Záložky

Magicka: Wizard Wars

Alternatívne názvy: Magica

Magicka: Wizard Wars - aktualizovaná dynamická MOBA (PVP Arena), kde vystupujete ako čarodejník prvkov. Ale prvé veci ako prvé.
Pre vstup do hry potrebujete účet Steam, rovnako ako herný klient. Použite existujúci, alebo Magicka: Wizard Wars registrácia je povinná. Ďalej v programe Spúšťač Steam nájdeme našu hru a stiahneme ju.

Game Process

Od hry magie v žánri moba, potom musíte bojovať s inými kúzelníkmi ako vy. V hre sú štyri typy bitiek:

 1. klasická aréna (zachytete body trieštivosti, zbavte súpera bodov respawn a vyhrajte a nezabudnite zabiť nepriateľa),
 2. zhromažďovanie duší (zničenie davov NPC na mape, zhromažďovanie ich duší, čím sa oslabuje obrana hlavnej sochy nepriateľa, po zbere 200 duší váš tím, beží do sochy nepriateľa a rýchlo ho zbúrá - vyhral),
 3. dale (boj proti sebe s iným kúzlom - kontrola ručnej zručnosti a znalosť kombinácií prvkov - najsilnejšie výhry),
 4. tréningové stretnutie (ste vylepšili svoje zručnosti na malej mape).

Combat process

Ty - kúzelník, ktorý ovláda prvky:

 • vody
 • život
 • schit
 • studená
 • zips
 • úmrtie
 • zemlya
 • ogon

. Toto sú vaše základné zručnosti, ktoré môžete skombinovať, aby ste útokom, obhajovali a vylepšili svoju mágiu. Toto všetko sa stane, keď stlačíte klávesy priradené ku každému prvku. Takže štít + zem + zem vám dáva kamenné brnenie z fyzického poškodenia a napríklad požiar + zem + zem - ohnivá guľa s veľkým poškodením. Štít + smrť - položí štyri bomby, ktoré explodujú za pár sekúnd a spôsobia škody v okruhu.

Zvážte, že v priebehu hry vaše zručnosti, či už útočia alebo uzdravia, budú mať vplyv na vašich spojencov aj na vašich nepriateľov - buďte opatrní!

Všimnite si, že každý kúzelník má svoju vlastnú vývojovú oblasť (po každej bitke získavate body a utratíte ich za zručnosti svojej postavy), každá pobočka poskytuje bonusy určitému prvku a oslabuje ďalšie. Použite tieto znalosti na bojovom poli a vy budete ťažšie vyhrať.

Ultimate Skills

Každá Magicka Magicka: Wizard Wars má štyri dokonalé zručnosti, ktoré si vyžadujú čas na zotavenie po použití. Dve zručnosti, ktoré prinesú silu a dve zručnosti, ktoré spôsobia veľké škody (v oblasti alebo v jedinom cieli). V druhom prípade sa škoda môže uplatniť na seba.

Fitting magik

Každý kúzelník má otvory na oblečenie, z ktorých každý dáva bonusy buď samotnému kúzelníkovi, alebo určitým prvkom. Správna kombinácia vám umožní vlastniť jeden alebo jeden prvok na 100 percent. Ale nezabudnite, zlepšíte jeden prvok, oslabíte iný. Magická zbraň - zaoberá sa fyzickým poškodením a má aj fyzickú bojovú techniku ​​(pri držaní pravého tlačidla). Každá zbraň má túto techniku.

A pár slov naposledy

Po hraní pár hodín v Magicka: Wizard Wars si uvedomíte, že hračka je návyková. Dynamické bitky dávajú šarm (jeden boj trvá dlhšie ako 20 minút). Skromná sada mágie sa zároveň ukazuje ako veľmi rôznorodá a v každej bitke sa naučíte niečo nové. Ak ste fanúšik dynamických bitiek, potom táto hra bude vyzerať ako dych čerstvého vzduchu medzi ostatné hry moba!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more