Záložky

Lords prihlásený

Alternatívne názvy: Lords prihlásený

Prihlásený hra Lords on-line - multiplayer turn-based stratégie s RPG prvkami vytvorenými v najlepších tradíciách fantasy hier. Vysoko kvalitné 3D grafika a animácie, živé a jedinečné znaky, dynamická hrateľnosť a nájdete ju v Lords on-line. Okamžite varoval, že vlastník poštovej schránky, kedy Mail. nie je potreba ru registrácia Lords on-line hry. Pre zvyšok (ak existuje), prístup k hračke tradične. Takže sme kliknite na tlačidlo "play", potom je forma "registrácia Lords on-line". Tu zadajte užívateľské meno, heslo a e-mailovú adresu, pole, potom prijmite dohodu o užívateľoch a "zoznámi s pravidlami hry." To je ono - Vaša online Lords on-line registrácia je dokončená.

Pre niektoré úľavy pre niekoho - naopak, ale Lords on-line hry on-line nebude ohromiť vás s veľkým počtom tried a rás. Určte výber hrdinu (jeho rasy) je pomerne jednoduché. Aj keď opis pre-stojí za prečítanie, samozrejme.

V roku len jeden z troch rás budete hrať Lords on-line - Ľudia Shaba alebo Aleph.

Ľudia - najmenej viditeľné, pokiaľ ide o funkcie, ale perfektné spojenec pre iné aliancie. Musím upresniť, že pre vyrovnanie, môžete si vybrať jeden hrdina - Pane, alebo celú armádu. To platí pre všetky tri preteky.

Shaba Race - jedna z vetiev kmeňa kriontsev má veľký potenciál (vo fyzickom zmysle slova). Zástupcovia tohto závodu najviac agresívne naladení. Ich cieľom - postaviť na kosti nepriateľov v ich vlastnom štáte.

Závod Aleph - druhá časť krionskogo kmeň, pokojný, ale celkom nebezpečné bojové rasy. Ich funkcia - magické schopnosti. Oni neplatia je v zlom zmysle, ale v reálnej boja, a to je ich hlavná, mimochodom, je veľmi mocná zbraň.

Potom, čo ste sa rozhodli závod svojho hrdinu, musíte zvoliť podlahu a dať mu meno. Potom vyberte umiestnenie na kontinente Ma'an, ktorý začne rozvíjať svoj charakter a svoje impérium. Potom, v on-line hre pánov nemáte nič prekážať. Poď! Začať budovať svoj hrad, trénovať vojakov zručnosti, alebo si oázy a napadnúť ich. Oasis - je zdrojom vašich zdrojov. By mali byť chránené po celú dobu, pretože ako lovci chýba. Viac oáza - veľká výhoda nad ostatnými hráčmi. Môžete si ich tým, že napadne ďalšie hrady. Ale je potrebné zvážiť, či bojovať sám? Koniec koncov, oponentov všetky rovné, takže je riskantné. Ale tu, keď sa pripojí k aliancii sám na niektoré z týchto vecí môže dostať veľmi vyrovnaný.

Ale páni on-line on-line hra je nielen strategický charakter. Tu budete rozvíjať silu vašej postavy, rovnako ako ďalšie parametre. Toto môže byť dosiahnuté prostredníctvom vzdelávania a odbornej prípravy svojich vojakov. Silné a disciplinovaní bojovníci - silný a rešpektovaný aliancie - mocnú ríšu. Okrem toho pchať svojich vojakov, aby sa cenné okuliare stane s vaším hrdinom budovať a rozširovať stavbu vykonávať rôzne obrady. Money je tiež dôležité ako okuliare. Majú zarobiť tým, že vykonáva rad úloh a účasť na akciách. Ti tu požehnane.

Hrať hru Lords on-line on-line zábavy, pokiaľ ide o hrateľnosť a príjemné, pokiaľ ide o grafiku. Realistické krajiny a dobre ťahané krajiny organicky doplniť túto vzrušujúcu fantasy svet. To všetko v syntéze podmaniť akúkoľvek stratég a rolevika. A ak ste fanúšik z najznámejších hračiek "Heroes 3", potom lekár sám predpísal vám umožní hrať hry on-line Lords on-line. Fandite svoje zdravie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more