Záložky

Magic World 2

Alternatívne názvy: Magic World 2

A gras Magic World 2 - vzrušujúce multiplayer hra od firmy Shandy Games. Hráči očakávajú nebezpečný a vzrušujúci svet bitiek, kde si každý môže vyjadrovať s najlepšou ruku a ukázať svoju cenu v bitke.

Pred zápasom, skontrolujte, či nastavenie počítača a systémové požiadavky hry. MW2 online hra , ktorý má nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém: Win windows XP/Vista/7;

; Intel Core 2 Duo: -

Procesor

- 1 GB RAM

- Video: Nvidia GeForce 7600 128 MB

- 5 GB voľného miesta na pevnom disku;

- Pripojenie k Internetu.

Ďalší postup je nutný mw2 on-line registrácia . Tento postup prebieha priamo na stránkach hry a trvá len niekoľko minút. Voľba skontrolujte MW2 , zadajte nasledovné:

- E-mail

- Heslo,

- Rovnako ako potrebné čítať a súhlasiť s podmienkami tejto zmluvy.

Ďalej budete musieť stiahnuť hru klienta. To možno nájsť priamo na mieste, a výberom "Download" pre spustenie sťahovania. Akonáhle je súbor stiahnutý, stačí ho spustiť, a postupujte podľa pokynov na. V tejto zápis do hry MW2 koncoch a ste pripravení hrať.

V MW2 hrať je možné do nasledujúcich tried: bojovník, Druid Mage Archer a Fighter . Každá trieda má svoje výhody a nevýhody v porovnaní s ostatnými, takže hrať mw2 nevyhnutné pre znak, ktorý najlepšie vyhovuje osobnej taktiku boja prehrávača.

Bojovník - postava, ktorá je dobrá ako v útoku a obrany. Vzhľadom k tomu, že môžu byť použité vo všetkých druhoch bitiek. S výkonným brnenie a prilby, to je veľmi dobre chránená, a nepriatelia nie je ľahké ho poraziť. Warrior zbrane sú meč a muškátový kvet a jeho zručnosti v bojových umeniach a schopnosť ovládať ho protivník zbrane, aby.

Archer - je rasa elfov, má neuveriteľnú životnosť a obratnosť. Vzhľadom k tomu, že majú schopnosti, ktoré nie sú k dispozícii pre obyčajných ľudí. Hlavnou zbraňou je luk šíp, s ktorou môže zasiahnuť nepriateľa z diaľky. Je predlezhit šípky väčšinu z kníh o histórii kontinentu, pretože sú dobrí speváci.

Mage - je znak, ktorý môže potlačiť prvky a myseľ ostatných postáv. Jeho duchovný vývoj sa byť na vrchole je to možné, tak, aby v bitke, on je neuveriteľne silný. Ako zbraň kúzelník používa magickú palicu a magickú guľu. Jedinou nevýhodou je kúzelník nablízko, kde je nižšia než iných tried.

Druid - zástupca starodávne rasy, ktorá je už dlho žil v lese, a žil tam až do teraz, keď nemali rušiť démonmi. A grata v on-line hry MW2 pre druidov - to znamená, že pod vedením síl prírody, ktoré pomáha druidi zničiť svojich nepriateľov a brániť sa proti nim. Ich zbraňou v boji - táto bitka disk a bič.

Unit - špeciálna trieda v hre, ktorého výhodou je bitka, v ktorej má vo svete obdoby. To bolo kedysi pokojný závod, ktorý nebol záujem o vojne, ale nebezpečný svet prinútil je sa učiť bojové umenia. Po rokoch tréningu, ktoré dosiahli vrchol dokonalosti v bitke, a teraz každý, kto príde k nim v blízkej vzdialenosti dosť príjemné. V bitke, oni používajú tupé a páčok.

A gras mw2 je vynikajúci predstaviteľ multiplayer hry, kvalita grafiky, ktoré sú na najvyššej úrovni. Pohodlné a jednoduché v hre je tiež rozhranie. Tak, hrať hry on-line MW2 je nielen zaujímavé, ale aj pohodlné.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more