Záložky

Páni a rytieri

Alternatívne názvy: Páni a rytieri

Páni a rytieri online - zadarmo multiplayer stredovekej stratégie herné témy. Môžete sa vrátiť do dávnej minulosti a vytvoriť svoje impérium, ktoré za správnych akcií bude rýchlo rásť a prosperovať. Na začiatku ste sa hodil do majetku obyvateľov mesta z dôvodu nevyhovujúcich podmienkach stanovište. Na pozemkoch zaradených do teba nájdete sušené pole prázdne domy a dokonca aj gang úbohých vyzerajúce vojakov. To všetko vyzerá celkom deprimujúce - ale neprepadajte panike! Budete nielen nakoniec prinesie všetko v poriadku a vybudovať mocnú armádu bojovník, ktorý tiež sú dobre vyškolení, a vy ste dať do mestskej infraštruktúry správnej úrovni a rozšíriť svoje územie. Z vašej usilovnosti záleží, či zarábať si reputáciu medzi ostatnými pánmi, a to môže cítiť skutočný majster stredovekej tvrze. Budúcnosť vášho impéria je vo vašich rukách!

Play Lords & Knights ako je to možné v prehliadači a na smartphony a tablety PC. Systémové požiadavky sú naozaj minimálne. Hodí sa ako platformy: iOS 4. 3, ANDROID 2. 2. A čo je najdôležitejšie - prístup k internetu. Projekty spoločnosti sú vždy odlišné XYRALITY GmbH dostupnosť, a páni a rytieri hra nebola výnimkou. Ak chcete prejsť do hry budete musieť vytvoriť účet. Páni a rytieri výroby - vypĺňa niekoľko polí, a to e-mailovú adresu a heslo, rovnako ako prijatie pravidiel o užívaní a zásady ochrany osobných údajov. To je všetko, podnikanie je doslova minútu!

Vstúpil do radov aktívnej komunity hernom svete, budete nájsť si spoľahlivé spojencov a bojovať s nepriateľmi hodné. Pre tých, ktorí budú páni a rytieri hrajú nedostatok uchádzačov sa cítil. Koniec koncov, mnoho ďalších užívateľov sú potenciálne vaši súperi. Pokiaľ ide o spoločníkov, mali by byť schopní nájsť. Nemôžete veriť prvý za roh, naučiť sa rozpoznať zámery týchto feudálnych pánov, narazíte na vašej ceste. Vstupom do aliancie bude môcť skúmať a zachytiť okolité krajiny. Ale v závode na korisť nezabudnite sledovať svoje obranné schopnosti. Vaša krajina nie je imúnny voči útoku, a kto vie, kto príde na myseľ zasahovať na vaše dobro. Mimochodom, využitie taktických a strategických príležitostí je jedným z hlavných faktorov ovplyvňujúcich víťazstvo v najhorúcejších bitiek. A samozrejme, spoľahlivé vojsko. Vytváranie skupín, mali by ste sa postarať, aby zahŕňal rôzne jednotky. Pretože každý z nich ich talent a zručnosti, ktoré budú užitočné v rôznych situáciách, ktoré vznikajú na bojovom poli.

Čo iné je potreba pre prosperitu ríše, tak, že dostatočné zdroje. Páni a rytieri hrať - potom neustále starať o ťažbu zdrojov a udržiavanie zásob pod dohľadom. Páni a rytieri Hra ponúka možnosť využiť nasledujúce zdroje: drevo, kameň, ruda, meď, striebro, zlato. Samostatná kategória sú podávané. Majte na pamäti, že obyvatelia mesta môžu pomôcť v rôznych spôsobov, ako rásť a rozvíjať sa. Takže pobočníci radi sa na ich poslanie, akonáhle poradí je. Môžu sa vyrovnať skvele s lukratívne zamestnanie. No, povedzme, zariadiť svieži festivaly na hrade alebo organizovať veľtrhy. Bude to užitočné poučiť vedci vyvinúť nové technológie. Napríklad, ktorí nechcú mať cool vojenských vozidiel? Odpoveď je zrejmá, takže ich vedci zhromažďujú v knižnici a dať im prácu. Nič povaľač, nech prospech!

Stojí za zmienku o stavbe budov. Celkom 13 by mal byť v zámku. Každý objekt svoje poslanie. Takže, Citadela, Arsenal Tavern, Knižnica, opevnenia, trh, farma, Woodman, materiál drevo, Lom, materiál Kameň Mine, Ore Warehouse - všetky sú súčasťou vašej bytosti. Nezabudnite, že budovy by sa mala zlepšiť, ak chcete, aby bol naozaj dobrý sudca.

Povinnosti vlastníka stredoveké tvrze, a naozaj veľa, nebudete mať žiadnu voľnú chvíľu! Ale páni a rytieri hrať online tak zaujímavé, že všetky tieto problémy budú len príjemné. Chcete spestriť svoj voľný čas - tak v čom je problém? Páni a rytieri šek na vás čaká. Užite si zábavné hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more