Záložky

Zabudnuté Mágia

Alternatívne názvy: Stratené kúzlo on-line

LostMagic on-line nás pošle na cestu svetom stratených sprievodcov, kde každý z hráčov bojujúcich za pozostatky všetko nadprirodzené. LostMagic on-line hra má jedinečný príbeh a úžasné oko potešujúce grafiky.

Ale ako sa dostaneme do hry, poďme sa pozrieť, čo potrebujeme, aby ho šlo prehrávať. Minimálne požiadavky, ktoré rozosiela vývojárom zodpovedá prakticky akýkoľvek počítač, notebook alebo tablet.

Hlavnými požiadavkami:
- Pripojenie k internetu
- rozlíšenie obrazovky 1024x768 pixelov
- Browser s ustanovlenymFlashPlayer.

Registrácia LostMagic nespôsobí problémy. Ak chcete spustiť hru prísť s názvom - prezývka a začať hrať. Registrácia vám umožní robiť spech LostMagic pripojiť stovky ďalších hráčov v tejto nespútanej závod pre stratené črepy mágie. Zadajte e-mailovú adresu vám bude ponúknutá po tom, čo môžete zoznámiť s hrou a zistiť, či sa vám to hodí.

Dej sa vyvíja rýchlosťou blesku a teraz sedíte na lavičke, a za chvíľu vám bude ponúknutá bojovať proti strašné monštrum. Potom sa hra LostMagic prihlásený vás vyzýva, aby ste dobrodružstvo v tejto plnej divu igrovommire. Teraz môžete stoitosmotretsya a pochopiť, kde ste boli. Môžete poyavlyayutsya prácu v sootvetsvtuyuschem položku menu, máte batoh, kudabudut dostať svoje trofeje a ďalšie položky, ktoré potrebujete. Mimochodom, po dobu jedného mladého vojaka LostMagic on-line hra vás vyzve zlepšiť svoje zručnosti a zadajte svoidannye pre registráciu - poštovú adresu alebo účet v jednej zo sociálnych sietí (Facebook, a ďalšie). LostMagic registrácia sa vás nenúti k ničomu, ale kedykoľvek môžete obnoviť svoje heslo.

Celkom Game 3 šikovnosť kotoryeharakterny pre určitý druh postáv:
- Power
- Agility
- výdrž

V hre si môžete vybrať niekoľko možností pre rast - The Way of the Tiger, a Way of the Fox Way slona. Každý scenár má svoje silné i slabé stránky. Spôsob tigra vám dá schopnosť používať silné útoky, obojručné zbrane. Kľúčovým prvkom v rozvoji tohto typu bojovníkov je sila. Fox cesta vhodná pre nepredvídateľný a agilné bojovníkov. Líšky sú schopní sa vyhnúť súper a spôsobiť drvivej rany na odpoveď obrany. Základné vlastnosti: - agility. Ak chcete hrať silnú a neotrasiteľnú jednotky, pomocou taktiky z "ochrany", Elephant cesta pre vás. Základné vlastnosti: - vytrvalostné.

LostMagic on-line hra, ktorá vám umožní otvoriť pomocou niektorej z taktiky.
Play onlaynigruLostMagicochen jednoduchý - главноеразобратьсякаксражаться a razvivatsvoinavyki. Jeden z herných módov - bitka režim - jeden z najčastejších herných situácií. Tu budete musieť preukázať svoje strategické schopnosti vyhrať.

Existuje niekoľko typov šokov: zvyčajne spôsobiť škodu na nepriateľa v pomere k vašej schopnosti, kvalitu zbraní a uniforiem, kritické údery spôsobiť dvojité alebo viacnásobné poškodenie, a môžete poraziť nepriateľa pomocou úderov, ktoré spôsobujú krvácanie rany.

LostMagic hra vám umožní používať prechody do miest, môžete kliknúť aj na prvky terénu. V počiatočnej fáze hry budete vždy pomôže asistent "Dani", ktorý vás naučí. LostMagic on-line igravypolnena v duchu stredoveku s vložkami neobvyklými prvkami. Napríklad vrece vecí, kreslenie položky. Prehrať LostMagic vždy možné, aj keď ste netmnogo čas, pretože niekedy produktívnu prácu vyžaduje len také "hry" prestávky.

Play LostMagic podmanivej od prvých sekúnd a vypnutie už dosť ťažké, jeden po druhom sa objavia nasledujúce úlohy teraz musíme prekonať motorkár o krčme od jeho meča poraziť kostry okolo pohrebiska, potom, čo budeme musieť bojovať so skutočnými hráčmi. Hra má chatu, takže môžete nielen stráviť čas, relaxovať a zabávať sa pri hraní on-line hier LostMagic, ale aj komunikovať so zaujímavými ľuďmi.

Dúfame, hrať hry on-line LostMagic, budete celkom často a teraz hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more