Záložky

Magicka Magicka Collection

Alternatívne názvy: Magicka Magicka Collection

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Grafická karta: GeForce 8800/Radeon X1900

Miesto na disku: 2 GB

Magicka Collection - kompletná zbierka všetkých častí populárne počítačovú hru v štýle akcie-dobrodružstvo. Hra je dej je založený na škandinávskom mytológii, kde sa môžete stretnúť a militantných bohov a mýtických príšer a veľa všetkého ostatného. Magicka príbeh o boj je štyri mágovia, ktorí sa nachádzajú v jednej zo starých zákaziek, bojujú s mocným temný čarodejník Grimnikom a jeho hordy zlých stvorenia. Počas konfrontácie štyri mágovia vedia, že ja Grimnik len bábkou v rukách starobylého démona Assatura, ktorý po stáročia bojuje proti ľudskej rasy, a bude úplne zničiť Midgard. Znalých hráči budú často naraziť na odkazy na iné herné projekty, a dokonca aj filmy. Tak tu bude ľahké nájsť vtipy o témach Warhammer alebo Diablo, World of Warcraft, alebo Dungeon Keeper, takže to nie je len vstretyatsya zmienku o Star Wars dobrodružstvo alebo Monty Python.

Herné

Adventúra Magicka Arcana tvorený izometrickej graf, kde hráč bude jedným zo štyroch veľkých čarodejníkov nepriateľských Grimniku tmavý kúzelník a jeho ešte viac zlý démon Assaturu patróna. Single hrať kampaň sa skladá zo 13 vzájomne prepojených misií, budú niektoré z nich vám možnosť viesť niekoľko znakov. Hra Magicka nemá jasnú hranicu medzi triedami hráčov a každý z ich hrdinov má vo svojom arzenáli magické zamestnancov pre vytvorenie obrovské množstvo kúziel, pretože táto položka bude nevyhnutné v boji zblízka. Ďalej Magica umožňujú použitie ako melee zbraň a slávny meč Excalibur, uzavreté všetkými kanonik žánru v kameni. Najzaujímavejšie je, že Magicka nebudete získať meč "balenie" a začať používať ho ako silný kladivo. V tejto hre sa autori nezastavil a pridal ďalšie nadviazanie spojenia časy - M60 guľomet, ktoré hrdina môže vymknúť z rúk vďačný dedinčanov pre ukladanie ich rodnú dedinu.

Položky

Hra Magicka, herný systém skôr omotal okolo niekoľkých základných magických prvkov. Tieto prvky Magica oplývajú, tu nájdeme zemniace, oheň, voda, studený, život, rovnako ako elektrinu, laso, a dokonca aj štít. Hra Magicka použije posledný prvok nie je ani ako rovnocenné súčasti herného sveta, ale skôr ako súčasť ochranných kúziel, meniť to na druhu bariéry pozdĺž oblúka protagonistami šindľov. V akejkoľvek časti Magicka Collection budú prichádzať a odchádzať rôzne kúzla používať základné prvky a ich kombinácie bude produkovať úžasné výsledky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more