Záložky

Marec cisárstva: Vojna kráľov

Alternatívne názvy: March of Empires: Vojna lordov

Komunita s hrou March of the Empires: Vojna kráľov.

Gameloft predstavuje svojmu súdu Marsh Empire: War of Kings je mobilná hra, v ktorej môžete hrať celé hodiny. Toto je stratégia pre viacerých hráčov, ktorá už v tóne nastavuje tón. Ak ste s týmto žánrom oboznámení, ľahko pochopíte, čo robiť:

Marsh of Empires: Vojna kráľov je na stiahnutie zadarmo, a ak chcete zrýchliť proces čerpania alebo získať zriedkavý artefakt, platený obsah.

 • Vyberte zlomok
 • Vyberte početné armády
 • Trénujte armádu
 • Povoliť aliancie
 • Všetky zdroje
 • Vývoj ekonomiky
 • Výstavba a zdokonalenie budov
 • Účasť na misiách a kampaniach
 • Okrem verzie pre mobilné zariadenia si môžete na počítačovom počítači prevziať aj marcipáciu Empires: War of the Kings a potom bity na veľkej obrazovke budú vyzerať ešte pôsobivejšie a osada sa objaví vo všetkých detailoch.

  Na hlavnú voľbu.

  Hráči sú vyzvaní na určenie jednej z zlomkov:

  • Kryty z vysokých hôr
  • Kings from North
  • Sult z piesočných desert

  Vlastne každý zástupca má však kvôli terénu určité rozdiely, ale nie sú tak radikálne, aby boli skutočne dôležité. Vyberte ten, kto sa najviac páčil, pretože úspech závisí od vašich ďalších krokov. A napriek tomu spomeňme na vlastnosti, ktoré má každý monarcha.

  Koroli sú oblečené v oceľových pancieroch a majstrovsky zvládajú meč. Bonus je v priebehu pochodov o 5% rýchlejší a zvyšok rýchlejšie stavia budovu. Ich jednotky sú rytiermi nemeckého rádu. Northern Kings sú vynikajúci jazdci a 10% pred ostatnými v tréningu. Ich jednotky sú celkom užitočné boje. Sultáni sú dokonalí majstri kopy. Ich výhodou je, že majú o 5% viac vojakov, čo je dôležité pre ďalší nárast počtu a počas bitiek. Tiež ich frakcie sú o 10% rýchlejšie vo výskume a poskytujú značnú výhodu oproti ich súperom. Ich jednotky sú zákerné vrahovia.

  Avšak hra Marsh Empires: Vojna kráľov nám umožňuje najskôr otestovať sami seba v úlohe každého zástupcu, aby sme urobili konečnú voľbu.

  Ostatné funkcie hry.

  Hráči musia neustále držať svoje ruky na impulzoch, rozvíjať rovnomerne všetky smery. March of the Empires: Vojna kráľov, hra má všetko potrebné pre harmonický pokrok, hlavnou vecou nie je robiť chyby.

  Veľmi dôležité byť vo všetkom. Zvlášť pomáha vstúpiť do aliancie s ostatnými hráčmi. Ale stať sa súčasťou skupiny nestačí, je potrebné byť užitočné aktívne reagovať na výzvu na pomoc, zdieľať zdroje a vedomosti. Iba v tomto prípade, keď potrebujete pomoc, je výzva na odpoveď oveľa rýchlejšia a ochotnejšia. Ak rozvíjate armádu, urobte to kompetentne. Nezameriavajte sa na maximálny nárast útoku a ponechajte slabú obrannú časť.

  Nezabudnite zlepšiť budovy, pretože s každou novou úrovňou budú fungovať efektívnejšie. Pri získavaní zdrojov, nesnažte sa ničiť mín a lesy s väčšou pravdepodobnosťou alebo dokončiť všetky úlohy. Ak náhle bude vaša dedina napadnutá a vyrabovaná, budú aj sklady plné dodávok zničené. Bude oveľa jednoduchšie obnoviť stratu, ak zostanú aktívne úlohy. Dávajte pozor na svojho hrdinu a dajte mu užitočné schopnosti. Nesnažte sa všetko naraz pokryť, je lepšie zamerať sa na konkrétnejšie talenty, ktoré budú užitočné pre jasne definované úlohy.

  Games of Empires: War of Lords ponúka bohatý výber príležitostí. Hoci nemožno povedať, že smerovanie sa radikálne líši od hier tohto žánru, sú nepochybne obdarené individuálnym prístupom.

   

  March of the Empires: Vojna kráľov na stiahnutie zadarmo