Záložky

Zabudnuté sektor

Alternatívne názvy: Zabudnuté sektor

Game Zabudnuté Sector - zadarmo MMORPG s turn-based bitiek, udalostí, ktoré sa rozkladajú v reálnom čase. Je to krutý svet, kde prežitie potrebuje múdre stratégie a taktiky. Tie sú prepravované späť v roku 2035, a prvý dojem je, že sú v postapokalipsticheskoe čase. Je to takmer pravda, hoci tam bola globálna katastrofa. Blame štyri roky vojny, a strávil väčšinu miest. Počas desivých stretoch zabila 99% mestského obyvateľstva. Všetko to začalo s farmakologickou prielom. Vynašiel liek "Rebis" vzhľadom k svojim vlastnostiam sa stal tak vhodné pre všetky, že ľudia nemohli láskavo zdieľať. Darca druhej mladosti, okamžite regeneruje bunky, pomáha otupiť odmietnutie implantátu, zmierňuje lieky proti bolesti spôsobilo konflikt medzi orgánmi a obyčajných ľudí. Ľudia nemajú zmieriť s tým, že vláda rozdelila je podľa "úrovne spoločenskej zodpovednosti." Urazil sa rozhodol uplatňovať svoje práva. Začal v roku 2031, vojna nakoniec ustúpila, ale federálové a koalícia pokračovala konflikt, sa snažíte zvíťaziť nad toľko autonómnych štátov a miest. Tieto nezávislé miest a týka Broxton - miesto, kde sa akcia koná hru.

Ak chcete hrať hry online Zabudnuté sektor Budete si musieť stiahnuť a nainštalovať ho na vašom PC. Zabudnuté registrácia sektor umožní prístup k hre, a môžete sa vrátiť do začať kedykoľvek. Vytvorenie účtu je nasledovné: Zadaná e-mailová adresa, heslo, potvrdil heslo, prepísaný kód z obrázku, prijatím podmienok. Pripojte sa do hry Lost sektor a uvedenie na trh bude úspešná a vy sa otvorí fantastický svet plný dobrodružstva, ak váš počítač spĺňa nasledujúce minimálne zoznam systémové požiadavky:

- Operačný systém Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- 1 procesor. 8 GHz (alebo vyšší)

- Trieda karta nVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 256 MB;

- Voľné miesto na pevnom disku 500 MB;

- 1 GB RAM

- Nájdi aspoň 256 kbps.

Ako viete ukončenie občianskej vojny nepriniesol požadovaný pokoj v Broxton. Tak začína hrať Lost sektor, nemôžete vyhnúť nepriateľské. Združovania miestnych orgánov aj naďalej stretávajú s trestným a anarchistických organizácií. Obe strany majú svoju vlastnú frakciu. Zákon a poriadok je reprezentovaný nasledujúcim odbory: vojenské jednotky E81, Athanor-LABS, polícia, Vanguard. Anarchy konfrontovať je, rydlá, Pašeráci, Väzni, Resistance, zberateľov, Geeks, Alliance a chaos. Ktorí sa chcú pripojiť a začať aktívne brániť svoj názor. Tam sa Zabudnuté sektore on-line a neutrálne strany. Napríklad Liga poskytuje obchodníci obchod a poštové spojenie medzi mestami. Buďte opatrní, pretože hra je plná Lost sektoru nepredvídateľných prekvapenie. Niekedy, obchodníci a zástupcovia znepriatelených frakcií môže byť šifrovaná tajné vyslanca starého vlády a odolnosťou.

Takže, ste vtrhli v tomto nekonečnom zmätku, aká prekvapenie si hrať Lost sektor? Po prvé, celá rada zbraní. Voľba je daná domáce, zahraničné, a súčasne vojenské vybavenie. Plus a výstroj nelíši nedostatok. Po druhé, obrovská príležitosť preskúmať mesto. Preskúmajte tento poloopuštěných metropole, sa cíti v pohode. Po tretie, realistické boje, počas ktorých si môžete voľne pohybovať, pomocou strecha, podlahy, schody. Okrem toho, že je možné použiť krytov. Po štvrté, úžasne presné letové simulácie guľky a kolízie s prostredím. Za piate, možnosť podieľať sa na veľkých klanu bitiek a zachytiť mesto. Režime Co-op umožňuje lepšie sa vysporiadať s PvE a PvP úloh. Okrem toho môže súperovi v bojoch sa živí hráči. A to je oveľa zaujímavejšie, než súťažiť s umelou inteligenciou.

Zabudnuté Sector začať hrať hneď teraz, nezávisle posúdiť jej obsah. Verte mi, nebudete vľavo sklamaný, pretože spoločnosť Zabudnuté sektor Technologies vyvinul maximálne úsilie pre to. Užite si a nechať si vždy šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more