu prísť do záchranného tímu super hrdinov. Čo, mimochodom, vytvárate. Hra sa hrá všetci oboznámení s super hrdinu. Postavy v hre asi dvadsať a všetci sú komiksových hrdinov Marvel. Prehrať Marvel Super Hero Squad je mať úspech.

Hra Marvel Super Hero Squad ponúka, ako si dávať pozor, aby požiadavky na systém, a je to jednoduché:

• priemerné parametre počítača;

• pripojenie k internetu.

Rovnako ako môžete prejsť k procesu hry, ale nebolo to tam. Marvel Super Hero Squad registrácia stojí v ceste. Teraz stačí ísť krok za krokom a správne registračné údaje fázach:

• navštívte oficiálne hru Sailly;

• zvoľte "Štart";

• určiť dátum, mesiac a rok svojho narodenia;

• zvoľte pohlavia (muž alebo žena)

• zadajte svoje užívateľské meno, uistite sa, že je najmenej šesť znakov dlhé;

• Použite heslo, ktoré aspoň osem znakov

• Opakovanie vynašiel pred heslom;

• súhlasí s tým, že je uvedenie kliešť, pravidlá a zásady dôvernosti

• zadajte adresu vášho súčasného e-mailovú adresu,

• znova vyberte "Ďalšie".

A ty si super hrdina. Vašou hlavnou úlohou v hre Marvel Super Hero Squad online je vybudovať super tím a hrdinskú obranu svojho vesmíru z darebákov a zlé znaky. A to všetko v priebehu hry, bude pre vás menšie úlohy, pre ktoré bude plnenie zadaných skúsenostné body. V jednom z režimov dobrodružstvo si môžete zahrať šesť deje. V bitke režime, môžete len súťažiť s inými hrdinami, zabúdajú na základné úlohy.

V Marvel Super Hero Squad, môžete hrať ako dobrého charakteru a musí byť darebák. Dobré postavy najjasnejšie z nich, ako napríklad: Captain America, Thor, Hulk, Wolverine, Iron Man, Silver Surfer, Falcon, Spider-Man a mnoho ďalších. A aj keď každý z nich má svoje jedinečné vlastnosti.

V Marvel Super Hero Squad je možné identifikovať tieto vlastnosti:

1) môžete aj bojovať v štyroch;

2) Preukázať umenie boja, v závislosti na teréne bitky;

3) Zapojte sa do súboja,

4) je možné získať prístup k vedľajšej postavy a kostýmy;

5) Môžete bojovať v tíme

6) s objavom fraktály nekonečna dotovať svojho hrdinu superveľmoci;

7) Existujú ďalšie scenáre,

8) zažijete nezabudnuteľný dobrodružný príbeh v šiestich spoločností.

Hra Marvel Super Hero Squad umožňuje hrať zadarmo. Umožňuje príležitosť cítiť farebný svet komiksov. Môžete vidieť všetky komiksových postáv. Grafika hrať trochu komické kreslený štýl. Prečo sa predpokladá, že kruh mladšie fanúšikov. Super hrdinovia sú na vás čaká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more