Záložky

Loong prihlásený

Alternatívne názvy: Loong prihlásený

Loong Online (hra Loong prihlásený) - zadarmo multiplayer online role-playing hra, v ktorej sa rozvíjajúce podujatia v starovekej Číne, mocný a majestátne sila. V súčasnej dobe je hra v procese lokalizácie a adaptácie na európske a americké publikum. Iste nie je tajomstvom, že hry, v ktorých subjekty, ktoré sa prejavili východnej mytológie, postupne získava pozíciu a každý rok sa stávajú viac a viac. Ale veľmi rád, že sa táto online hra Loong - nie je len komerčný projekt pre show, ale skutočný tvor, ktorý je výsledkom tvrdej práce mnohých ľudí a získal dôveru a dôveryhodnosť s mnohými hráčmi z celého sveta.

Pripojte sa do hry Loong online pochopiteľné pre každého a neberie moc času. Všetko, čo musíte urobiť - zadajte názov účtu, heslo pre prístup hru a e-mailovú adresu. Potom, vo vašej poštovej schránke, dostanete oznámenie, že registrácia Loong dokončená, a po stiahnutí herný klient, môžete okamžite začať hrať.

Teraz niečo o požiadavkách na systém: procesor - 1,5 GHz RAM - 2 GB grafická karta s 3D akcelerátorom pamäť 256 MB, 5 GB voľného miesta na pevnom disku a operačný systém Windows XP / 7. A samozrejme nezabudnite, že váš počítač musí byť pripojený k Internetu.

Stalo sa, že len veľmi málo hier majú dostatočne veľký rozpočet, ale Loong on-line hra, ktorá sa môže pochváliť solídne investície do svojho rozvoja. A ak budeme hovoriť konkrétne, tvorba hry strávil približne desať miliónov dolárov. A keď sa bližšie zoznámiť s hrou, nie je pochýb o tom, čo peniaze boli minuté nevzniká. Skvelá grafika, pekný a veľmi plynulé animácie, detailné štúdium životného prostredia a diabolsky dobrý scenár a dej, rovnako ako lokalizácia hry na obrovské množstvo rôznych jazykoch.

Editor hrateľných postáv, ktoré poskytuje Loong Online hry vyrobený na svedomí, podľa svojho uváženia, je ich tam šesť farieb na vlasy, päť rôzne druhy účesov, päť typov druhov a tvarov tváre a niekoľko variantov počiatočných sád oblečenie. Samozrejme, že jedinečnosť vašej hernej postavy bez akýchkoľvek pochybností dať rôzne tetovania, jazvy a náušnice, a všetko, čo vy budete môcť prispôsobiť.

Trieda systém v hre v skutočnosti chýba, je nahradené rozdelením špecializácia držanie zbraní: totem, harfy, boxery, a armors, lúk, meč alebo meč. Po prvé, môžete zmeniť zbrane neustále, ale s rastom vašej schopnosti meniť perosnazha arzenál bude menej, pretože budete musieť vážne uvažovať o tom, čo vetva vyvinúť zbrane. Hrať hru Loong prihlásený príjemné a zaujímavé s podporou všetkých vašich kamarátov. Siege, klanovej bitky a súboje v aréne - s priateľmi podieľať sa na všetkých týchto akciách bude mnohonásobne zaujímavejšie.

V počiatočnej fáze hry, že v priestore pre začiatočníkov, sa stretnete s NPC, neblshoy absolvovať kurz a získať ich prvú skutočnú prácu. Nie je ušetrený vývojárom a už obľúbenou so všetkými väčšina hier automatického navigačného systému. Teraz, ak sa chcete dostať do nejakého bodu na zemi, budete musieť ukazovateľ myši na miesto na mape a potom kliknite na tlačidlo zvláštneho, výsledok len takých jednoduchých akcií, vaša postava bude bežať tam sám. Hru vďaka hrať Loong podobný systém bude veľmi potešený.

Tie poteší všetkých milovníkov veľmi pet systému, schopnosť osvojiť si, že ste doslova objaví po treťom úlohy. Váš maznáčik - nie je len hračka, ale skutočný boj asistent.

Evolve v hre nie je tak ťažké skúsenosti ľahko zarobil, pretože práca je vždy dosť, aby sa vaša postava sa neustále vyvíjané a skúmané nové techniky a zručnosti.

Aby som to zhrnul za všetky vyššie uvedené, je potrebné poznamenať, že v Loong bude prihlásený hra milovať všetkých tých, ktorí dávajú prednosť vybrať medzi hrami zaujímavé a vysoko kvalitné výrobky súčasne.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more