Záložky

Lukyhomp

Alternatívne názvy: Lukyhomp, kone

Howrse online hra v žánri je úplne originálny. Jeho originalita spočíva v tom, že ona bola čerešničkou niekoľko žánrov. Prvý - ekonomická stratégia. V Howrse zadarmo budete musieť spravovať svoje vlastné jazdecké preteky, kúpiť, predať kone, nadviazať kontakty s ostatnými hráčmi obchodu a chovu koní. Na druhú stranu - táto hra je klasická simulátor zhyvotnyh život. Oni proste chcú jesť, chodiť, a vyžadujú veľa pozornosti. Máte čas na ich kŕmenie, trénovať a písať konkurenciu. K dispozícii bude aj pokračovanie hry, hry Howrse 2. Ale stojí za to pokúsiť sa spustiť prvú verziu. Zahrajte si online hru Howrse môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Ak to chcete, budete musieť zaregistrovať iba Howrse počítač s pripojením k internetu a prehliadač nainštalovaný.

Minimálne systémové požiadavky:

 • Rýchlosť procesora - 2 GHz
 • RAM-1GB
 • Grafická karta - 128 MB

Aby bolo možné prehrávať v hre Howrse zadarmo, stačí sa zaregistrovať. Zaregistrujte sa online na Howrse úplne zadarmo a nezaberie veľa času.

  1. Najprv musíte vybrať, ktorý kôň sa vám bude páčiť: pravidelné kôň alebo pony
  2. Vyberte plemena a farby
  3. Vstup
  4. Prečítajte si a prijmite dohodu užívateľa

Všetky hry zadarmo Howrse vás víta!

Na začiatku hry ste sa stretol u veselého martyshonok - Hwostik. Nezabúdajme, že sme v hernom svete Howrse začiatočníkov, tak pár užitočných tipov nezabráni nám. Chvost vám pomôže pochopiť tie najzákladnejšie princípy hry. Okrem toho, že vám veľa užitočných zručností a dary.

Prvý kôň, ktorý veríte, bude nesmrteľný. To je veľmi dobrá, ak nie ste zvyknutí na zodpovednosť, a môžu zabudnúť na to nakŕmiť. Všetky tieto body boli myšlienka vývojárov, aby vaša hra najviac príjemné a ľahké. Ako keby si nechcel, budete stále nie je schopný neustále starať o vášho domáceho maznáčika. Ak to chcete urobiť, môžete sa rozhodnúť pre verného spoločníka, ktorý bude robiť spoločnosť vášho domáceho maznáčika v čase vašej neprítomnosti.

Kedy si začal hrať zadarmo Howrse, vybral koňa, ak jej verný spoločník, budete mať ako darček pre ďalšieho kone rovnakého plemena, len opačného pohlavia. Teraz budete musieť začať s tým, čo ste už zvládli, a chvost, nechá vás, a pomôže začiatočníkom naučiť sa základy. Teraz budete sa viac zoznámiť s hrou, pochopiť základné funkcie. Nepoužívajte bezprostredne očakávať vynikajúce výsledky. Zapamätaj si všetci niekde začať. Ak ste tvrdo pracovať a investovať do ich domáce zvieratá času a úsilia, môžete si byť istí, že výsledok nebude trvať dlho. Keď sa dostanete dobré výsledky, zábava začína!

Keď sa vaše ruky budú k dispozícii dostatočné finančné prostriedky, bude hra vám umožní odvodiť Howrse Pegasi, vytvoriť si vlastný stáda, chovu čistokrvných koní a predávať ich. Budete hrať Howrse online, čo znamená, že bude možné vstúpiť do partnerstva s ostatnými hráčmi. Po 20 dňoch hry, objavíte jedinečnú príležitosť. Môžete otvoriť svoje jazdecké centrum. Za to, že nebudete musieť prenajať stánok pre svojich domácich miláčikov, ktoré si vlastný dom. Môžete mať stánok v jeho komplexe s ostatnými hráčmi, a tento spôsob, ako zarobiť. Všestrannosť hry je to univerzálny, a každý môže nájsť niečo pre seba. Začnite hrať Howrse, stať sa naozajstným majstrom jazdecké centrum, rast skutočného šampióna, a čerpať je na vrchole slávy! V Howrse hry bude zaujímavé ako pre dospelých a deti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more