Záložky

Maestia: Rise of Keledus

Alternatívne názvy: Maestia: Rise of Keledus

Maestia: Rise of Keledus on-line - je zadarmo MMORPG od vývojárov z Destiny Development . A gras Maestia: Rise of Keledus on-line má nesporné výhody oproti iným hrám tohto žánru, predovšetkým medzi ne patrí vynikajúca grafika, užívateľské rozhranie a vynikajúci systém implementovaný PvP .

Pred priamo do hry, musíte uistite sa, že nastavenie počítača podľa systémové požiadavky a hry. O nlayn hra Maestia: Rise of Keledus má nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém: Win dows XP / Vista / Seven ,

- Procesor: 3. 0 GHz ,

- Pamäť: 1 Gb ,

- Grafická karta: nVidia 6800GT alebo ekvivalentný;

10 Gb;

: -

Voľné miesto na pevnom disku

- Pripojenie k Internetu;

- DirectX 9. 0C.

Povinné akcie pred zápasom je p egistratsiya hra Maestia: Rise of Keledus . Ak to chcete vykonať, musíte najprv stiahnuť hru klienta. Je to priamo na hernej stránky, takže ich výberom "Klient na stiahnutie" možný bez hľadania stiahnuť do svojho počítača. Keď sa stiahne súbor, jednoducho spustite ho (to sa bude volať Maestia_Installer. exe) a postupujte podľa pokynov sprievodcu. Ďalšie Maestia: Rise of Keledus on-line registrácia vyžaduje vytvorenie účtu. Ak chcete vytvoriť účet, budete musieť vybrať sekcii on-line hry "registrovať", kde zadajte nasledujúce informácie o sebe:

- E-mail

- Meno,

- Heslo,

- Bude tiež musieť prečítať a súhlasiť s podmienkami tejto dohody užívateľa, licenčné dohody, zmluvy a ponuky Prehrávanie pravidiel.

P egistratsiya Maestia: Rise of Keledus neberie moc času, takže to pre zábavu hru.

Hráč je daná príležitosť a grata v hernom Maestia: Rise of Keledus on-line k jednej z dvoch frakcií:

- Straz ňu superionic

- Keeper ňu Znalosť.

Hlavný rozdiel medzi týmito skupinami - to je ich metódy bojovanie. Takže, stráž a superionic bojovať o víťazstvo akýmkoľvek spôsobom, pomocou "maestov" vrátane. Frakcia Keeper jej Znalosti Naopak rovnaký presvedčení, že použitie "maestov" by mohlo viesť k novým problémom a nešťastie. Obe frakcie nebojujú medzi sebou, ale ich vzťah a priateľstvo nemožno nazvať.

Ďalej si musí vybrať hráča - trieda, pre ktorú je. Tie sú ponúkané a grata v Maestia: Rise of Keledus jedným zo štyroch tried:

- Kúzelník,

- Ranger;

- Bojovník;

- Klerikov.

Magee - veľmi silné a nebezpečné nepriateľov. Ako ozajstní majstri rôznych aury a pentagramy, majstri jedy blesk, ľad a oheň, môžu veľmi účinne bojovať proti ich nepriateľom. Ich útoky sú nielen veľmi účinný, ale tiež veľmi efektívne: vírivky žiariace blesk oheň Tumanyan vedomie, obrovské ľadové bloky, ktoré padajú z neba na nepriateľa, spomaľujú nepriateľov snehové blesk jedovaté šípy a ďalšie rovnako nebezpečné kúzla. To všetko naznačuje, strach a paniku v radoch nepriateľských vojakov. Nie je zbavený sprievodcov a silný ochranný aura, ktorá pomáha spojencov kúzelník odolávať rôzne jedy, oheň, ľad a elektriny. Ak priateľská povaha bola uložená nejaká kúzla, môže mág tiež odstrániť. Všetky tieto vlastnosti robia kúzelník veľmi užitočný a účinný bojovník v boji, ktorý okrem iného zvyšuje schopnosť spojencov.

Rangers majstrovské ovládanie ich tela a zbrane na blízko. Len málo ľudí pozná všetky podrobnosti o prevlekoch tak dobré ako ranger. S veľkou silou vôle, môže sa použiť pre úľavu od rôznych kúziel nepriateľa, od fyzických a magických útokov na zvýšenie vlastnej rýchlosti odchýlky od hrbole, ráhna. Rangers sa zaoberajú oveľa viac škody, keď používate väzy štrajku. Aj keď Strážcovia majú veľa úderov oveľa ťažšie, než akékoľvek iné triedy, ale účinnosť ich oveľa vyššia. Použitie väz je nutné kontrolovať každý okamih, pretože ak si ujsť ten správny okamih, bude celá kombinácia je potrebné začať znovu. Pri správnom vedení bitky, môžete spôsobiť také ťažké rany, z ktorej doby on sa len tak otupení, že je obrovská výhoda v dobe, ktorá vám umožní rozhodnúť o výsledku boja v prospech ranger.

Warriors môže ovplyvniť myseľ monštier, prinútiť ich, aby útok na bojovníka, ktorý chráni slabšie spojenca. Vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam z vojny, sú schopní vypočítať niekoľko krokov pred nepriateľom. Vyzbrojení mečom bojovník môže vytvoriť vo vašom okolí pôsobnosti z trblietajúce sa ostrie, ktoré spadajú do nepriateľa, ktorý nemôže byť dobré. Krvácajúcu ranu, ktorá zasiahla bojovníka môže zastaví iba duchovných.

V Maestia: Rise of Keledus hrať pre duchovných - to znamená, že je nevyhnutné hráčom na bojovom poli, pretože hodnota v boji je ťažko preceniť. Iba duchovný môže vzkriesiť mŕtve spojencov v bitke. Hrať ako kňaz nemusí bezmyšlienkovite a proschityvaya niekoľko krokov dopredu, pretože tieto rozhodnutia môžu rozhodnúť o výsledku stretnutia. Klerik môže obnoviť život spojencami postupne alebo okamžite vrátiť určitý počet životov, riadiť ich akcie na skupinu hráčov alebo konkrétneho hráča.

A grata v on-line hry Maestia: Rise of Keledus potrebné absolvovanie úlohy a plnenie rôznych úloh, ktoré sú v hre veľa a veľmi rôznorodé

Maestia: Rise of Keledus on-line hry tiež potešiť hráča nastaviť nastaviť PvE a PvP režimy, a mnoho ďalších prekvapení.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more