Záložky

Lord of Ages

Alternatívne názvy: Lord of Ages

Čo si spájate developer Aeria hry? Pre veľa hráčov, je zárukou spoľahlivosti a kvality hry, ktoré určite osloví, aby sa stráviť veľa času s ňou. Takže hra Lord of Ages nie je výnimkou. Podstatou hry je príliš nelíši od všetkých ostatných stratégií, ale implementácia a realizácia to tak atraktívne, že jednoducho nemôže zastaviť v pozore. Herná kvalita a zaujímavý príbeh, ľahké ovládanie a pekná grafika, nie je to tajomstvo úspešného on-line projektu?

Lord of Ages on-line vám pomôže navštíviť starobylé krajiny, obyvatelia potrebujú múdre a uvážlivé vládca. Možno, že ste to vy a stať sa vládcom to? Od začiatku hry budete patriť na malej ploche, na ktorej môžete stavať osady, domy, hrady, pracovné konštrukciu. Vaším hlavným cieľom je zlepšiť svoje malé kráľovstvo skutočne kráľovských rozmerov. Frustrujúce budovy a zvýšiť počet obyvateľov. Naučte sa nové bojové techniky, neskôr premeniť ich v neporaziteľné vojenskej sily. Vzhľadom k tomu, silnejší váš charakter a vaša armáda, viac pôdy môžete zachytiť a väčšia plocha bude pod vašou kontrolou.

Jedná sa o typický on-line hra, tak si viete predstaviť sami seba v Pánovi vekov registrácii budete potrebovať pre úspešné začatie hry. Hoci na stránku hry a bez ruských slov, budú všetky rusky hovoriaci hráči schopní pochopiť, čo má robiť, ako sa zaregistrovať a vyplniť formulár a bude sa zaoberať základnými podmienkami.

Pre spustenie registrácia stlačte tlačidlo "Hrať zadarmo», ktorý je umiestnený v dolnej časti domovskej stránky hry.

Než sa na obrazovke otvorí zvláštne štandardný formulár pre registráciu, po ktorej môžete vyplniť začať hrať Pán vekov. Prečítajte si pozorne názvy polí a systém nápoved a striedavo vyplniť všetky polia. Budete musieť zapísať svoje užívateľské meno a jedinečné heslo, a musíte zadať adresu elektronickej schránky.

Ak ste pri registrácii účtov s pomocou sociálnych sietí a máte stránku na Facebooku, budete môcť použiť svoje povoľovacie údaje v tejto hre. A ak ste sa už zaregistrovali, ako aspoň jeden z projektov Aeria, ale teraz môžete použiť skôr zaznamenaných dát, odovzdávanie registráciu.

Predtým, než začnete hrať hru Lord of Ages budete mať na výber pozemku, na ktorom území a bude rozvíjať svoje kráľovstvo. Môže to byť:

Bohemia.

Lombardia.

Sasko.

Morava.

Bavorsko.

Turinzhiya.

Švábsko.

Každá z oblastí sa vyznačuje svojím špecifickým klímou a topografie - vyberte si to, čo väčšina bude páčiť.

Spoj klany a kolónie s inými stranami poraziť nepriateľa. Pošli svoje armády podmaniť divoké územia. Takže oblasť vášho kráľovstva môže výrazne zvýšiť. A najlepšie zo všetkého je, že Pán vekov vôľa môže byť ktokoľvek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more