Záložky

Marvel Avengers Alliance

Alternatívne názvy: Marvel Avengers Alliance

Hra Marvel: Avengers Alliance - je turn-based spoločenské hry, ktorý bol nominovaný. Pre Marvel: Avengers Alliance plánuje on-line verzii pre Android.

Pretože táto hra je prehliadač, hlavná vec, aby to fungovalo - je pripojený na Internet. Najlepšie nové hry - to je viac výkonné počítače.

V Marvel: Registrácia Avengers Alliance vám nedáva veľa problémov. Ak chcete zaregistrovať, budete musieť vykonať nasledujúce kroky:

1. Prejdite na webové stránky venované tejto hre.

2. Písané v prvej bunke adresy svojich e-mailových schránok.

3. Zadajte silné heslo, pomocou kombinácie písmen a čísel.

4. Napíšte mesiac, deň a rok narodenia.

. 5. Kliknite na tlačidlo « Spielen ».

Keď stlačíte tlačidlo, bude automaticky dať svoj súhlas so všetkými pravidlami, dohodami a iné online hry Marvel: Avengers Alliance.

Game MAA vás zoznámi so všetkými svojimi zvláštnosťami a hrdinov.

Play Marvel: Avengers Alliance budete s vedomím všetkých šesť tried, ktoré sú vytvorené v hre:

1. Univerzália - neutrálny triedy. To má svoje silné a slabé stránky vo vzťahu k iným odvetviam. Známe vozidlá - je anjel, zviera, Mockingbird, Rogue, Punisher.

2. Blaster. Sú silnejšie Bruisers. Táto trieda má smrtiace údery a ignoruje obrannej Bruisers, keď na ne útočia. Ale oni sú slabšie cech. Slávni hrdinovia Blaster - to Iron Man, káble, Human Torch, Storm, Dr Strange, Phoenix, Havok, pani Marvel, Scarlet Witch. Oni zvyčajne majú vysoký status útok.

3. Bruiser. Bruisers silný proti scrapper, ale slabý proti Blaster. Známe postavy Bruiser - etoHalk, Juggernaut, Colossus, Thor, Hercules, She-Hulk, Valkyrie, Thundra, Wonder Man a X-23. Oni zvyčajne majú vysokú ochranu a vysokú zdravia.

4. Scrapper. Sú silnejšie Spies. Zobraziť slabosť v boji proti Bruisers. Známe postavy zhrňovacie - je Deadpool, Wolverine, Daredevil, Luke Cage, Iron Fist, Spider-Woman, Seth, Ghost Rider, Magik, Quicksilver, Omega Sentinel, Shatterstar a Union Jack. Oni zvyčajne majú vysokú presnosť stave.

. 5. Spies. Dostanú šancu byť silnejší cech, ale slabšie Scrapper. Spies slávnej hrdinu - je Black Cat, Spider-Man, Black Widow, Invisible Woman, Kitty Pryde, Psylocke, Tigra, Wasp a Satan. Oni zvyčajne majú vysokú presnosť a schopnosť vyhnúť.

6. Tactics. Silné taktiky proti Blaster, ale oveľa slabšie ako Spies. Slávni hrdinovia Tactics - je Hawkeye, Captain America, Mr Fantastic, Black Panther, Cyclops, Čierny rytier, War Machine, Emma Frost, Fantomex, Hank Pym, Red Hulk, záchrana, Magneto a constrictor. Mnohí z nich majú vyvážený stav.

V Marvel: Avengers Aliancia bude hrať vás do srdca, pretože väčšina z charakterov viete, od samého detstva, a oni už dlho rád.

Objavte svet Marvel: Avengers Alliance Online so všetkými jeho funkciami a dobrodružstvo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more