Záložky

Lord of Ultima

Alternatívne názvy: Lord Of Ultima

LORD OF Ultima online - nový online projekt zo svetoznámej vývojár počítačových hier - Electronic Arts, spoločnosť do značnej miery stál na začiatku všetkých počítačových hier priemyslu. A vesmír vydávať svoje vlastné prehliadač hra "elektroniku" bol vybraný známy a dobre-známy - prvá hra zo série Ultima sa objavil pred viac než dvadsiatimi rokmi. Čo sa stalo z tejto kombinácie? Nový, sofistikovaný, úspešne kombinuje ekonomickú a vojenskú strategickú hru s peknou grafikou a zábavné hry.

Pripojte sa do hry Pánovi Ultima - niečo, s ktorou začnete svoju dlhú cestu k rozvoju svojej vlastnej osady. Hra je kompletne založený na prehliadači a nevyžaduje sťahovanie a inštaláciu klienta, všetko, čo potrebujete začať hrať hru Pán Ultima Online - pripojenie k internetu a prehliadač. Registrácia LORD OF ULTIMA neberie moc času - stačí zadať e-mailovú adresu, na ktorú dostanete e-mailom potvrdenie registrácie a ktoré online hra LORD OF ULTIMA používa pre prihlásenie a heslo, vyberte názov v hernom svete a Zadajte svoju krajinu. Ako vidíte, hra LORD OF ULTIMA kontrola vykonaná ako jednoduchá a rýchla, aby nedošlo k oneskoreniu, ktorí chcú hrať Pána Ultima zbytočných akcií.

Jednou z funkcií, ktoré má hru Pán Ultima on-line je možnosť zvoliť jednu z dvoch ciest vývoja - mier, ekonomickej a vojenskej. Ak chcete plne sústrediť na pokojné ceste vývoja, nadviazať obchodné vzťahy, budovať a upgradovať celý rad budov, a tým udržať svoje mestá, aby sa darí, stačí nestavať do centra hradu. V tomto prípade, aj s obrovskú armádu nepriateľských nakonfigurovaný suseda môžu organizovať iba dravé expedíciu na mesto, že aj v prípade vášho neúspechu neskončí zabavenie území alebo zničenie miest - stratíte iba časť svojho pokladu. Ak dávate prednosť aktívnej spôsob a vojenský vývoj nášho štátu, Pán Ultima on-line hra vám ponúka iný spôsob - budete musieť postaviť hrad, ktorý bude základná štruktúra každého mesta. To umožňuje, aby hrad plný nepriateľstvo a odstraňuje všetky obmedzenia, s výnimkou sedemdňovej začiatočníkov ochranu pred útokom na. Ale tiež prítomnosť hradu umožňuje hráčovi útočiť na všetkých okolo vášho mesta, a podobný útok v najhoršom prípade môže viesť k úplnej odovzdanie moci do mesta úspešnejší súperi.

LORD OF Ultima Online hry má aj ďalšiu zaujímavú vlastnosť - výstavba budov v nej samo o sebe je zaujímavé, puzzle a mini-hra, pretože umiestnenie každého stavebného jeho účinnosť závisí! Napríklad, ktorý sa nachádza v otvorenom poli drevorubač chyže bude tiež produkovať drevo, ale iba jeho výška bude oveľa menej, než od rovnakého zrubu v lese - v podstate vždy, keď záznamník pobeží na stromy. No, keď príde čas, aby mlyn, to je tiež lepšie umiestniť v blízkosti drevorubačov, ktorý bol už píla pracovníci nebudú mať ďaleko bežať materiálov.

Na základe týchto rysov hry LORD OF ULTIMA hrať to zaujímavé a zábavné, jednoduché hry s návykovými pre mnoho hodín. K dnešnému dňu, na celom svete počet ľudí, ktorí chcú hrať hry on-line Pán Ultima sa meria v stovkách tisíc a ich počet naďalej rastie, ako hra LORD OF Ultima prihlásený stále rastie a poteší fanúšikov nových funkcií a bonusy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more