Záložky

Stíhanie

Alternatívne názvy: Stíhanie

Hra Manhunt je nezvyčajné, kontroverzný počítačová hra. Táto hra je navrhnutá v tomto žánri v žánri stealth akcie, rokovania, ktoré sa vyskytujú v tretej osobe.

Počítačová hra Manhunt môžete stiahnuť len pre dospelých hráčov. Pre maloletých používateľov získať prístup k hre je uzavretý. Manhant hry si môžete stiahnuť na inom mieste, ktoré poskytuje takú príležitosť. Napríklad, to môže byť vykonané na torrenty.

Máte jedinečnú príležitosť vidieť videohry Manhunt. To možno vykonať na oficiálnych stránkach hry, alebo na youtube. Vo videu ukazuje základné informácie o hre, postavy sú zastúpené, zbrane a mnoho ďalšieho.

Pc Manhunt - je unikátna hra s neuveriteľnou znakmi. S niektorými z nich sa môžete stretnúť v tomto prehľade:

1. James Earl Cash je hlavný hrdina hry. Tento znak bol odsúdený na trest smrti injekcií, ale on bol "zachránený." James vážny a zachmúrený. Ten najlepší môže zabiť nepriateľa.

2. Lionel Starkweather \ Director je hlavný protivník hry. Režíroval z povolania. Používa sa veľmi slávny, a teraz odstrániť neslušné filmy. To sleduje protagonistu a informuje ho pomocou špeciálneho vybavenia.

3. Ramirez je jednooký Hispánska. On je vodca Dogs of War, rovnako ako asistent Starkweather. On používa hrubú silu, nútiť gang ho počúvať. Jeho zbraň - brokovnice a ostreľovacia puška. Cash ho zabije.

4. Piggs je jedným z šéfov hry. Žije v podkroví riaditeľa. Nosí kožu a hlavu mladého kanca.

. 5. Tramp - je znak, ktorý je obyčajný kočík. V jednej z kapitol Kash musel stráviť v nejakom smere.

6. Reportér je novinár, ktorý sa snaží vyriešiť prípad Starkweather. Cache ju musí vziať do bytu, aby mohla prijať dôkazy o zločinoch Starkweather.

7. Gary Sheyffer je šéf polície v Karser City. Tento znak je podriadená Starkweather. Po atentáte na svojho šéfa, bol obvinený z korupcie.

8. Vedúci Cerberus Cerberus je veliteľ počas hry, a tiež posiela hlavnú postavu v rôznych miestach. On bol zabitý hrdinu.

9. Biely králik je muž, oblečený v kostýme králika. Tento znak Starvezera stúpenec. Jeho zbraň - brokovnice. Bol zabitý hrdinu.

Manhant hra, ktorá je bohatá odporcovia

1. Digestory sú pouličné lupiči. Oni používali páčidlá, netopiere, obušky.

2. Skiny sú gang skinheadov, ktorí lovia pre hlavné postavy.

3. Dogs of War je skupina vojenských veteránov, rovnako ako profesionálny lovci.

4. Skulls je skupina satanistov, ktorí stavajú masku a šaty s kapucňou.

. 5. Deti sú mentálne retardované fatties so sklonmi pedofilov. Nosia masky bábku.

6. Lupiči je banda psychopatov, ktorí trpia duševnou chorobou.

7. Polícia carcer City je carcer Mestská polícia

 

Stíhanie