Záložky

Lost Planet

Alternatívne názvy: Lost Planet

Hra Lost Planet je multiplayerová počítačová hra. Táto hra je navrhnutá v štýle strelca a podujatí, ktoré sa konajú v nej v prvej osobe.

Počítačová hra Lost Planet si môžete stiahnuť len pre dospelých hráčov. Pre maloletých používateľov získať prístup k hre je uzavretý. Stiahnuť Lost Planet ¬ môže byť na inom mieste, ktoré poskytuje takú príležitosť. Napríklad, to môže byť vykonané na torrenty.

Máte jedinečnú príležitosť vidieť hru Lost Planet videa. To môže byť na oficiálnych stránkach hry, alebo na youtube. Vo video odhaľuje podstatu hra, postavy sú zastúpené aj ďalšie zaujímavé informácie o hre.

Lost Planet Táto recenzia vám predstaví úvod do hry. Dozviete sa o hry, systémové požiadavky pre hru na a hlavné herné módy.

Hra Lost Planet patrí fascinujúca hlavné súboje s bossmi, ktoré sa vyskytujú na extrémnych miestach. Máte možnosť ovládať hru mechanizované zbroj.

Tu Váš prehrávač je predmetom straty tepelnej energie. To je vzhľadom k podnebie oblasti, v ktorej sa bude bitka prebiehať.

Ak stratíte všetky vaše sila je, potom ďalší hráč bude schopný vám niektoré z ich energie. Ak to chcete vykonať, hra používa novú zbraň, ktorá umožňuje hráčom udržať nažive všetky.

V hre Lost Planet bude hráčovi udelená skúsenostné body. Môžete získať viac bodov pri hraní v dokonalom štýle a vykonávať ďalšie úlohy v misiách.

Akonáhle dokončíte hru bez ohľadu na úroveň zložitosti, môžete použiť svoju postavu pre kampaň. Prijaté svoje skóre, budete mať možnosť využiť, aby sa odomknúť kostýmy alebo vykonať kompletné prispôsobenie akéhokoľvek charakteru.

Dej filmu sa odohráva na E. N. III.

EDN III je planéta, na ktoré udalosti sa vyskytujú v hre. Bol to cieľ, rovnako ako pokusy o kolonizáciu ľuďmi, Zem sa stala neobývateľnou.

Hra má niekoľko Kolonizácia. Home kolonizácia - 80 rokov súdne storočia.

Toto je prvá kolonizácie. Mnoho zariadení bola postavená tak, aby rukoväť obyvateľstvo, vrátane niekoľkých mestách. Kolonizácie sa zdá byť úspešná. Avšak, ako kolónie sa začala rozrastať ľudia sa stretávajú s novou formou mimozemského života, známy ako Akridov.

Akridov boli jasne nepriateľská sila, ale kolonisti nemali dosť silné zbrane na boj proti Akridov. Oni boli nútení ustúpiť od E. N. III. Počas bojov ľudstvo objavil nový druh energetického zdroja tepelnej energie v orgánoch Akridov.

V hre Lost Planet môžete bojovať s rôznymi zbraňami. To môže byť

1. Nôž.

2. Strelná zbraň.

3. Pištole.

4. Brokovnice.

. 5. Sniper gear.

V Lost Planet hry môžete hrať, ak váš počítač spĺňa nasledujúce požiadavky:

1. Intel Core2 Duo - procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (pevný disk).

Vstúpte do sveta Lost Planet!

 

Lost Planet