Záložky

Zabudnuté Paradise

Alternatívne názvy: Zabudnuté Paradise

Stratené raj on-line - fantastické bezplatná multiplayerová hra s čiastkových bitiek náročných taktiku aplikácie. Ocitnete sa v rozľahlých miestach a nekonečné PVP bude obhajovať svoje právo na existenciu. Boj sa odohráva medzi pozemšťanmi a mimozemšťanmi nečakane. Budete mať tisíce potenciálnych súperov! Kým hovor môže hodiť jediný skutočný hráč. Davy v hernom svete jednoducho nie je. Dianím v trojrozmernom priestore, ktorý vytvára zmysel pre realitu. Zoznámte sa nepriateľ môže byť kdekoľvek na zemi, pod zemou, vo vode, v mestách, lesoch alebo púšťa. Hra LP vás naučí robiť dôležité rozhodnutia, cítiť a koordinovať boj, spolupracovať s ostatnými hráčmi a zúfalo hádzanie najhorúcejšie bitku. Ale nie každý v príbehu hry sa zníži len do vojny. Môžete tak mať možnosť si oddýchnuť od bitiek a dokonca aj robiť celkom mierové záležitosti. Okrem toho, počnúc Zabudnuté Paradise si môžete zahrať na priateľov alebo dokonca náhle vezme. Nenechajte si ujsť príležitosť stráviť svoj voľný čas s radosťou!

Predtým, než sa ponoriť do víru nezabudnuteľných dobrodružstiev, musíte vytvoriť účet. Na možnosť stiahnutia herný klient bude informovaný o konci tvorcov projektu. Zabudnuté Paradise Registrácia prebieha takto:

- Taken dohodu. Správa sa zameriava na užívateľa, je, že ak nesúhlasíte s pravidlami, že je lepšie vytvoriť účet;

- Vyplňte registračný formulár: meno hráča, e-mail (s potvrdením), heslo (s potvrdením)

- Zvoľte požadovaný jazyk a zadať správne časové pásmo,

- Potvrdzovací kód Registrácia je zadané - dve slová, ktoré vidíte na obrázku.

Zahrajte si hru on-line Stratené raja, čo môžete v prípade, že váš počítač spĺňa nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém Windows XP/Vista/7;

- Procesor Intel Pentium G620 alebo AMD Athlon II X2 250,

- Video NVIDIA GeForce GTS 450 alebo ATI Radeon HD 5750;

- 2 GB RAM a 3 GB voľného miesta na pevnom disku.

Takže, ste práve začínate hrať Zabudnuté Paradise a prvá vec, ktorú nezabudnite - by sa malo zamerať na jedinečnosť charakteru. Jeho hrdina, vďaka obrovské možnosti, ktoré sú k dispozícii každému užívateľovi, môžete si jedinečný. Vo vašej moci zmeniť všetko od vzhľadu a znakových sád domov k svojej povahe a bojový výkon. Neúnavne čerpá, samozrejme, ak chcete uspieť v tomto fantastickom svete. Postupom času budete mať k dispozícii nielen silné zbrane, ale oveľa viac. Mimochodom, čo sa týka zbraní, dostanete celkom slušný rozsah. Play Zabudnuté Paradise Budete, s použitím ako spoločné pre oba závody zbrane, ako sú granáty, brokovnice, bane, nože, Taizer a špeciálne pre každú z rás. K dispozícii pre pozemšťanov "bezrohý", "Ash", "Asp", "Skif", "Blackbird", a pre Wanderers - "Julie", "Balam", "Kabbah," " Chakka "" Pulaha ". Relatívne brnenie si tiež vybrať z toho, čo bude. Vyhladiť postavy telo a stačí, aby sa nezaobíde bez spoľahlivého kostýmu. Pozemšťania použiť ľahké brnenie "Orlan" ťažké brnenie "Dzhaganat" PES a "Kraken". Wanderers radšej nosiť alebo brnenie "Nunkul" alebo ťažké brnenie "Bach-Pac" alebo PES "Shukpi."

Ako ste si pravdepodobne uvedomil, dokonca aj na začiatku hráč musí urobiť dôležité rozhodnutie pre každého, kto sa pripojil. Ako už bolo spomenuté, sú tam dva rasa. Budeš na strane Terran alebo priliehajú k Wanderers, aby to v zásade, a bude závisieť od osudu. Dôležitým bodom je voľba remeslá. Môžete sa stať majstrom zblízka a dozvedieť sa neprekonateľnú Snipe, a riadiť ohromujúci bojových vozidiel.

Herné Zabudnuté Paradise zahŕňa ťažbu zdrojov. Mimochodom, každý má šancu sa dostať bane v jeho vlastníctve a získať dobrý zisk. Ale majiteľ bane by mala byť vždy v strehu. Tam je súbor, ktorý chce preč. Nedávajte nenávidených nepriateľov! Menej váš poškodenie zariadenia počas boja, tým viac zdrojov dostanete.

Už v testovacej fáze, hra môže pochváliť celý rad. A pretože projekt je vo vývoji, v najbližšej budúcnosti tvorcovia sľubujú veľa nových a zaujímavých prvkov. Pripojte sa k nám a hlasovať pre seba všetky výhody zábavná hra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more